ابتدایی

از ابتدایی تا کنکور با حرف آخر

موسسه حرف آخر تجربه بسیار زیادی در زمینه تولید محصولات آموزشی برای پایه های دبستان تا کنکور را داراست، در این زمینه‌ محصولات ابتدایی حرف آخر برای دانش آموزان دوره دبستان منتشر شدند، حتی پکیج  های متنوع کنکوری نیز توسط این موسسه عرضه شده است.

موسسه حرف آخر در سال ۱۳۹۰ توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شد، و اساتید به ‌نام کشور را برای همکاری در این موسسه جذب کرد. محصولات این موسسه، بین کنکوری ها بسیار محبوب می باشد. بنابراین حرف آخر تصمیم به تولید پکیج هایی برای دوره متوسطه اول گرفت تا دانش آموزان این دوره بتوانند در دروس خود موفقیت بیشتری داشته باشند.

از این پکیج ها نیز استقبال فراوانی شد؛ بعد از آن حرف آخر تصمیم گرفت تا برای دوره ابتدایی نیز محصولاتی را تولید کند و با عنوان پکیج آموزشی ابتدایی عرضه کند.

پکیج ابتدایی حرف آخر

محصولات و پکیج های ابتدایی حرف آخر، روش های سنتی در نظام آموزشی که همیشه باعث زدگی و فرار دانش آموزان از درس می شد را کنار گذاشته است. با روش های کاملا منطقی و مفهومی، باعث جذاب و جالب شدن یادگیری مطالب درسی ابتدایی می شود، تا دانش آموزان ابتدایی بتوانند در بهترین شرایط مشغول تحصیلات خود باشند. با استفاده از این پکیج ها، تحصیلات خود را به یک روش کامل تر و  منطقی تر انجام دهند تا در مقطع های بالاتر تحصیلی به مشکل بر نخورند.

محصولات ابتدایی مجموعه حرف آخر، همانند سایر پکیج‌ های آموزشی این موسسه، جزء مدرن ترین و بهترین روش های آموزشی هستند.  این پکیج‌ های آموزشی که توسط حرف آخر تولید می شود، یک هدف اصلی را دنبال می کنند که آن، آموزش بهتر دانش آموزان است.

محصولات ابتدایی حرف آخر

محصولات ابتدایی حرف آخر برای پایه های اول تا ششم ابتدایی مناسب می باشد. به این معنی است که دانش‌ آموزان پایه اول تا ششم دبستان می‌توانند از این پکیج ‌ها استفاده کنند. همه دروس پایه های دبستان به صورت تصویری آموزش داده شده و حتی برای کسالت بار نبودن آموزش و فراهم کردن سرگرمی برای دانش ‌آموزان، در این پکیج‌ ها بازی هایی قرار گرفته است.

آموزش ابتدایی حرف آخر با ماجرا های گامباسگولی و ماسگامبولی

اساتیدی که برای این پکیج های ابتدایی توسط موسسه حرف آخر انتخاب شده اند، جزء بهترین اساتید این مقطع تحصیلی هستند. این موضوع باعث می شود تا دانش آموزانی که این بسته های آموزشی را تهیه می کنند، از پایین ترین مقطع و یا ریشه تحصیلی، بهترین شرایط ممکن برای ادامه تحصیلات را داشته باشند. هدف اصلی حرف آخر این است که معلومات به صورت بلند مدت در ذهن کودکان جای بگیرد.

ویژگی پکیج های ابتدایی

آموزش مقطع ابتدایی اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که پایه تحصیلی دانش آموزان را شامل می شود؛ به خصوص اول تا سوم دبستان. به همین دلیل حرف آخر نهایت تلاش خود را کرده تا با استفاده از شیوه های و روش های جدید و نوین آموزشی باعث افزایش یادگیری دانش آموزان بشود.

پکیج ابتدایی حرف آخر با استفاده از فناوری پویانمایی این امکان را می دهند که آموزش ها برای دانش آموزان به صورت شهودی باشد، که باعث یادگیری بهتر و ماندگار تر مطالب آموزشی می شود. با این روش دیگر احتیاجی به حفظ مطالب درسی خاصی مانند ریاضی نیست.

این پکیج با استفاده از موسیقی، محیط شاد و رنگارنگ و دعوت از شخصیت های طنز کودکانه باعث می شود که علاقه مندی دانش آموزان به تحصیل افزایش یابد. استفاده روش های نوین و جدید آموزش، وجود سرگرمی برای دانش آموزان، ایجاد یک محیط شاد و رنگارنگ، تدریس خوب از مدرسان عالی و ... باعث شده تا پکیج حرف آخر، یک محصول همه چیز تمام برای دانش آموزان ابتدایی باشد.

مزیت های مهم محصولات ابتدایی حرف آخر

پکیج های آموزشی ابتدایی حرف آخر، برای درک بهتر مطالب دارای آموزش های تصویری می باشند؛ از مزیت ها و ویژگی های دیگر این پکیج ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آموزش به صورت مجازی و غیر حضوری
 • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای یادگیری کامل
 • پرسش و پاسخ برای درک کامل مطالب
 • آموزش دیدن توسط بهترین استادان
 • آموزش تمام مطالب درسی
 • پاسخ دادن به سوالات امتحانی هر مقطع
 • آموزش ساده و آسان برای یادگیری بهتر
 • روش‌های آموزشی متنوع
 • استفاده از روش ‌های مدرن و انحصاری آموزش
 • آموزش همراه با سرگرمی و بازی
 • و …