چرا باید زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

یادگیری یک زبان جدید از اهمیت بالایی برخوردار است؛ این موضوع به شما امکان این را می دهد تا با افراد جدید ارتباط برقرار کنید. یادگیری زبان جدید به شما کمک می کند تا مسائل را از منظر دیگری ببینید و درک عمیق تری از فرهنگ های دیگر داشته باشید. یادگیری زبان به شما کمک می کند تا شنونده بهتری باشید. حتی فوایدی برای سلامتی دارد، زیرا مطالعات نشان داده اند افرادی که به دو یا چند زبان صحبت می کنند، بعداً در زندگی فعال تر هستند. یکی از این زبان ها، زبان انگلیسی است که این زبان به عنوان زبان رسمی تعداد زیادی از کشور ها شناخته می شود. به همین دلیل در کشور ما تاکید زیادی بر یادگیری زبان انگلیسی می شود و این درس در کنکور ورودی دانشگاه ها بسیار مهم و سر نوشت ساز است.

درس زبان انگلیسی

درس زبان انگلیسی برای اکثر افراد بسیار سخت است و ترس از یادگیری آن را دارند. در همان سال های ابتدایی که زبان در مدارس تدریس می شود، برای دانش آموز به عنوان یک درس سخت دیده می شود و دانش آموزان همیشه سعی می کنند مطالب آن را حفظ کنند و سپس نمره قبولی در آزمون دریافت کنند. این شیوه خشک تدریس و آموزش زبان انگلیسی در مدارس باعث ایجاد ذهنیت منفی در دانش آموزان می شود و دانش آموز نمی تواند لذت یادگیری این درس زیبا را تجربه کند. ایجاد انگیزه و شوق در دانش آموز یک مسئله بسیار مهم است که باید به آن توجه بسیار کرد. محصولات زبان انگلیسی حرف آخر این شوق و انگیزه را در شما ایجاد میکند.

اهمیت زبان انگلیسی در کنکور

زبان انگلیسی در کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها دارای ضریب 2 است. این ضریب نشان دهنده اهمیت زبان انگلیسی در کنکور است. تسلط بر زبان و پاسخ درست دادن به این سوالات می تواند تراز داوطلب را به صورت چشم گیری افزایش دهد. اگر داوطلب به لغات کنکور تسلط داشته باشد به راحتی می تواند تعداد بالایی از تست ها را به درستی پاسخ دهد. این درس در کنکور تمامی رشته ها هست و از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین داوطلبین بهتر است از سال های قبل از رسیدن به کنکور به فکر تسلط بر زبان انگلیسی خود باشند.

محصولات زبان انگلیسی حرف آخر

در مطالب بالا به اهمیت زبان انگیسی اشاره شد. موسسه حرف آخر همراه شما عزیزان است تا بتوانید به راحتی و بدون داشتن نگرانی به زبان انگلیسی مسلط شوید. حرف آخر در این راستا محصولات بسیار متنوعی دارد و شیوه آموزش تصویری را در پیش گرفته است تا جذابیت یادگیری زبان انگلیسی را دوچندان کند. همچنین با ارائه پکیج های کامل و جامع، شما را در مسیر یادگیری همراهی می کند. در زیر تعدادی از محصولات زبان انگلیسی حرف آخر را معرفی می کنیم.

 1. تیر آخر زبان (جمع بندی زبان نظام جدید)
 2. گرامر و لغات زبان انگلیسی (سال دهم، یازدهم و دوازدهم)
 3. پکیج زبان انگلیسی جامع (نظام جدید)
 4. زبان انگلیسی 6040 (نظام جدید)
 5. زبان انگلیسی یازدهم (تشریحی)
 6. زبان انگلیسی دوازدهم (تشریحی)
 7. کتاب تیک آخر کنکور (جامع) 
 8. کتاب بانک سوالات جامع زبان انگلیسی
 9. کنکور زبان انگلیسی (درک مطلب) (نظام جدید) + کتاب کار
 10. زبان انگلیسی دهم و یازدهم (گرامر و لغات)
 11. زبان انگلیسی دهم (تشریحی)

اساتید زبان انگلیسی حرف آخر

مجتبی محمودی: استاد محمودی یکی از بهترین اساتید حرف آخر است که از سال 1390 با موسسه حرف آخر همکاری دارند. این استاد گرانقدر درس زبان انگلیسی را در موسسه حرف آخر تدریس می کنند. استاد مجتبی محمودی بیشتر از 20 سال سابقه درخشان در تدریس زبان انگلیسی برای دانش آموزان دوره متوسطه دوم و داوطلبان کنکور را دارند. استاد محمودی مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه تربیت مدرس دریافت کرده است. این استاد توانمند دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی و علوم گیاهی است. استاد مجتبی محمودی سال های زیادی است که در زمینه آموزش زبان انگلیسی به دانش آموزان و داوطلبان کنکور فعالیت دارند و این افراد را در کسب رتبه عالی در کنکور سراسری کمک می کنند. کسب نتایج درخشان زبان آموزان این استاد گرانقدر نشان دهنده توانایی های این استاد است. شما با تهیه پکیج های زبان انگلیسی حرف آخر میتوانید از تدریس فوق العاده ایشون استفاده کنید.