درس دین و زندگی در کنکور

درس دین و زندگی یکی از دروس عمومی کنکور محسوب می گردد که از ضریب 3 در محاسبه تراز و رتبه برخوردار است. درصد اکتسابی داوطلبان در این درس، تاثیر زیادی در ارتقاء رتبه اعلامی نهایی آن ها دارد و لازم است داوطلبان جهت دست یافتن به اهداف خود، سعی در بالا بردن نمره خود، در این درس نمایند.

اغلب افرادی که دارای رتبه های برتر کنکوری هستند، به 100 درصد سوالات درس دین و زندگی پاسخ صحیح می دهند. شاید کسب این درصد برای بسیاری از افراد رویایی تلقی گردد و دست نیافتنی به نظر برسد؛ اما واقعیت این است که لازمه موفقیت در این زمینه، آشنایی با شیوه صحیح مطالعه این درس است. با اتخاذ روش درست برای یادگیری دین و زندگی می توان به راحتی نمره و درصد بالایی در این درس کنکوری به دست آورد. همچنین استفاده از منابع مطالعاتی ارزشمند نیز می توانند مسیر دستیابی به هدف را هموار و کوتاه نماید.

درس دین و زندگی از دروس سخت کنکوری محسوب نمی شود و داوطلبان با کمی تلاش و کوشش می توانند درصد مطلوبی از این درس را در کارنامه کنکور خود داشته باشند. کافی است در روزهای پیش از کنکور با استفاده از منابع معتبر، مطالب و مفاهیم مربوطه را به حافظه بلند مدت خود سپرده و راهکاری جهت بازیابی سریع اطلاعات در روز کنکور ایجاد نمایند. پکیج های دین و زندگی حرف آخر با خلق روش نوین آموزشی کمک قابل توجهی در این زمینه به داوطلبان نموده است.

برای درس دین و زندگی از چه منابعی استفاده کنیم؟

سیستم آموزشی نقش مهمی در شکل گیری ادراکات افراد و دانش آموزان دارد. در زمان کنونی نمی توان با چارچوب یادگیری معمولی، نیازهای آموزشی دانش آموزان را برآورده نمود. زیرا لازم است شیوه های تدریس با آخرین تکنولوژی های آموزشی همگام شده و شیوه های آموزشی مدرن به کار گرفته شود. بنابراین شما برای موفقیت در کنکور باید از منابع مناسب دین و زندگی مانند محصولات دین و زندگی حرف آخر استفاده کنید.

محصولات دین و زندگی حرف آخر

محصولات و پکیج های دین و زندگی حرف آخر را میتوان بهترین بسته های آموزشی این درس دانست. کلیه داوطلبانی که به دنبال شرکت در کنکور برای قبولی در دانشگاه هستند، با موسسه حرف آخر آشنا هستند. این موسسه نام آشنا با ارائه مفاهیم درسی در غالب دی وی دی های آموزشی با استفاده از انیمیشن و تصویر سازی، توانسته است مطالب درسی را به سادگی و در کوتاه ترین زمان به مخاطبان خود آموزش دهد. از نظر علمی ثابت شده است که فرآیند آموزشی که به صورت پویا نشان داده می شود، در مقایسه با حفظ شفاهی می تواند برای مدت طولانی تری در حافظه باقی بماند.

آموزش مفهومی با استفاده از تصویر سازی و انیمیشن، داوطلبان را از حفظ کردن مطالب درس دین و زندگی رهایی بخشیده است. به کارگیری انیمیشن مانع اتلاف وقت داوطلبان می گردد، از صرف بیهوده انرژی ممانعت به عمل می آورد و از کسل بودن آن ها در فرایند یادگیری می کاهد. این شیوه آموزشی نوین سبب بهبود عملکرد کلیه داوطلبان، حتی کسانی که عملکرد خیلی مطلوبی ندارند، شده و انتقال مفاهیم چالش برانگیز را ساده نموده است.

حرف آخر برای درس دینی چه پکیج هایی دارد؟

موسسه حرف آخر برای تسهیل آموزش درس دین و زندگی برای داوطلبان کنکور، محصولات ارزشمندی را ارائه نموده است. داوطلبان می توانند بر حسب نیاز خود، تمام این محصولات را در قالب پکیج دین و زندگی جامع تهیه نمایند و یا از محصولات تک درس این مجموعه، مانند دینی یازدهم، دینی کنکور سال دوازدهم، دینی کنکور سال دهم و یا دین و زندگی 6040 استفاده نمایند.

اساتید دین و زندگی حرف آخر

علیرضا یوسفیان پور: آموزش و تدریس محصولات دین و زندگی حرف آخر توسط استاد علیرضا یوسفیان پور صورت می گیرد. آقای یوسفیان پور در کنکور سال 90 حائز رتبه 648 در کنکور سراسری بوده و فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک است. این مدرس مجرب با استفاده از شیوه های خاص و نوین آموزشی، زمینه موفقیت شاگردان خویش را در کنکور فراهم نموده است. تعداد افرادی که تحت تعلیمات ایشان به درصد بالای درس دین و زندگی رسیده اند، قابل توجه است. 

استاد یوسفیان پور در طی سال های فعالیت خود، آموزش های خود را از طریق برنامه های تلویزیونی نیز در اختیار علاقه مندان قرار داده اند. همچنین ایشان مدرس درس دین و زندگی در مدارس معتبر کشور نیز هستند.