این پکیج به صورت فلش یا دی وی دی ارسال می گردد. همچنین از طریق VOD نیز قابل تهیه می باشد.
قیمت (تومان) :
990,000
تخفیف (تومان) :
327,100
قیمت برای شما (تومان) :
752,000
افزودن به سبد خرید
٪

پکیج فارسی پنجم ابتدایی حرف آخر

ماجراهای گامباسگولی و ماسگامبولی - فارسی پنجم دبستان (لاماسی ها)

مدرس: محسن منتظری

با حضور عمو فیتیله ای ها: علی فروتن و حمید گلی

 

پس از موفقیت موسسه حرف آخر در آموزش مباحث دروس کنکوری و کسب رضایت حداکثری مخاطبان، حال این موسسه رو به تولید محصولات ابتدایی نیز آورده تا بتواند با بکارگیری شیوه های نوین آموزشی یادگیری آسان این دروس را برای دانش آموزان ابتدایی فراهم سازد.

 

کودکان و دانش‌آموزان در سنین پایین معمولا علاقه‌ای به درس خواندن ندارند و از آموزش و یادگیری فراری هستند. والدین همیشه نگران درس خواندن فرزندان خود هستند و به دنبال راهی برای آموزش و یادگیری کودکان می‌گردند.دانش‌آموزان ابتدایی می‌توانند همراه با بازی و سرگرمی مباحث را یاد بگیرند و حوصله آن‌ها هنگام یادگیری سر نرود.

 

اساتید برجسته موسسه حرف اخر در ساخت ویدیو آموزشی درس فارسی پنجم تلاش کردند با استفاده از جلوه های بصری و انیمیشن، مطالب را به صورت ساده و روان ارائه دهند تا دانش آموز بتواند به راحتی بعد از مشاهده فیلم های آموزشی آن ها را درک کرده و برای به خاطر سپردن و یادآوریشان مشکلی نداشته باشد، که این امر موجبات کسب نتیجه مطلوب و حداکثری را در امتحانات درس فارسی پایه پنجم فراهم می سازد.

 

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت این پکیج آموزشی هستند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.

 

نمونه تدریس فارسی پنجم ابتدایی

 

 

 

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر