موسسه حرف آخر همواره در تلاش است تا بهترین محصولات کنکور را برای داوطلبان تهیه و عرضه نماید. این موسسه در بازه های زمانی مختلف پیش از برگزاری کنکور، آموزش های متعددی را آماده سازی می کند که نظیرش را در هیچ انتشارات دیگری پیدا نمی کنید! تمامی آموزش ها با توجه به آخرین تغییرات کنکور و با بررسی دقیق نیازهای تحصیلی و شرایط روانشناسی داوطلبان تهیه می شوند. جدیدترین محصولات حرف آخر برای کنکوری ها در قالب پروژه 5 ستاره حرف آخر ارائه می شود که می تواند داوطلبان را تنها در مدت 50 روز برای کسب رتبه برتر آماده کند! بله کسب رتبه برتر در کنکور! پس بدانید و آگاه باشید که ما در اینجا تنها از آمادگی برای آزمون کنکور صحبت نمی کنیم! بلکه می خواهیم به شما کمک کنیم که در زمانی محدود، با کسب آمادگی برای کنکور و امتحانات نهایی، خود را در لیست نفرات برتر کنکور 1403 جای دهید. 
همانطور که می دانید، تغییرات کنکور و تاثیر قطعی نتایج امتحانات نهایی باعث شده است که نمرات نهایی نیز در رتبه کنکور نقش مهمی پیدا کند. در واقع 50% از رتبه کنکور بر اساس آزمون تعیین می شود و تکلیف 50% دیگر را امتحانات نهایی مشخص می کند. پروژه 5 ستاره حرف آخر با توجه به آخرین تغییرات کنکور، آموزش هایی را به داوطلبان رشته های تجربی، ریاضی و انسانی ارائه می نماید که تنها در مدت 50 روز می توانند نتیجه ای عالی در کنکور بگیرند و در عین حال نمرات فوق العاده ای در امتحانات نهایی کسب کنند!
اما پروژه 5 ستاره چیست؟ چه مباحثی را شامل می شود؟ چطور می تواند به دانش آموز کمک کند و اصلا به درد چه کسانی می خورد؟! اگر شما نیز قصد خرید پکیج فایو استار حرف آخر را دارید و برای تصمیم گیری مردد هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا به تمامی این سوالات پاسخ دهیم.

 

پروژه 5 ستاره حرف آخر چیست؟

اگر اندکی با موسسه حرف آخر و کارنامه درخشان آن آشنایی داشته باشید، احتمالا می دانید که حرف آخر همواره در تهیه محصولات کنکوری پیشرو بوده و در تلاش است با در نظر گرفتن آخرین تغییرات کنکور، محصولاتی را تهیه و عرضه کند که موفقیت داوطلب را تضمین کند. از آنجاییکه در سال های اخیر نقش امتحانات نهایی پر رنگ تر شده و بخشی از سرنوشت داوطلبان را نمرات نهایی تعیین می کند، لازم است علاوه بر آمادگی برای کنکور، دانش آموزان با نحوه پاسخگویی به سوالات نهایی نیز آشنا شوند.
اگر تاکنون زمان زیادی را به مطالعه اختصاص ندادید و حالا تصمیم به خواندن دروس برای امتحانات و کنکور را گرفتید و نمی دانید از کجا شروع کنید؛ پکیج های پنج ستاره حرف آخر بهترین انتخاب برای شماست. فرقی ندارد سطح شما صفر است، متوسط هستید و یا قوی! شما می توانید با استفاده از منابعی جامع با رویکرد امتحان نهایی یا کنکور، خود را برای این آزمون ها آماده کنید.
در سال های گذشته محصولات کنکوری تنها با رویکرد تستی و جهت آمادگی کنکور تهیه می شدند؛ اما تاثیر قطعی نمرات امتحانات نهایی باعث شده است که مطالعه با رویکرد تشریحی نیز مهم شود. از این رو پروژه فایو استار حرف آخر در دو بخش نهایی و کنکوری ارائه می شود. پکیج های نهایی تلاش می کنند تا هر درس امتحان نهایی را تنها در 2 روز به شما آموزش دهند! بله آموزش تمامی مباحث به همراه چندین آزمون امتحان نهایی (که در ادامه به طور مفصل به توضیح آن می پردازیم) فقط و فقط در 2 روز انجام می شود. در کنار محصولات تشریحی، محصولات کنکوری ارائه می شوند که باز هم شما را در مدت زمانی کوتاه (کمتر از 2 ماه) از سطح صفر به صد می رسانند.
در این پکیج ها هر آن چیزی که برای موفقیت در کنکور نیاز دارید، از درسنامه گرفته تا نحوه حل سوالات امتحان نهایی و تست های کنکوری را یاد خواهید گرفت. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فقط درس بخوانید. در صورتیکه درباره نحوه مطالعه و استفاده از پکیج های فایو استار پرسشی دارید می توانید از طریق شماره 02191014458 با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر تماس حاصل نموده و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

 

پکیج پنج ستاره حرف آخر برای چه کسانی مناسب است؟

اگر تغییرات متعدد کنکور، استرس، مشکلات خانوادگی و هر دلیل دیگری باعث شده تا به امروز نتوانید به خوبی درس بخوانید و خود را برای کنکور آماده کنید؛ جای هیچ نگرانی نیست! حالا دیگر سرنوشت شما تنها به یک آزمون چند ساعته با کلی مبحث وابسته نیست؛ حداقل کاری که می توانید انجام دهید این است که با کسب نمرات عالی در امتحانات نهایی 50% نتیجه کنکور را کسب کنید و با دست پر به میدان نبرد کنکور بروید. البته منظور ما این نیست که تنها به نمرات نهایی اکتفا کنید و کنکور را بیخیال شوید! هرگز! شما می توانید با یک منبع جامع که بتواند به خوبی تمامی نکات را در کمترین زمان به شما آموزش دهد و حل تست های کافی از تمامی مباحث، خود را برای کنکور نیز آماده کنید.
ویدئوهای تهیه شده برای تمامی دروس فایو استار با توجه به آخرین تغییرات کنکور و براساس مباحث امتحان نهایی، کنکور اردیبهشت و کنکور تیر ماه تهیه شده است و تمامی مفاهیم مورد نیاز را پوشش می دهد. بررسی ها نشان می دهد که با افزایش اهمیت نمرات نهایی، طراحان سوالات سخت گیرتر شده اند و میانگین نمرات دانش آموزان به طرز عجیبی پایین آمده است. این شرایط نا امیدکننده باعث شده تا حرف آخر وظیفه خود بداند جهت بالا بردن سطح نمرات دانش آموزان وارد عمل شود و محصولات تخصصی نهایی را ارائه نماید.
اگر به دنبال کسب رتبه برتر در کنکور سراسری هستید باید خود را همزمان برای پاسخ به امتحانات نهایی و تست های کنکوری آماده کنید. پروژه فایو استار حرف آخر در سریعترین زمان شما را برای تمام آزمون های پیش رو آماده می کند. در گام اول شما برای پاسخ به سوالات امتحانات نهایی آماده خواهید شد و در گام دوم تمامی مباحث کنکور را به همراه نحوه حل تست و پاسخ به تست های کنکور آموزش خواهید دید.

گام اول: امتحانات نهایی در پروژه پنج ستاره حرف آخر

همانطور که پیشتر اشاره شد، 50 درصد نتیجه کنکور توسط امتحانات نهایی تعیین می شود. بالا رفتن و قطعی شدن تاثیر نتایج امتحانات نهایی کار را برای بسیاری از دانش آموزان سخت کرده است. حتی دانش آموزانی که از چندین سال قبل خود را برای کنکور آماده کرده بودند حالا نمی توانند از پس سوالات امتحان نهایی بر آیند! برای موفقیت در امتحانات نهایی بایستی در ابتدا تمامی مطالب ریز و درشت کتاب را به خوبی یاد بگیرید، سپس نمونه سوالاتی که از هر بخش طرح می شود و نحوه پاسخ به سوالات را آموزش ببینید. پروژه فایو استار حرف آخر تنها در 2 روز هر درس امتحان نهایی را به شما آموزش می دهند! این پکیج برای داوطلبان با هر سطحی مناسب است و می تواند داوطلبان را از سطح صفر به بالای 17 و داوطلبان متوسط و قوی را به نمره 20 برساند. اما چرا به این پروژه پنج ستاره گفته می شود؟
حرف آخر تمامی مباحثی که لازم است برای امتحانات نهایی یاد بگیرید را تنها در مدت 2 روز و با 5 ستاره به شما آموزش می دهد:

ستاره اول:
در ستاره اول تمامی مفاهیم موجود در کتاب درسی تنها در 8 ساعت به شما آموزش می دهد. در زمان ضبط این ویدئوها تلاش شده تا مطالب اضافی حذف و چکیده کل کتاب درسی در کمترین زمان آموزش داده شود. یعنی شما حتی کتابی پرمحتوا مانند زیست شناسی را هم تنها در 8 ساعت یاد می گیرید. چه از این بهتر برای امتحان تشریحی؟! البته ستاره اول به همین جا محدود نمی شود و کل سوالات امتحانات نهایی سال 1402 اعم از خرداد، شهریور و دی ماه به طور مفصل بررسی و حل می شوند. در واقع با خواندن ستاره اول شما یک شبه برای امتحان آماده خواهید بود، اما اگر فرصت بیشتری برای مطالعه دارید، ستاره های بعدی نیز مطالب هیجان انگیزی را در خود جای داده اند!

ستاره دوم:
در ستاره دوم تمامی امتحانات نهایی نظام جدید از سال 1398 تا سال 1401 تجزیه و تحلیل می شوند. با حل این سوالات خواهید دید که با بالا رفتن ارزش نمرات نهایی، چقدر طراحان سوالات سخت گیر تر شدند و سطح سوالات بالاتر رفته است. حل سوالات متعدد شما را با نگاه طراحان سوال آشنا می کند و موجب می شود با دید عمیق تری درس را مطالعه کنید.

ستاره سوم:
گفته بودیم که حرف آخر همیشه در بحث کنکور پیشرو و نوآور است؟! در ستاره سوم پکیج های نهایی فایو استار چیزی ارائه می شود که در هیچ کتاب و ویدئوی آموزشی نظیرش را پیدا نمی کنید! حرف آخر در ستاره سوم خط به خط کتاب های درسی را بررسی کرده است و با ذره بین به دنبال مباحثی گشته که تا به حال در امتحانات مطرح نشده است. این مباحث به طور دقیق تجزیه و تحلیل می شوند و با دیدگاه های مختلف از آنها سوال طرح می شود تا در صورت مواجه شدن با سوالاتی از این مباحث، براحتی بتوانید پاسخگوی آنها باشید.

ستاره چهارم:
مدارسی در سطح شهرهای کشور وجود دارد که نسبت به سایر مدارس سطح علمی و آموزشی بالاتری دارند. مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی، غیرانتفاعی و حتی دولتی هایی که معلمان نمونه ای دارند؛ سوالات امتحانی به قول معروف "جون داری" هم در آرشیو امتحانات خود دارند. حرف آخر با جمع آوری این سوالات، به تجزیه و تحلیل امتحانات مدارس برتر می پردازد. آیا این حجم از نمونه سوال مهم و حرفه ای در هیچ منبع دیگری یافت می شود؟!

ستاره پنجم:
پس از آنکه هر امتحان مهمی که در سال های اخیر برگزار شده است را با هم بررسی کردیم؛ حرف آخر باز هم دست از سر کتاب درسی بر نمی دارد! در ستاره پنجم اساتید باتجربه حرف آخر سوالاتی را از مباحثی که احتمال می دهند در امتحانات بیاید مطرح می کنند و به تجزیه و تحلیل آنها می پردازند. اگر سری به ویدئوهای نظرات رتبه برترهای ما بزنید، خواهید دید که تطابق های زیادی در سوالات تالیفی اساتید و تست های کنکور یافت می شود. پیشنهاد می کنیم در امتحانات نهایی نیز به تجربه اساتید ما اعتماد کنید و این ستاره را با دقت مطالعه کنید.

حالا دیگر جمع بندی امتحان نهایی در دو روز کم به نظر نمی آید درست است؟! حرف آخر در پروژه فایو استار فقط و فقط روی یک چیز تمرکز می کند و آن مطالعه مفید و هدفمند است. اگر شما در زمان کمی که دارید، هوشمندانه مطالعه کنید و برای مطالب مهم وقت بگذارید  بدون شک به نمره کامل دست خواهید یافت. همانطور که می دانید، پکیج های حرف آخر در بستر VOD و بصورت آنلاین ارائه می شود. از آنجاییکه بسیاری از دانش آموزان شب امتحان را به خواندن سوالات اختصاص می دهند؛ سرورهای سایت شلوغ می شود و برای جلوگیری از down شدن سایت، تنها می توانیم تعداد محدودی از این پکیج را ارائه دهیم. در صورتیکه قصد دارید پکیج های فایو استار را برای امتحانات نهایی تهیه کنید؛ همین حالا از طریق تماس با شماره 02191014458 با مشاورین ارشد موسسه تماس حاصل نموده و نسبت به تهیه محصول اقدام کنید. 
حال که خیالمان از 50% امتحانات نهایی راحت شد، به سراغ گام دوم پروژه فایو استار یعنی غول کنکور سراسری می رویم.

 

گام دوم: کنکور سراسری در پروژه پنج ستاره حرف آخر

اهمیت کنکور سراسری بر کسی پوشیده نیست! حتی حالا که تاثیر کنکور در نتیجه نهایی به 50% رسیده است، بسیاری از دانش آموزان همچنان تمرکز خود را بر نتیجه کنکور می گذارند و برای آن تلاش می کنند. حرف آخر پکیج 5 ستاره را برای مفاهیم کنکور نیز آماده کرده است و تنها در مدت 50 روز شما را برای شکست غول کنکور سراسری آماده می کند. ناگفته نماند که در فایو استار کنکوری، روند آموزش با منابع تشریحی متفاوت است! در پکیج های تشریحی شما در مدت زمانی مشخص (نهایتا 8 ساعت) کل مطالب را آموزش می بینید و سپس در هر ستاره بر روی توانایی حل سوال خود کار می کنید. در واقع با همان ستاره اول کار شما راه می افتد و در صورتی که زمان ندارید می توانید ستاره های بعدی را کنار بگذارید. اما پروژه 5 ستاره برای کنکور نقشه راه متفاوتی را در نظر گرفته است. در هر ستاره از پکیج های کنکوری فایو استار، 20 درصد از مفاهیم به شما داوطلبان گرامی آموزش داده می شود. این آموزش ها شامل درسنامه، حل تست و تجزیه و تحلیل سوالات کنکور سال های اخیر می شود و شما با مطالعه هر ستاره می توانید 20% خود را به رتبه برتر شدن نزدیکتر کنید.
برای آموزش مباحث کنکوری مهندسی منابع انجام شده و مباحث پربازده در ستاره های اول قرار گرفته است. طوری که با مطالعه همان چند ستاره اول، شما می توانید نتیجه خوبی دریافت کنید. این کار با توجه به نکات روانشناختی انجام شده است و می تواند اعتمادبنفس از دست رفته دانش آموز را به ایشان برگرداند. اگر فکر می کنید دیر شده است و نمی توانید خود را به کنکور برسانید؛ سخت در اشتباهید! موسسه حرف آخر با هر ستاره، 20% از منابع کنکور را تنها در 10 روز به شما آموزش می دهد و شما پس از 50 روز برای کنکور کاملا آماده خواهید بود.
اگر در زمان کمی که دارید نمی دانید از کجا شروع کنید و از چه منابعی استفاده کنید؛ با این پکیج شما را پله به پله برای موفقیت در کنکور آماده خواهیم کرد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که شروع کنید و زمان را به هدر ندهید.
ستاره های حرف آخر برای کنکور سراسری به این صورت ارائه می شوند:

ستاره اول:
در ستاره اول 20 درصد از مفاهیم آموزشی با یک درسنامه ناب و خلاصه سازی شده به شما آموزش داده می شود. تمامی درسنامه ها با استفاده از انیمیشن ارائه می شود که موجب می شود مطالب براحتی در ذهن ثبت شود. همانطور که اشاره شد، ستاره اول به ارائه مباحث پر بازده می پردازد. مباحث پربازده مباحثی هستند که دانش آموز به مطالعه آن زمان کمی اختصاص می دهد اما سهل الوصول است و به راحتی می توان به سوالات آن پاسخ داد. پس از آموزش مباحث، تست و تمرین های زیادی حل می شود تا با نگاه طراح سوال آشنا شوید و بتوانید توانایی های حل تست خود را افزایش دهید.

ستاره دوم:
با توجه به نقشه راه ارائه شده، در ستاره دوم 20 درصد دیگر از مفاهیم آموزش داده می شود. در این ستاره هم درسنامه ها با استفاده از انیمیشن و الگوهای حرف آخر ارائه می شود و در مدتی کوتاه شما را 20 درصد دیگر برای کنکور آماده می کند. در این ستاره نیز پس از تدریس عمیق مباحث، سوالات و تست های متعدد حل می شود تا شما از هر منبع دیگری بی نیاز باشید.

ستاره سوم:
در ستاره سوم 30 درصد بعدی مطالب با همان شیوه آموزشی حرف آخر در سایر ستاره ها ارائه می شود و پس از آن سوالات و تست های متعدد حل می شود. در تمامی ستاره ها سوالات ترکیبی از سال ها و مباحث مختلف مطرح می شود تا برای پاسخگویی به انواع سوالات آماده شوید.

ستاره چهارم:
با تکنولوژی های حرف آخر و مهندسی منابع انجام شده، ستاره های آخر مباحث چالشی تری را شامل می شوند. اگر فرصت کافی دارید این ستاره ها را از دست ندهید، چرا که در مدتی کوتاه، 20درصد دیگر آمادگی شما را برای کنکور افزایش می دهد.

ستاره پنجم:
همانطور که اشاره شد، مباحث پربازده در ستاره های اول ارائه می شوند که اگر دانش آموز فرصت محدودی داشت، بتواند با همان ستاره های ابتدایی، تا حدودی خود را برای کنکور آماده کند. اگر ستاره های قبلی را به خوبی آموخته باشید، ستاره پنجم گام نهایی شما برای موفقیت در کنکور است که باعث می شود کاملا آماده به سر جلسه کنکور بروید.

شیوه آموزش در تمامی ستاره ها به یک شکل است. یعنی در تمام ستاره ها ابتدا نقشه راه ارائه می شود؛ سپس درسنامه با استفاده از انیمیشن آموزش داده می شود؛ نمونه سوالات تالیفی و کنکورهای سال قبل حل می شود؛ سوالات دو ترکیب، سه ترکیب و چهار ترکیب که بالاتر از سطح کنکور است تجزیه و تحلیل می شود تا با نگاه طراح سوال آشنا شوید. در نهایت فقط با 50 روز مطالعه مفید و هوشمندانه با دست پر به میدان نبرد کنکور خواهید رفت.
اگر بخواهیم کمی بیشتر از مزایای این پروژه فوق العاده صحبت کنیم؛ می توانیم موارد زیر را نام ببریم:

 

ویژگی های پروژه پنج ستاره حرف آخر

 • آموزش آنلاین در بستر VOD
 • امکان مشاهده آموزش ها بصورت آفلاین
 • ارائه مباحث بصورت کامل در کوتاهترین زمان
 • تجزیه و تحلیل سوالات متعدد امتحانات نهایی
 • تجزیه تحلیل سوالات کنکور سه سال اخیر
 • درسنامه حرفه ای با استفاده از انیمیشن
 • استفاده از نقشه راه و الگوهای ابتکاری حرف آخر
 • تدریس توسط برترین اساتید کشور
 • شناسایی نگاه طراحان سوال
 • آشنایی با نحوه حل سوالات ترکیبی و چالشی
 • حل آزمون و تست در پایان هر ستاره
 • منابع جامع و کامل بدون نیاز به منبع جانبی
 • آموزش سطح بندی شده جهت زمانبندی بهتر
 • افزایش آمادگی و اعتمادبنفس دانش آموز

 

پروژه پنج ستاره حرف آخر چه دروسی را شامل می شود؟

پکیج های پنج ستاره حرف آخر برای تمامی دروس عمومی و تخصصی در قالب پکیج های تشریحی و کنکوری ارائه می شود. فرقی ندارد که داوطلب کدام رشته هستید؛ برای موفقیت در کنکور هر سه رشته این پکیج ها می توانند به شما کمک کنند. شما می توانید با توجه به لیست زیر، محصولات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید:

 

دروس پروژه پنج ستاره حرف آخر برای رشته تجربی

 • زیست شناسی تشریحی پایه دوازدهم تجربی
 • شیمی تشریحی پایه دوازدهم تجربی
 • فیزیک تشریحی پایه دوازدهم تجربی
 • ریاضی تشریحی پایه دوازدهم تجربی
 • عربی تشریحی پایه دوازدهم تجربی
 • ادبیات فارسی تشریحی پایه دوازدهم تجربی
 • دین و زندگی تشریحی پایه دوازدهم تجربی
 • زبان انگلیسی تشریحی پایه دوازدهم تجربی

 

دروس پروژه پنج ستاره حرف آخر برای رشته ریاضی

 • شیمی تشریحی پایه دوازدهم ریاضی
 • فیزیک تشریحی پایه دوازدهم ریاضی
 • ریاضی تشریحی پایه دوازدهم ریاضی
 • عربی تشریحی پایه دوازدهم ریاضی
 • ادبیات فارسی تشریحی پایه دوازدهم ریاضی
 • زبان انگلیسی تشریحی پایه دوازدهم ریاضی
 • دین و زندگی تشریحی پایه دوازدهم ریاضی
 • زبان انگلیسی تشریحی پایه دوازدهم ریاضی

 

دروس پروژه پنج ستاره حرف آخر برای رشته انسانی

 • فلسفه و منطق تشریحی پایه دوازدهم انسانی
 • ریاضی تشریحی پایه دوازدهم انسانی
 • عربی تشریحی پایه دوازدهم انسانی
 • علوم و فنون تشریحی پایه دوازدهم انسانی
 • تاریخ و جغرافیا تشریحی پایه دوازدهم انسانی
 • ادبیات فارسی تشریحی پایه دوازدهم انسانی
 • دین و زندگی تشریحی پایه دوازدهم انسانی
 • زبان انگلیسی تشریحی پایه دوازدهم انسانی
 • تمامی دروس تخصصی گروه ریاضی، تجربی و انسانی

جهت دریافت مشاوره رایگان و تهیه محصولات پروژه 5 ستاره حرف آخر از طریق شماره 02191014458 با مشاورین ارشد موسسه تماس نمایید.