به طور کلی پروژه 6040، نوعی برنامه مطالعاتی کنکور می باشد که توسط موسسه حرف آخر طراحی شده است. این پروژه در حقیقت از دو قسمت متفاوت تشکیل شده که شامل 60 روز مطالعه و 40 روز تست زنی می باشد. همچنین این پروژه دارای یک پکیج کامل برای دانش آموزان بوده و به موفقیت آن ها در کنکور کمک بسیاری می کند.

 

پروژه 6040 حرف آخر چیست؟

پروژه 6040 حرف آخر شامل پکیج کاملی از کلیه دروس این موسسه است که به دانش آموزان نحوه مطالعه درست مباحث کنکور و مدیریت زمان را به خوبی آموزش می دهد. با استفاده از این پروژه درسی می توانید یک برنامه 2 ماهه و 40 روزه مفید برای خود در نظر گرفته و مطابق آن، به یادگیری مباحث کنکور و نحوه تست زنی بپردازید. به طور کلی پروژه 6040 از دو قسمت آموزش و آزمون تشکیل شده که در قسمت آموزش، درسنامه های مختلف و در قسمت آزمون، 20 آزمون شبیه ساز کنکور به همراه پاسخنامه برای دانش آموزان طراحی شده است.

در حقیقت تمام منابع درسی، مشاوره، برنامه ریزی و آزمون هایی که دانش آموزان برای داشتن یک تجربه موفق در کنکور نیاز دارند، توسط پکیج کامل پروژه 6040 برای آن ها ارسال می شود. همچنین این پروژه به دانش آموزان کمک می کند تا به خوبی برای کنکور آماده شده و با مدیریت زمان، نتایج مطلوبی را کسب کنند.

مزیت های استفاده از پروژه 6040

1) دریافت پکیج کامل 6040 حرف آخر با قیمتی مناسب

به طور کلی آزمون کنکور نیازمند مطالعه بهترین و مناسب ترین منابع می باشد که با توجه به گستردگی منابع، انتخاب درست، امری بسیار دشوار است. با استفاده از پکیج کامل پروژه 6040 حرف آخر، می توانید بهترین منابع را دریافت کرده و درسنامه های مورد نیاز را در قالب برنامه ریزی مطالعه کنید. موسسه حرف آخر با تولید درسنامه هایی برگرفته از بهترین منابع درسی با قیمتی مناسب، موفق به طراحی پکیجی کامل برای دانش آموزان شده که موجب کسب نتایج درخشانی می شود.

2) بیمه کردن سرنوشت کنکور

یکی از ویژگی های مهم موسسه حرف آخر، ارائه درسنامه های کاربردی به همراه تدریس اساتید برتر می باشد که دانش آموزان را جهت کسب بهترین نتیجه در کنکور آماده می سازد. همچنین پروژه 6040 حرف آخر، دارای خدمات مشاوره و پشتیبانی رایگان بوده و به داوطلبان کمک بسیاری می کند.

3) مدیریت زمان با پروژه 6040

همانطور که گفته شد، این پکیج شامل برنامه ریزی دقیقی است که در جهت مدیریت زمان به شما کمک می کند. با استفاده از این پروژه می توانید در مدت زمان 100 روز، به تمام مباحث مختلف کنکور مسلط شده و نحوه تست زنی را بیاموزید. با توجه به حجم بالای مباحث درسی و مدت زمان محدود، نیاز به یک برنامه ریزی دقیق و مناسب برای مطالعه دارید که پروژه 6040 در این زمینه کمک بسیاری به شما می کند.

4) مطالعه کلیه مباحث کنکور در مدت زمان کوتاه

با استفاده از تدریس کاربردی اساتید و مطالعه نکات کلیدی هر درس، می توانید در کمترین زمان، بیشترین بازدهی را از مطالعه خود داشته و نتیجه قابل قبولی در کنکور دریافت کنید. پروژه 6040 موسسه حرف آخر، با طراحی درسنامه هایی فوق العاده که توسط اساتید برتری تدریس شده اند، به شما کمک می کند تا تمام مباحث کنکور را در مدت زمان کوتاهی مطالعه کنید.

5) بررسی اهمیت دروس مختلف در آزمون کنکور

با استفاده از پکیج کامل حرف آخر، می توانید اهمیت تمام دروس نظام جدید و قدیم را در آزمون سراسری بررسی کرده و میزان تاثیر و ضریب دروس مختلف در آزمون را به خوبی بشناسید. با شناخت ضریب اهمیت هر درس در آزمون، می توانید درصد دروس خود را به آسانی بالا برده و نتیجه مطلوبی کسب کنید.

چه زمانی باید از پروژه 6040 استفاده کنیم؟

به طور کلی امروزه دغدغه بیشتر دانش آموزان، استفاده مفید از زمان باقی مانده تا کنکور است که مرحله ای استرس زا می باشد. داوطلبان می توانند با استفاده از پروژه 6040، زمان خود به دو بازه 60 روزه و 40 روزه تبدیل کرده و به آموزش و آزمون اختصاص دهند. در این صورت می توانند با استفاده از برنامه ریزی دقیق، زمان باقی مانده تا کنکور را به خوبی مدیریت کرده و در جهت قبولی در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود، تلاش کنند.