زبان انگلیسی نظام جدید یکی از دروس عمومی مشترک میان تمامی رشته ها است. از این درس که دارای ضریب 2 در کنکور است، 25 تست طرح می شود که از سوال 76 تا سوال 100 دفترچه شماره1 کنکور را به خود اختصاص می دهد. با توجه به فرصت محدود و ضرورت پاسخ گویی به سوالات سایر درس ها، فقط 20 دقیقه برای جواب دادن به تست های زبان وقت دارید. یعنی فقط 48 ثانیه زمان دارید تا هر سوال را بخوانید، معنی آن را درک کنید و پاسخ صحیح را از میان گزینه های موجود انتخاب نمایید. به طور کلی سوالات درس زبان به  بخش هایی نظیر درک مطلب با 8 تست، کلوز تست با 5 تست، گرامر با 4 تست و لغت با 8 تست دسته بندی می شود.

عده بسیاری از دانش آموزان که در کلاس های زبان خارج از مدرسه شرکت کرده اند و سطح زبان نظام جدید خوبی دارند، به اشتباه زبان کنکور را دست کم می گیرند و همین مساله ضربه شدیدی به تراز و رتبه آن ها می زند. چرا که زبان کنکور با آنچه در کلاس های غیر درسی می آموزید تفاوت دارد.

استاد مجتبی محمودی، مدرس زبان نظام جدید موسسه حرف آخر، طی 8 ماه پکیج کامل زبان انگلیسی برای کنکور را به شیوه ای نوین برای داوطلبین آماده سازی نموده است تا در کوتاه ترین زمان، تمامی مطالب مورد نیاز برای کسب درصد بالا در کنکور را در حافظه بلند مدت خود ثبت نمایید.

 

پکیج زبان انگلیسی جامع حرف آخر

پکیج زبان انگلیسی جامع حرف آخر، مجموعه ای شامل تمامی مطالب کتاب های زبان دوره متوسطه، از ساده ترین و واضح ترین مطالب تا جزیی ترین نکات است که با شیوه تدریس خاص نیم کره راست مغز شما را وادار به یادگیری می نماید. تمامی واژه های زبان نظام جدید کتاب که دانش آموزان به طور رایج به روخوانی و حفظ آن ها می پردازند و پس از مدت کوتاهی به فراموشی می سپرند، بعلاوه لغات مهم خارج از کتاب که بارها در کنکور سال های مختلف تکرار شده اند به صورت انیمیشن و تصویر درآمده است.

به گونه ای که حدود 1200 لغت و معنی آن ها در حافظه بلند مدت شما ثبت خواهد شد و در روز کنکور یا هر زمان که با این کلمات مواجه شوید، نا خودآگاه تصویر و معنی آن را به یاد خواهید آورد. سپس کل زبان کنکور شامل درک مطلب، کلوز تست و گرامر را توسط انیمیشن و توضیحات استاد، به طور کامل خواهید آموخت.

پس از تدریس هر مطلب، تعداد زیادی سوال و تست توسط دو استاد مطرح و حل می شود تا برای یادگیری هر مبحث، تمرین کافی نیز داشته باشید. راز سرعت در یادگیری شما، استفاده از نقشه راه و الگوهایی است که در پکیج کامل زبان نظام جدید حرف آخر آموزش داده شده و با کمک آن ها قادر به حل تمامی سوالات در کسری از ثانیه خواهید شد.

با تهیه بسته آموزشی پکیج زبان انگلیسی جامع حرف آخر زمان مطالعه زبان نظام جدید را پس انداز می کنید و فرصت بیشتری برای حل تست های متفاوت خواهید داشت. همچنین برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات زبان انگلیسی حرف آخر مراجعه کنید.

 

این پک شامل محصولات زیر است:

گرامر و لغات (سال دهم و یازدهم )+ کتاب کار و تیک آخر

گرامر و لغات (سال دوازدهم) + کتاب کار

کتاب بانک سوالات جامع زبان انگلیسی کنکور

درک مطلب و ردینگ (نظام قدیم و جدید) + کتاب کار

تیر آخر زبان

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
30 شهريور 1398
محمد محمد
ایا بسته آپدیت شده است..؟؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.بله آپدیت شده است.

22 شهريور 1398
پوریا ببلر پوریا ببلر
سلام خسته نباشید من پارسال زبان رو گرفتم برای نظام جدید ایا لازمه دوباره بگیرم
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام. زبان نظام جدید ضبط و تولید مجدد شده که تغییراتی در حد ده درصد داشته، تهیه مجدد بستگی به خودتون داره

27 مرداد 1398
محمد مهدی صالحی محمد مهدی صالحی
سلام
آیا به همراه پکیج کامل کتاب تیک آخر مخصوص لغات هم ارسال میشود؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.بله ارسال میشه

18 تير 1398
علیرضا علیرضا
ببخشید کلا این پکیج چند ساعت تدریس و حل تست هستش؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.در جزئیات محصول پاسخ سوالتون قید شده است.