این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
قیمت (تومان) :
490,000
تخفیف (تومان) :
49,000
قیمت برای شما (تومان) :
441,000
افزودن به سبد خرید
٪

درس زبان فارسی یکی از مهمترین دروس رشته انسانی می باشد؛ از این درس تعداد 30 تست در کنکور سراسری مطرح می شود، که 9 سوال از آن را سوالات عروض، قافیه و یا ترکیبی عروض و قافیه تشکیل می دهند.
عروض و قافیه مبحثی است که در کتاب درسی به طور گذرا به آن اشاره شده است و دانش آموزان تنها با اتکا بر کتاب درسی قادر به حل سوالات عروض و قافیه نخواهند بود و بسیاری از دانش آموزان انسانی سوالات عروض و قافیه را حذف می کنند. البته این بدان معنا نیست که عروض و قافیه مبحث سختی باشد و تست های این لاینحل در نظر گرفته شوند! در واقع این مباحث واقعا مباحث پیچیده ای نیستند و تنها با در نظر گرفتن تمامی نکات و تبصره ها شما می توانید به سادگی آموزش ببینید و سخت ترین تست های کنکور را نیز حل کنید.
تدریس فوق العاده استاد محسن منتظری و استاد مشایخی به گونه ای است که پس از توضیح هر مبحث، با مثال های زیادی که از سطح آسان به دشوار میرسند، روش های پاسخ دهی به سوالات عروض و قافیه را در کوتاهترین زمان برای شما ممکن می سازند.استفاده از انیمیشن و افکت ها در تدریس ها، به شما کاملا واضح و آسان آموزش می دهد که چگونه قرار است از نکات مطرح شده تست طراحی شود.
در پکیج عروض و قافیه موسسه حرف آخر تمامی اطلاعات و تبصره های نظام جدید و قدیم، ذکر شده اند که به شما کمک میکند به هر سوالی در این زمینه پاسخ دهید. در این پکیج تمامی نکات، تبصره ها و دام های تستی که ممکن است شما را به اشتباه بیندازند بررسی شده اند و جالب ترین نکته در مورد این پکیج این است که تمامی آموزش های عروض و قافیه تنها در 5 الی 6 ساعت انجام می شود؛ یعنی شما با این میزان زمان گذاشتن به راحتی و در کمترین زمان میتوانید 9 سوال ارزشمند درس زبان فارسی را پاسخ دهید.
استاد منتظری و مشایخی در پکیج عروض و قافیه حرف آخر تمامی سوالات چالشی و دشوار را حل میکنند و شما را از هر کتاب تست و کمک آموزشی دیگری بی نیاز میکند.

 

دانلود کتاب کار عروض و قافیه

 

نمونه تدریس پکبج قافیه و عروض مبحث اختلاف مصوت :

 

 

نمونه تدریس پکیج قافیه و عروض مبحث تغییر کمیت مصوت کوتاه به بلند :

 

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر