این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
قیمت (تومان) :
570,000
تخفیف (تومان) :
186,390
قیمت برای شما (تومان) :
434,000
افزودن به سبد خرید
٪

ادبیات تخصصی یا علوم و فنون ادبی یکی از مهمترین دروس رشته انسانی می باشد؛ از این درس تعداد 30 تست در کنکور سراسری مطرح می شود، که 9 سوال از آن را سوالات عروض، قافیه و یا ترکیبی عروض و قافیه تشکیل می دهند.
عروض و قافیه مبحثی است که در کتاب درسی به طور گذرا به آن اشاره شده است و دانش آموزان تنها با اتکا بر کتاب درسی قادر به حل سوالات عروض و قافیه نخواهند بود و بسیاری از دانش آموزان انسانی سوالات عروض و قافیه را حذف می کنند. البته این بدان معنا نیست که عروض و قافیه مبحث سختی باشد و تست های این لاینحل در نظر گرفته شوند! در واقع این مباحث واقعا مباحث پیچیده ای نیستند و تنها با در نظر گرفتن تمامی نکات و تبصره ها شما می توانید به سادگی آموزش ببینید و سخت ترین تست های کنکور را نیز حل کنید.
تدریس فوق العاده استاد محسن منتظری و استاد مشایخی به گونه ای است که پس از توضیح هر مبحث، با مثال های زیادی که از سطح آسان به دشوار میرسند، روش های پاسخ دهی به سوالات عروض و قافیه را در کوتاهترین زمان برای شما ممکن می سازند.استفاده از انیمیشن و افکت ها در تدریس ها، به شما کاملا واضح و آسان آموزش می دهد که چگونه قرار است از نکات مطرح شده تست طراحی شود.
در پکیج عروض و قافیه موسسه حرف آخر تمامی اطلاعات و تبصره های نظام جدید و قدیم، ذکر شده اند که به شما کمک میکند به هر سوالی در این زمینه پاسخ دهید. در این پکیج تمامی نکات، تبصره ها و دام های تستی که ممکن است شما را به اشتباه بیندازند بررسی شده اند و جالب ترین نکته در مورد این پکیج این است که تمامی آموزش های عروض و قافیه تنها در 5 الی 6 ساعت انجام می شود؛ یعنی شما با این میزان زمان گذاشتن به راحتی و در کمترین زمان میتوانید 9 سوال ارزشمند درس زبان فارسی را پاسخ دهید.
استاد منتظری و مشایخی در پکیج عروض و قافیه حرف آخر تمامی سوالات چالشی و دشوار را حل میکنند و شما را از هر کتاب تست و کمک آموزشی دیگری بی نیاز میکند.

 

دانلود کتاب کار عروض و قافیه

 

نمونه تدریس پکیج قافیه و عروض مبحث اختلاف مصوت :

 

 

نمونه تدریس پکیج قافیه و عروض مبحث تغییر کمیت مصوت کوتاه به بلند :

 

 
 

ویژگی های پکیج قرابت معنایی رشته انسانی

 

  • آموزش در بستر VOD
  • آموزش مفهومی قافیه و عروض
  • تدریس توسط استاد محسن منتظری و مهرداد مشایخی
  • آموزش با استفاده از الگو و نقشه راه‌های مختلف
  • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای آموزش مطالب
  • حل تست‌ها و سوالات مختلف آرایه ادبی و قرابت معنایی
  • قیمت مناسب
  • جامع و کامل

 
پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر مناسب برای تمام داوطلبان

 

موسسه حرف آخر از سال 1390 تاکنون با بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزشی به تدریس تمامی دروس از ابتدایی تا کنکور پرداخته است. این موسسه از ابتدای سال 1401 شروع به ارائه ویدئوهای آموزشی خود در بستر VOD نموده است. با استفاده از این پلتفرم داوطلبان براحتی می توانند ویدئوهای آموزشی حرف آخر را به صورت آنلاین و آفلاین و در هر شرایط و زمانی مشاهده نمایند. یعنی با تهیه پکیج های آموزشی حرف آخر بلافاصله می توانید به پکیج ها دسترسی داشته باشید و دیگر نیاز نیست منتظر ارسال دی وی دی باشید.
مفتخریم که اعلام کنیم با بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزش و به کارگیری برترین اساتید کشور تاکنون توانستیم به داوطلبان زیادی جهت موفقیت در آزمون سراسری کمک نماییم. اگر شما نیز به دنبال کسب رتبه برتر در کنکور سال 1402 هستید، به خانواده بزرگ حرف آخر بپیوندید.

 

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت پکیج قرابت معنایی رشته انسانی حرف آخر هستند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف اخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات انسانی حرف آخر مراجعه کنید.

 

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر