این پکیج به صورت فلش ارسال می شود.
قیمت (تومان) :
2,640,000
تخفیف (تومان) :
1,320,000
قیمت برای شما (تومان) :
1,320,000
افزودن به سبد خرید
٪

پکیج علوم سوم ابتدایی حرف آخر

ماجراهای گامباسگولی و ماسگامبولی - علوم سوم دبستان (لاماسی ها)

مدرس: پیمان کامیار

با حضور عمو فیتیله ای ها: علی فروتن و حمید گلی

 

پس از موفقیت موسسه حرف آخر در آموزش مباحث دروس کنکوری و کسب رضایت حداکثری مخاطبان، حال این موسسه رو به تولید محصولات ابتدایی نیز آورده تا بتواند با بکارگیری شیوه های نوین آموزشی یادگیری آسان این دروس را برای دانش آموزان ابتدایی فراهم سازد.

 

کودکان و دانش‌آموزان در سنین پایین معمولا علاقه‌ای به درس خواندن ندارند و از آموزش و یادگیری فراری هستند. والدین همیشه نگران درس خواندن فرزندان خود هستند و به دنبال راهی برای آموزش و یادگیری کودکان می‌گردند.دانش‌آموزان ابتدایی می‌توانند همراه با بازی و سرگرمی مباحث را یاد بگیرند و حوصله آن‌ها هنگام یادگیری سر نرود.

 

اساتید برجسته موسسه حرف اخر در ساخت ویدیو آموزشی درس علوم سوم تلاش کردند با استفاده از جلوه های بصری و انیمیشن، مطالب را به صورت ساده و روان ارائه دهند تا دانش آموز بتواند به راحتی بعد از مشاهده فیلم های آموزشی آن ها را درک کرده و برای به خاطر سپردن و یادآوریشان مشکلی نداشته باشد، که این امر موجبات کسب نتیجه مطلوب و حداکثری را در امتحانات درس علوم پایه سوم فراهم می سازد.

 

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت این پکیج آموزشی هستند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.

 

نمونه تدریس علوم سوم ابتدایی

 

 


گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر