0

پکیج زبان انگلیسی جامع (نظام جدید) + کتاب کار

به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.
22 ساعت تدریس و حل تست
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود
قیمت (تومان) :
890,000
تخفیف (تومان) :
178,000
قیمت برای شما (تومان) :
712,000
افزودن به سبد خرید
٪

روش ارسال روش ارسال

روش پرداخت روش پرداخت

پشتیبانی تلفنی 24 ساعته پشتیبانی تلفنی 24 ساعته

ضمانت بازگشت کالا ضمانت بازگشت کالا

روش ثبت سفارش روش ثبت سفارش


زبان انگلیسی نظام جدید یکی از دروس عمومی مشترک میان تمامی رشته ها است. از این درس که دارای ضریب 2 در کنکور است، 25 تست طرح می شود که از سوال 76 تا سوال 100 دفترچه شماره1 کنکور را به خود اختصاص می دهد. با توجه به فرصت محدود و ضرورت پاسخ گویی به سوالات سایر درس ها، فقط 20 دقیقه برای جواب دادن به تست های زبان وقت دارید. یعنی فقط 48 ثانیه زمان دارید تا هر سوال را بخوانید، معنی آن را درک کنید و پاسخ صحیح را از میان گزینه های موجود انتخاب نمایید. به طور کلی سوالات درس زبان به  بخش هایی نظیر درک مطلب با 8 تست، کلوز تست با 5 تست، گرامر با 4 تست و لغت با 8 تست دسته بندی می شود.
عده بسیاری از دانش آموزان که در کلاس های زبان خارج از مدرسه شرکت کرده اند و سطح زبان نظام جدید خوبی دارند، به اشتباه زبان کنکور را دست کم می گیرند و همین مساله ضربه شدیدی به تراز و رتبه آن ها می زند. چرا که زبان کنکور با آنچه در کلاس های غیر درسی می آموزید تفاوت دارد.
استاد مجتبی محمودی، مدرس زبان نظام جدید موسسه حرف آخر، طی 8 ماه پکیج کامل زبان انگلیسی برای کنکور را به شیوه ای نوین برای داوطلبین آماده سازی نموده است تا در کوتاه ترین زمان، تمامی مطالب مورد نیاز برای کسب درصد بالا در کنکور را در حافظه بلند مدت خود ثبت نمایید.
پکیج زبان انگلیسی جامع حرف اخر، مجموعه ای شامل تمامی مطالب کتاب های زبان دوره متوسطه، از ساده ترین و واضح ترین مطالب تا جزیی ترین نکات است که با شیوه تدریس خاص نیم کره راست مغز شما را وادار به یادگیری می نماید. تمامی واژه های زبان نظام جدید کتاب که دانش آموزان به طور رایج به روخوانی و حفظ آن ها می پردازند و پس از مدت کوتاهی به فراموشی می سپرند، بعلاوه لغات مهم خارج از کتاب که بارها در کنکور سال های مختلف تکرار شده اند به صورت انیمیشن و تصویر درآمده است.
به گونه ای که حدود 1200 لغت و معنی آن ها در حافظه بلند مدت شما ثبت خواهد شد و در روز کنکور یا هر زمان که با این کلمات مواجه شوید، نا خودآگاه تصویر و معنی آن را به یاد خواهید آورد. سپس کل زبان کنکور شامل درک مطلب، کلوز تست و گرامر را توسط انیمیشن و توضیحات استاد، به طور کامل خواهید آموخت.
پس از تدریس هر مطلب، تعداد زیادی سوال و تست توسط دو استاد مطرح و حل می شود تا برای یادگیری هر مبحث، تمرین کافی نیز داشته باشید. راز سرعت در یادگیری شما، استفاده از نقشه راه و الگوهایی است که در پکیج کامل زبان نظام جدید حرف آخر آموزش داده شده و با کمک آن ها قادر به حل تمامی سوالات در کسری از ثانیه خواهید شد.
با تهیه این بسته آموزشی زمان مطالعه زبان نظام جدید را پس انداز می کنید و فرصت بیشتری برای حل تست های متفاوت خواهید داشت.

این پک شامل محصولات زیر می باشد:

گرامر و لغات (سال دهم و یازدهم )+ کتاب کار و تیک آخر
گرامر و لغات (سال دوازدهم) + کتاب کار
درک مطلب و ردینگ (نظام قدیم و جدید) + کتاب کار
تیر آخر زبان

30 شهريور 1398
محمد
ایا بسته آپدیت شده است..؟؟
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

سلام.بله آپدیت شده است.

22 شهريور 1398
پوریا ببلر
سلام خسته نباشید من پارسال زبان رو گرفتم برای نظام جدید ایا لازمه دوباره بگیرم
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

سلام. زبان نظام جدید ضبط و تولید مجدد شده که تغییراتی در حد ده درصد داشته، تهیه مجدد بستگی به خودتون داره

27 مرداد 1398
محمد مهدی صالحی
سلام
آیا به همراه پکیج کامل کتاب تیک آخر مخصوص لغات هم ارسال میشود؟
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

سلام.بله ارسال میشه

18 تير 1398
علیرضا
ببخشید کلا این پکیج چند ساعت تدریس و حل تست هستش؟
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

سلام.در جزئیات محصول پاسخ سوالتون قید شده است.