روش پرداخت حرف آخر

روش پرداخت

روش پرداخت محصولات موسسه حرف آخر


پرداخت هزینه پکیج های آموزشی حرف آخر از طریق روش های زیر امکان پذیر است :

  • پرداخت از طریق کارت به کارت :

اگر سفارش خود را از طریق مشاورین ارشد موسسه حرف آخر ثبت میکنید لازم است هزینه پکیج را کارت به کارت کنید. دقت کنید که شماره کارت فقط و فقط حساب بانک ملت و به نام حرف آخر مهر باشد و جز به این شماره کارت مبلغی واریز نکنید و در دام کلاهبرداران نیافتید. بدیهی است که هرگونه پرداخت به شماره کارتی غیر از شماره اعلام شده، در صورت نرسیدن پکیج، قابل پیگیری نمی باشد و موسسه هیچ مسئولیتی در برابر این پرداخت ها نخواهد داشت.

  • پرداخت اینترنتی :

شما دانش آموزان عزیز حرف آخری میتوانید هنگام ثبت سفارش از طریق سایت، هزینه سفارش خود را از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، به صورت آنلاین پرداخت نمایید. در صورتی که پرداخت شما با موفقیت انجام شود، ثبت سفارش شما قطعی می شود و دیگر لازم نیست پرداخت سفارش خود را اطلاع دهید.
پس از پرداخت پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش دریافت می کنید و سفارش شما به طور خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود.

  • پرداخت اینترنتی چگونه انجام می شود؟

هنگام ثبت سفارش از طریق سایت، با وارد شدن به درگاه پرداخت آنلاین، اطلاعات پرداخت خود را که شامل موارد زیر است، وارد کنید:
شماره کارت ( شماره 16 رقمی روی کارت عابر بانک عضو شتاب)
رمز دوم کارت ( برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز خرید اینترنتی ( رمز دوم) کارت خود را فعال کرده باشید )
CVV2 ( کد 3 یا 4 رقمی درج شده روی کارت بانکی که به عنوان یک کد امنیتی برای پرداخت های اینترنتی به کار می رود )
تاریخ انقضا ( تاریخ انقضای درج شده روی کارت بانکی)

  • پرداخت حضوری

پرداخت حضوری تنها برای دانش آموزان عزیزی که در شهر تهران سکونت دارند امکان پذیر است. که با مراجعه به موسسه و از طریق دستگاه POS موجود در موسسه انجام می شود و یا به هنگام دریافت محصول از طریق پیک، پرداخت انجام میگیرد.