دین و زندگی جامع حرف آخر

موسسه حرف آخر با بهره گیری از یکی از بهترین اساتید دین و زندگی کشور جناب استاد یوسفیان پور و پیاده سازی الگو های نوین آموزش حرف آخر بهترین راه برای رسیدن به درصد بالا در درس دین و زندگی کنکور را فراهم نموده است.

دین و زندگی یکی از مهم ترین درس های کنکور در تمامی رشته ها است که متاسفانه اغلب دست کم گرفته می شود. این درس دارای ضریب 3 بوده و در صورتی که به بیشتر سوالات پاسخ صحیح بدهید، می تواند تراز شما را تا حد قابل توجهی بالا ببرد.

سوالات درس دین و زندگی 25 عدد است که شامل آیات، روایات، احادیث و متن کتاب می شود. یعنی برای آنکه بتوانید به سوالات درس دین و زندگی کنکور پاسخ دهید باید جزییات و نکات مهم 42 درس را به خوبی بلد باشید.

از سوی دیگر برای پاسخ دادن به این سوالات تنها 17 دقیقه وقت خواهید داشت.اغلب دانش آموزان درس دین و زندگی را به عنوان یک درس حفظی می شناسند و ساعت ها وقت برای روخوانی و حفظ آیات و سایر مطالب کتاب های دین و زندگی می نمایند. در این روش مطالعه، هر آنچه آموخته اید در حافظه کوتاه مدتتان ثبت می شود.

نتیجه آنکه در زمان مواجهه با سوالات کنکور به دلیل استرس زیاد و زمان کم، قادر به یاد آوری آنچه مطالعه کرده بودید نخواهید بود یا مطالبی که خوانده اید در ذهنتان ترکیب شده و نمی توانید گزینه درست را پیدا کنید. محصولات دین و زندگی حرف آخر با بهره گیری از یکی از بهترین اساتید دین و زندگی کشور و پیاده سازی الگو های نوین آموزش حرف آخر بهترین راه برای رسیدن به درصد بالا در کنکور برای درس دین و زندگی را فراهم نموده است.

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر