این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
قیمت (تومان) :
430,000
تخفیف (تومان) :
140,610
قیمت برای شما (تومان) :
328,000
افزودن به سبد خرید
٪

پکیج آموزشی قرابت معنایی رشته انسانی، به طور اختصاصی به تدریس این مبحث، منطبق با کتاب علوم و فنون ادبی رشته انسانی می پردازد. سوالات مطرح شده در ادبیات اختصاصی رشته انسانی یا علوم و فنون ادبی به چهار دسته تاریخ ادبیات و سبک شناسی، قافیه و عروض، قرابت معنایی و آرایه های ادبی تقسیم می شود که تسلط به تمامی مباحث برای پاسخ به سوالات ادبیات تخصصی انسانی الزامی است.
از مبحث قرابت معنایی معمولا تعداد 6 سوال مطرح می شود. همانطور که می دانید مبحث قرابت معنایی و مبحث آرایه های ادبی به هم مرتبط می باشند و در برخی از سوالات تسلط به هر دو مبحث لازم است. اگر پاسخ به سوالات آرایه های ادبی برای شما دشوار است، ما به شما پکیج آرایه های ادبی رشته انسانی را پیشنهاد می کنیم.
مدیریت زمان پاسخگویی به سوالات از مشکلات عمده دانش آموزان انسانی در پاسخ به سوالات ادبیات اختصاصی می باشد؛ بنابراین علاوه بر تسلط به مباحث قرابت معنایی، آگاهی از نکات تستی و روش های پاسخگویی سریع به سوالات در نتیجه آزمون تاثیر زیادی خواهد داشت.
استاد محسن منتظری و استاد مهرداد مشایخی با استفاده از روش های نوین و بصورت تصویری تمامی مباحث را آموزش می دهند به طوری که پس از اتمام دوره داوطلب قادر خواهد بود تمامی سوالات این مبحث را در کمترین زمان حل نماید.

 

ویژگی های پکیج قرابت معنایی رشته انسانی

 

  • آموزش در بستر VOD
  • آموزش مفهومی قرابت معنایی
  • تدریس توسط استاد محسن منتظری و مهرداد مشایخی
  • آموزش با استفاده از الگو و نقشه راه‌های مختلف
  • استفاده از تصاویر و انیمیشن برای آموزش مطالب
  • حل تست‌ها و سوالات مختلف آرایه ادبی و قرابت معنایی
  • قیمت مناسب
  • جامع و کامل

 

پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر مناسب برای تمام داوطلبان

 

موسسه حرف آخر از سال 1390 تاکنون با بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزشی به تدریس تمامی دروس از ابتدایی تا کنکور پرداخته است. این موسسه از ابتدای سال 1401 شروع به ارائه ویدئوهای آموزشی خود در بستر VOD نموده است. با استفاده از این پلتفرم داوطلبان براحتی می توانند ویدئوهای آموزشی حرف آخر را به صورت آنلاین و آفلاین و در هر شرایط و زمانی مشاهده نمایند. یعنی با تهیه پکیج های آموزشی حرف آخر بلافاصله می توانید به پکیج ها دسترسی داشته باشید و دیگر نیاز نیست منتظر ارسال دی وی دی باشید.
مفتخریم که اعلام کنیم با بهره گیری از جدیدترین متدهای آموزش و به کارگیری برترین اساتید کشور تاکنون توانستیم به داوطلبان زیادی جهت موفقیت در آزمون سراسری کمک نماییم. اگر شما نیز به دنبال کسب رتبه برتر در کنکور سال 1402 هستید، به خانواده بزرگ حرف آخر بپیوندید.

 

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت پکیج قرابت معنایی رشته انسانی حرف آخر هستند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف اخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات انسانی حرف آخر مراجعه کنید.

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر