0
پکیج آموزشی مکمل ادبیات (آرایه و قرابت) اختصاصی انسانی حرف آخر
قیمت (تومان) :
140,000
تخفیف (تومان) :
58,800
قیمت برای شما (تومان) :
81,200
افزودن به سبد خرید
٪

پکیج آموزشی مکمل ادبیات (آرایه و قرابت) اختصاصی انسانی حرف آخر

پکیج مکمل ادبیات آرایه و قرابت رشته انسانی، به طور اختصاصی به تدریس آرایه ها و قرابت معنایی می پردازد. طراحی پکیج جداگانه آرایه و قرابت معنایی (که مکمل پکیج های آرایه ادبی و قرابت معنایی سایر رشته ها می باشد) توسط اساتید حرف آخر حاکی از اهمیت این مبحث در ادبیات کنکور انسانی است و نشان میدهد که دانش آموزان کنکور انسانی بیش از سایر رشته ها باید به این مباحث توجه کنند.
داشتن مهارت در درس ادبیات، به ویژه برای دانش آموزان کنکور انسانی ضروری است؛ زیرا همانطور که میدانید ادبیات اولین و مهم ترین درس دفترچه عمومی آزمون کنکور شماست و توانایی شما در پاسخ دهی به سوالات تأثیر زیادی روی کنکورتان خواهد داشت؛ در نتیجه شما باید توجه زیادی به این درس داشته باشید و توانایی خود را در تمامی مباحث این درس تقویت کنید.
این درس عمومی تنها درسی است که در تمام زیرگروه های انتخاب رشته کنکور انسانی ضریب 4 دارد که بالاترین ضریب تاثیر در رتبه و تراز دروس عمومی است. سوالات درس ادبیات فارسی از سه کتاب مشترک با سایر رشته ها طراحی می شود. در این درس، مباحث مشترک بسیار نزدیکی با کتاب ادبیات اختصاصی (علوم و فنون ادبی) وجود دارد.
آرایه های ادبی و قلمرو ادبی از مهم ترین بخش های مشترک این دو درس می باشند. بهترین روش برای خواندن ادبیات، خواندن موضوعی مباحث است. یعنی شما هر کدام از مباحث لغات، قرابت معنایی، آرایه و زبان فارسی را به صورت جداگانه مطالعه کنید و در آنها مهارت کسب کنید. 

مدرسین پکیج آموزشی مکمل ادبیات (آرایه و قرابت) اختصاصی انسانی حرف آخر، آقایان محسن منتظری و مهرداد مشایخی می باشند.

نحوه سفارش پکیج آموزشی مکمل ادبیات (آرایه و قرابت) اختصاصی انسانی حرف آخر

تمامی افرادی که خواهان دریافت پکیج آموزشی مکمل ادبیات (آرایه و قرابت) اختصاصی انسانی حرف آخر می باشند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.
 

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر