0
این پکیج شامل آموزش کامل درس عربی جامع تشریحی کنکوری (علوم انسانی) و تولید شده توسط اساتید برتر موسسه حرف آخر است.
قیمت (تومان) :
1,190,000
تخفیف (تومان) :
452,200
قیمت برای شما (تومان) :
737,800
افزودن به سبد خرید
٪

پکیج عربی جامع تشریحی کنکوری حرف آخر (علوم انسانی)

پکیج عربی جامع تشریحی کنکوری حرف آخر (علوم انسانی) با تدریس استاد وحدت ، مجموعه ای کامل از تمامی دانشی است که برای پاسخگویی به سوالات کنکور نیاز خواهید داشت. موسسه حرف آخر برای تدریس این مجموعه از شیوه خاص داستان سازی استفاده نموده و تمامی مفاهیم را با کمک انیمیشن آموزش می دهد. آموزش الگوها و نقشه های راه نیز در کنار تدریس اصلی به شما کمک خواهد کرد تا مطالب را به صورت منسجم در حافظه بلند مدت خود نگه داشته و قادر باشید با سرعت آن ها را به خاطر آورید.

 

اساتید برجسته موسسه حرف اخر در ساخت ویدیو آموزشی عربی جامع تشریحی کنکوری (علوم انسانی) تلاش کردند با استفاده از جلوه های بصری و انیمیشن، مطالب را به صورت ساده و روان ارائه دهند تا دانش آموز بتواند به راحتی بعد از مشاهده فیلم های آموزشی آن ها را درک کرده و برای به خاطر سپردن و یادآوریشان مشکلی نداشته باشد، که این امر موجبات کسب نتیجه مطلوب و حداکثری را در کنکور فراهم می سازد.

 

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت پکیج آموزشی عربی جامع تشریحی کنکوری حرف آخر (علوم انسانی) هستند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.

 

برای مشاهده و دریافت سایر پکیج های این درس به صفحه محصولات عربی حرف آخر مراجعه کنید.

 

نمونه تدریس عربی جامع تشریحی کنکوری

 

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر