1
این پکیج شامل 0 تا 100 دینی کنکور سال دوازدهم و تولید شده توسط اساتید برتر موسسه حرف آخر است.
تقریبا 12 ساعت تدریس و حل تست
این محصول شامل تخفیف پلکانی می شود
قیمت برای شما (تومان) :
430,000
افزودن به سبد خرید

پکیج دینی کنکور سال دوازدهم حرف آخر با تدریس استاد علیرضا یوسفیان پور ، مجموعه ای کامل از تمامی دانشی است که برای پاسخگویی به سوالات کنکور نیاز خواهید داشت. موسسه حرف آخر برای تدریس این مجموعه از شیوه خاص داستان سازی استفاده نموده و تمامی مفاهیم را با کمک انیمیشن آموزش می دهد. آموزش الگوها و نقشه های راه نیز در کنار تدریس اصلی به شما کمک خواهد کرد تا مطالب را به صورت منسجم در حافظه بلند مدت خود نگه داشته و قادر باشید با سرعت آن ها را به خاطر آورید.

 

پکیج آموزشی دینی کنکور سال دوازدهم حرف آخر

اساتید برجسته موسسه حرف اخر در ساخت ویدیو آموزشی دینی کنکور سال دوازدهم تلاش کردند با استفاده از جلوه های بصری و انیمیشن، مطالب را به صورت ساده و روان ارائه دهند تا دانش آموز بتواند به راحتی بعد از مشاهده فیلم های آموزشی آن ها را درک کرده و برای به خاطر سپردن و یادآوریشان مشکلی نداشته باشد، که این امر موجبات کسب نتیجه مطلوب و حداکثری را در کنکور فراهم می سازد.

DVD1 :
هستی بخش
توحید شناسی
اخلاص و توبه

DVD2 :
قضا و قدر
اختیار و سنت
تمدن و احکام

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت پکیج آموزشی دینی کنکور سال دوازدهم  هستند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر