این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
قیمت (تومان) :
1,580,000
تخفیف (تومان) :
516,660
قیمت برای شما (تومان) :
1,205,000
افزودن به سبد خرید
٪

پکیج عربی جامع علوم انسانی حرف آخر

پکیج عربی انسانی حرف آخر با تدریس استاد محمد واعظی، مجموعه ای کامل از تمامی دانشی است که برای پاسخگویی به سوالات کنکور نیاز خواهید داشت. موسسه حرف آخر برای تدریس این مجموعه از شیوه خاص داستان سازی استفاده نموده و تمامی مفاهیم را با کمک انیمیشن آموزش می دهد. آموزش الگوها و نقشه های راه نیز در کنار تدریس اصلی به شما کمک خواهد کرد تا مطالب را به صورت منسجم در حافظه بلند مدت خود نگه داشته و قادر باشید با سرعت آن ها را به خاطر آورید.

اساتید برجسته موسسه حرف اخر در ساخت ویدیو آموزشی عربی اختصاصی کنکور علوم انسانی تلاش کردند با استفاده از جلوه های بصری و انیمیشن، مطالب را به صورت ساده و روان ارائه دهند تا دانش آموز بتواند به راحتی بعد از مشاهده فیلم های آموزشی آن ها را درک کرده و برای به خاطر سپردن و یادآوریشان مشکلی نداشته باشد، که این امر موجبات کسب نتیجه مطلوب و حداکثری را در کنکور فراهم می سازد.

 

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت پکیج آموزشی عربی انسانی حرف آخر هستند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.

برای مشاهده و دریافت سایر پکیج های این درس به صفحه محصولات عربی حرف آخر مراجعه کنید.

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
16 تير 1402
محمد محمد
این عربی جامع انسانی همون عربی هست که استاد واعظی تدریس کرده که ۴۵ ساعته یا نه جدیده
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام محمد عزیز،

خیر پکیج عربی جامع انسانی ضبط جدید بوده و توسط استاد حامی وحدت تدریس شده است.