4
این پکیج شامل آموزش فیزیک جامع تشریحی رشته تجربی (سال دهم، یازدهم و دوازدهم) و تولید شده توسط اساتید برتر موسسه حرف آخر است.

پس از موفقیت موسسه حرف آخر در آموزش مباحث دروس کنکوری و کسب رضایت حداکثری مخاطبان، حال این موسسه برای افزایش معدل دانش آموزان و افزایش درصد کنکور، پکیج های آموزش تشریحی دروس را با بکارگیری شیوه های نوین آموزشی و یادگیری آسان این دروس برای دانش آموزان تهیه کرده است.

 

پکیج آموزشی فیزیک جامع تشریحی (رشته تجربی) حرف آخر

اساتید برجسته موسسه حرف آخر در ساخت ویدیو آموزشی فیزیک جامع تشریحی (رشته تجربی)  تلاش کردند با استفاده از جلوه های بصری و انیمیشن، مطالب را به صورت ساده و روان ارائه دهند تا دانش آموز بتواند به راحتی بعد از مشاهده فیلم های آموزشی آن ها را درک کرده و برای به خاطر سپردن و یادآوریشان مشکلی نداشته باشد، که این امر موجبات کسب نتیجه مطلوب و حداکثری را در امتحانات درس فیزیک فراهم می سازد.

 

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت پکیج آموزشی فیزیک جامع تشریحی (رشته تجربی)  هستند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید. همچنین برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات فیزیک حرف آخر مراجعه کنید.

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر