این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است و به همراه کلاس تمرین و رفع اشکال و کارگاه شب امتحان ارائه میگردد. برای تهیه محصول به صورت DVD با شماره 02191014458 تماس بگیرید.
قیمت (تومان) :
990,000
تخفیف (تومان) :
323,730
قیمت برای شما (تومان) :
755,370
افزودن به سبد خرید
٪

احتمالا مستحضرید که قرار است دروس عمومی کنکور در طی سالهای آتی از کنکور حذف شوند. اما این موضوع از اهمیت این دروس نمی کاهد، زیرا نمرات کسب شده در امتحانات نهایی این دروس بطور مستقیم روی رتبه قبولی شما در کنکور نیز تاثیر خواهد داشت. این مهم اساتید حرف آخر را بر آن داشت که جهت کسب رضایت حداکثری شما دانش آموزان گرامی، با بکارگیری شیوه های نوین آموزشی، به تدریس تشریحی دروس عمومی نیز بپردازند. این محصول به همراه کلاس رفع اشکال و کارگاه شب امتحان به شما دانش آموزان عزیز ارائه خواهد شد که در کسب نمره امتحانات به شما عزیزان کمک شایانی خواهد کرد.

 

پکیج آموزشی زبان انگلیسی دوازدهم (تشریحی) حرف آخر

اساتید برجسته موسسه حرف آخر در ساخت ویدیو آموزشی زبان انگلیسی تشریحی دوازدهم تلاش کردند با استفاده از جلوه های بصری و انیمیشن، مطالب را به صورت ساده و روان ارائه دهند تا دانش آموز بتواند به راحتی بعد از مشاهده فیلم های آموزشی آن ها را درک کرده و برای به خاطر سپردن و یادآوریشان مشکلی نداشته باشد، که این امر موجبات کسب نتیجه مطلوب و حداکثری را در امتحانات درس زبان انگلیسی سال دوازدهم فراهم می سازد.

 

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت پکیج آموزشی زبان انگلیسی دوازدهم (تشریحی) حرف آخر هستند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام نمایند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف اخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید. برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات زبان انگلیسی حرف آخر مراجعه کنید.

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر