جزئیات محصولات حرف آخر

کتاب بانک سوالات جامع زبان انگلیسی کنکور

قیمت : 90,000 تومان
این کتاب شامل تمامی سوالات ارائه شده در کنکور سراسری درس زبان انگلیسی و تولید شده توسط اساتید برتر موسسه حرف آخر می باشد.
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود

موسسه حرف آخر در آموزش مباحث دروس کنکوری و کسب رضایت حداکثری مخاطبان، خیلی موفق عمل کرده است حال این موسسه کتاب بانک سوالات جامع زبان انگلیسی کنکور سراسری را برای دانش آموزان فراهم کرده است تا با تمامی سوالات ارائه شده در کنکورهای سال گذشته آشنا شوند.

کتاب بانک سوالات جامع زبان انگلیسی کنکور سراسری حرف آخر

بسیاری از دانش‌آموزان زبان انگلیسی کنکور را دست کم میگیرند و خیل ضعیف هستند. بنابراین همین مساله باعث می شود رتبه خوبی کسب نکنند. ما در این کتاب همه سوالات کنکور سال های قبل را همراه با نکات آموزشی تست ها را حل کرده ایم تا شما دانش آموزان سطح زبان خود را بالا آورید و در کنکور درصد قابل توجهی کسب کنید.

نویسنده کتاب بانک سوالات جامع زبان انگلیسی کنکور سراسری حرف آخر : آقای مجتبی محمودی

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت کتاب بانک سوالات جامع زبان انگلیسی کنکور می باشند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.

گذاشتن نظر