جزئیات محصولات حرف آخر

پکیج فیزیک جامع (ریاضی)(نظام جدید) + کتاب کار

قیمت : 2,590,000 تومان
با تخفیف: 1,813,000 تومان
تعداد دی وی دی: 22
این پکیج جامع شامل آموزش کامل مباحث درس فیزیک (دهم، یازدهم ، دوازدهم) و تولید شده توسط اساتید برتر موسسه حرف آخر می باشد. به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود

موسسه حرف آخر در آموزش مباحث دروس کنکوری و کسب رضایت حداکثری مخاطبان، خیلی موفق عمل کرده است حال این موسسه پکیج فیزیک جامع حرف آخر را برای دانش آموزان فراهم کرده است.

پکیج فیزیک جامع حرف آخر

این مجموعه تمامی مباحث کنکور فیزیک را کامل در بر می گیرد . با مشاهده این ویدیو های آموزشی فیزیک را بهتر از قبل درک خواهید کرد .

مدرس پکیج فیزیک جامع حرف آخر  : آقای پیمان کامیار

** محتویات این پکیج آموزشی ۱۶ حلقه دی وی دی شامل پکیج های فیزیک دهم، یازدهم و دوازدهم حرف آخر  می باشد**

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت پکیج فیزیک جامع حرف آخر می باشند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.

پکیج کامل فیزیک نظام جدید حرف آخر اثری از استاد پیمان کامیار برای کنکوری های نظام جدید می باشد. درس فیزیک یکی از دروس مهم و نسبتا دشوار در میان دروس اختصاصی است که هم در کنکور ریاضی و هم در کنکور تجربی سوالاتی از آن طرح می شود. درس فیزیک در کنکور رشته ریاضی از اهمیت بالاتری برخوردار است چرا که ضریب آن برای رشته های دانشگاهی گروه 1 برابر با 3 بوده و 45 سوال از آن طرح می شود. اما در کنکور تجربی ضریب درس فیزیک برای رشته های دانشگاهی گروه 1 برابر 2 است و تعداد 30 تست از آن مطرح خواهد شد. مباحث درس فیزیک در رشته ریاضی و تجربی بجز چند فصل، کاملا یکسان است و شامل تعداد زیادی فرمول می شود که برای حل برخی از مسائل به چند مورد از آن ها نیاز است.
از آنجایی که برای یادآوری فرمول های مرتبط با حل هر سوال، تحت شرایط پر استرس کنکور و تنها در مدت زمان چند ثانیه کاری بسیار دشوار است، بسیاری از دانش آموزان با وجود تسلط به تمامی مفاهیم، نتیجه خوبی از فیزیک کنکور نمی گیرند.
دپارتمان فیزیک
موسسه حرف اخر ، برای کمک به داوطلبین کنکور در امر فهم مطالب و همچنین یادگیری حل مسائل بدون حفظ کردن تعداد زیادی فرمول، اقدام به تهیه دی وی دی آموزش کامل فیزیک برای کنکور نموده است.

ویژگی های پکیج کامل فیزیک حرف اخر
در این پکیج از روشی نوین برای آموزش استفاده می شود که باعث می شود تمامی درس ها و مفاهیم در کوتاهترین زمان ممکن توسط نیم کره راست مغز فراگیری شود و در حافظه بلند مدت جای گیرد.
استفاده از انیمیشن های ساده و مرتبط با هر فصل به شما کمک خواهد کرد تا درهنگام حل مسائل، به خوبی مفاهیم مهم را آموخته و با یادآوری توضیحات هر انیمیشن، به راحتی مسائل را حل نمایید.
استاد مجموعه
فیزیک نظام جدید حرف اخر، مهندس پیمان کامیار، دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف هستند که با دانش بالای خود، شما را از حفظ کردن حجم زیادی فرمول که به سادگی فراموش می شوند، رهانیده است. در حقیقت پس از تهیه و مشاهده فیلم های آموزش فیزیک نظام جدید، خواهید آموخت که به جای حفظ کردن بیش از 50 فرمول، فقط از بخش سینماتیک، تنها با 1 الگو تمامی مسائل این قسمت را حل نمایید. همچنین در بخش دینامیک به جای حفظ تعداد زیادی فرمول، می آموزید که تنها با 1 الگو هر نوع سوالی را پاسخگو باشید. فقط و فقط با کمک الگوی دایره و مثلت به آسانی قادر به حل تمامی سوالات بخش نوسان و موج خواهید بود.
به همین شکل فرمول های تمام فصل های کتاب های فیزیک نظام جدید تبدیل به نقشه های راه والگوهای آسان شده اند تا در جلسه کنکور وقت خود را صرف به یاد آوری فرمول های متفاوت نکنید.

این پک شامل محصولات زیر می باشد:

فیزیک - سال دهم (فصل3-ویژگی ماده) + (کتاب کار)
فیزیک - سال دهم (فصل1و2و4) + (کتاب کار)
فیزیک ترمودینامیک
فیزیک - سال یازدهم + (کتاب کار)
فیزیک - سال دوازدهم(سینماتیک) + (کتاب کار)
فیزیک - سال دوازدهم (دینامیک) + (کتاب کار)
فیزیک - سال دوازدهم (نوسان) + (کتاب کار)
فیزیک - سال دوازدهم (موج،اتمی،هسته ای) + (کتاب کار)
مکمل فیزیک سال دوازدهم

گذاشتن نظر