جزئیات محصولات حرف آخر

زبان انگلیسی یکی از دروس عمومی مهم کنکور است که از آن 25 تست در کنکور می بینید. مدت زمان در نظر گرفته شده برای سوالات زبان انگلیسی تنها 20 دقیقه است. یعنی به طور متوسط برای پاسخ دادن به هر تست 48 ثانیه زمان دارید. اما در عمل باید مقداری از این 48 ثانیه را برای خواندن متن ریدینگ ذخیره کنید.
بخش گرامر یکی از مباحث مهم است و بخش عمده اشتباهات دانش آموزان مربوط به همین مبحث است. در کنکور سراسری از قسمت گرامر در کنکور حدو 3 تا 4 سوال خواهید  دید. بخش لغات که شاید ساده ترین قسمت گرامر و لغات زبان انگلیسی دهم و یازدهم و دوازدهم نظام جدید باشد، در کنکور بین 6 تا 8 تست را به خود اختصاص می دهد. پس نباید آن را دست کم گرفت.

از نظر بسیاری از داوطلبان کنکور زبان یک سد بزرگ است که نمی توان از آن عبور کرد. زیرا هر آنچه مطلعه می کنند طی چند ساعت یا نهایتا چند هفته به طور کامل فراموش می شود. اشتباه این افراد در شیوه یادگیری مطالب است.
یک ویژگی بسیار مهم بسته آموزش
گرامر و لغات زبان انگلیسی دهم و یازدهم و دوازدهم موسسه حرف آخر این است که تدریس در این مجموعه بصورت شهودی است و به نحوی صورت می گیرد که هر آنچه می آموزید به حافظه بلند مدتتان منتقل شود و مثل گذشته با مشکل فراموشی رو به رو نشوید. یدین منظور از داستان سازی و انیمیشن های مرتبط استفاده می شود.
در واقع هر زمان که با یک واژه انگلیسی مواجه شوید، ناخودآگاه تصویر یا داستان مربوط به آن را به خاطر خواهید آورد و فورا پاسخ را به یاد می آورید. همین امر در مورد پکیج
گرامر و لغات زبان انگلیسی دهم و یازدهم و دوازدهم حرف اخر نیز اتفاق می افتد.
به بیان دیگر به جای حفظ کردن مطالب که از طریق حافظه کوتاه مدت اتفاق می افتد، دستور زبان و لغات را به صورت عمقی فرا خواهید گرفت. کل مدت زمان تدریس مجموعه آموزشی گرامر و لغات انگلیسی دهم و یازدهم و دوازدهم، 17 ساعت است.
در واقع با تهیه این مجموعه به میزان چشم گیری در زمان مطالعه خود صرفه جویی می کنید. زیرا در روش قدیمی و سنتی ساعت ها برای حفظ واژگان و گرامر هر درس وقت می گذاشتید اما در مجموعه
حرف آخر، بازده مطالعه شما افزایش می یابد و نیاز به زمان کمتری برای آموزش خواهید داشت.

 

DVD1 (دهم و یازدهم):
درس اول (سال دهم)
درس دوم (سال دهم)

DVD2 (دهم و یازدهم):
درس سوم (سال دهم)
درس چهارم (سال دهم)

DVD3 (دهم و یازدهم):
درس اول (سال یازدهم)

DVD4 (دهم و یازدهم):
درس دوم(سال یازدهم)
درس سوم(سال یازدهم)

DVD5 (دوازدهم):
درس اول، دوم و سوم
آزمون های جامع

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.

نظرات

 • محمد :
  11 آبان 1398

  ساام وقتتون بخیر
  ببخشید من پکیج دوستل پیش اموزش لغت زبان رو تهیه کردم که شامل دهم و یازدهمه.چون اونموقع هنوز دوازدهم نبود.میخواستم بدونم من چطور میتونم اموزش دوازدهم رو داشته باشم؟؟

  گروه حرف آخر:

  سلام.زبان دوازدهم بصورت جداگانه دیگه موجود نیست و با توجه به بروزرسانی و تولید زبان جامع جدید می بایست پک جامع رو تهیه کنید.

 • علی شفائی نوده :
  07 آبان 1398

  سلام / ببخشید این همون پکیج آپدیت شدست ؟

  گروه حرف آخر:

  سلام.بله

 • نیما اشرفیان :
  07 شهريور 1398

  سلام خسته نباشید
  من انگیلیسی پایه را تهیه کردم ومال دوازدهم مانده الان دوازدهم راازکجاتهیه کنم

  گروه حرف آخر:

  سلام.گرامر زبان دوازدهم موجود نیست و میتونید از محصول گرامر دهم، یازدهم و دوازدهم استفاده کنید.

گذاشتن نظر