0

گرامر و لغات زبان انگلیسی (سال دهم، یازدهم و دوازدهم)

به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.
17 ساعت تدریس و حل تست
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود
قیمت (تومان) :
440,000
تخفیف (تومان) :
88,000
قیمت برای شما (تومان) :
352,000
افزودن به سبد خرید
٪

روش ارسال روش ارسال

روش پرداخت روش پرداخت

پشتیبانی تلفنی 24 ساعته پشتیبانی تلفنی 24 ساعته

ضمانت بازگشت کالا ضمانت بازگشت کالا

روش ثبت سفارش روش ثبت سفارش


زبان انگلیسی یکی از دروس عمومی مهم کنکور است که از آن 25 تست در کنکور می بینید. مدت زمان در نظر گرفته شده برای سوالات زبان انگلیسی تنها 20 دقیقه است. یعنی به طور متوسط برای پاسخ دادن به هر تست 48 ثانیه زمان دارید. اما در عمل باید مقداری از این 48 ثانیه را برای خواندن متن ریدینگ ذخیره کنید.
بخش گرامر یکی از مباحث مهم است و بخش عمده اشتباهات دانش آموزان مربوط به همین مبحث است. در کنکور سراسری از قسمت گرامر در کنکور حدو 3 تا 4 سوال خواهید  دید. بخش لغات که شاید ساده ترین قسمت گرامر و لغات زبان انگلیسی دهم و یازدهم و دوازدهم نظام جدید باشد، در کنکور بین 6 تا 8 تست را به خود اختصاص می دهد. پس نباید آن را دست کم گرفت.
از نظر بسیاری از داوطلبان کنکور زبان یک سد بزرگ است که نمی توان از آن عبور کرد. زیرا هر آنچه مطلعه می کنند طی چند ساعت یا نهایتا چند هفته به طور کامل فراموش می شود. اشتباه این افراد در شیوه یادگیری مطالب است.
یک ویژگی بسیار مهم بسته آموزش گرامر و لغات زبان انگلیسی دهم و یازدهم و دوازدهم موسسه حرف آخر این است که تدریس در این مجموعه بصورت شهودی است و به نحوی صورت می گیرد که هر آنچه می آموزید به حافظه بلند مدتتان منتقل شود و مثل گذشته با مشکل فراموشی رو به رو نشوید. یدین منظور از داستان سازی و انیمیشن های مرتبط استفاده می شود.
در واقع هر زمان که با یک واژه انگلیسی مواجه شوید، ناخودآگاه تصویر یا داستان مربوط به آن را به خاطر خواهید آورد و فورا پاسخ را به یاد می آورید. همین امر در مورد پکیج گرامر و لغات زبان انگلیسی دهم و یازدهم و دوازدهم حرف اخر نیز اتفاق می افتد.
به بیان دیگر به جای حفظ کردن مطالب که از طریق حافظه کوتاه مدت اتفاق می افتد، دستور زبان و لغات را به صورت عمقی فرا خواهید گرفت. کل مدت زمان تدریس مجموعه آموزشی گرامر و لغات انگلیسی دهم و یازدهم و دوازدهم، 17 ساعت است.
در واقع با تهیه این مجموعه به میزان چشم گیری در زمان مطالعه خود صرفه جویی می کنید. زیرا در روش قدیمی و سنتی ساعت ها برای حفظ واژگان و گرامر هر درس وقت می گذاشتید اما در مجموعه حرف آخر، بازده مطالعه شما افزایش می یابد و نیاز به زمان کمتری برای آموزش خواهید داشت.

 

DVD1 (دهم و یازدهم):
درس اول (سال دهم)
درس دوم (سال دهم)

DVD2 (دهم و یازدهم):
درس سوم (سال دهم)
درس چهارم (سال دهم)

DVD3 (دهم و یازدهم):
درس اول (سال یازدهم)

DVD4 (دهم و یازدهم):
درس دوم(سال یازدهم)
درس سوم(سال یازدهم)

DVD5 (دوازدهم):
درس اول، دوم و سوم
آزمون های جامع

11 آبان 1398
محمد
ساام وقتتون بخیر
ببخشید من پکیج دوستل پیش اموزش لغت زبان رو تهیه کردم که شامل دهم و یازدهمه.چون اونموقع هنوز دوازدهم نبود.میخواستم بدونم من چطور میتونم اموزش دوازدهم رو داشته باشم؟؟
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

سلام.زبان دوازدهم بصورت جداگانه دیگه موجود نیست و با توجه به بروزرسانی و تولید زبان جامع جدید می بایست پک جامع رو تهیه کنید.

07 آبان 1398
علی شفائی نوده
سلام / ببخشید این همون پکیج آپدیت شدست ؟
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

سلام.بله

07 شهريور 1398
نیما اشرفیان
سلام خسته نباشید
من انگیلیسی پایه را تهیه کردم ومال دوازدهم مانده الان دوازدهم راازکجاتهیه کنم
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

سلام.گرامر زبان دوازدهم موجود نیست و میتونید از محصول گرامر دهم، یازدهم و دوازدهم استفاده کنید.