0
این پک ویژه محصولات پایه دهم هست و دروسی مانند عربی، ادبیات و ریاضی که بصورت جامع هست می بایست جداگانه تهیه گردد.

پکیج کامل پایه دهم (رشته تجربی) شامل کلیه دروس عمومی و اختصاصی کنکوری است که موسسه حرف آخر برای دانش آموزان سال دهم تولید نموده است. آن دسته از دانش آموزانی که قصد تهیه محصولات حرف آخر را بر پایه سال تحصیلی دارند می توانند نسبت به تهیه این پکیج اقدام نمایند تا مباحث را با فرصت مناسب و بصورت پایه ای فرا گیرند.
موسسه حرف اخر برای کمک به دانش آموزان رشته تجربی که قصد قبولی در رشته های دانشگاهی پرطرفدار را دارند، بسته کاملی از آموزش کلیه دروس پایه دهم رشته تجربی را آماده نموده است تا در مدت زمان کم و با بازدهی بالا، تمامی تکنیک ها و الگوهایی که برای پاسخ دادن به تست های کنکور سراسری نیاز دارند را بیاموزند.
شیوه تدریس در این مجموعه بسیار روان است و هر استاد با استفاده از ابزارهایی نظیر انیمیشن، تصاویر، داستان سازی و… مفاهیم را از پایه تا انتها آموزش می دهد و در حافظه بلند مدت شما ثبت می کند. تدریس اساتید این مجموعه بسیار جذاب است و روند تدریس به گونه ای است که تا آخر هر درس با انرژی و اشتیاق به یادگیری ادامه می دهید.
حرف اخر با حفظ فرمول ها و مفاهیم به شدت مخالف است. به همین علت است که استاد هر درس تعداد بسیار اندکی الگوی پایه ای برای حل مسائل به شما آموزش می دهد و بدون حفظ فرمول ها قدرت حل مسائل را پیدا خواهید کرد.

این پک شامل محصولات زیر می باشد:

فیزیک دهم (بجز ویژگی ماده)
فیزیک دهم (ویژگی ماده)
مفاهیم شیمی کنکور سال دهم و یازدهم
مسایل شیمی کنکور سال دهم و یازدهم
زیست شناسی دهم
زبان انگلیسی دهم، یازدهم و دازدهم (گرامر و لغات)
دین و زندگی دهم
کتاب الگو تا رتبه زیست دهم
کتاب تیک آخر کنکور (دهم، یازدهم و دوازدهم)

گروه حرف آخر - سایت مرکزی موسسه حرف آخر (کنکور 1401)
تصویر کد امنیتی ثبت نظر