جزئیات محصولات حرف آخر

امتحان نهایی شیمی سال دوازدهم

قیمت : 120,000 تومان
با تخفیف: 84,000 تومان
این پکیج شامل امتحان نهایی شیمی سال دوازدهم و تولید شده توسط اساتید برتر موسسه حرف آخر می باشد. به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود

موسسه حرف آخر در آموزش مباحث دروس کنکوری و کسب رضایت حداکثری مخاطبان، خیلی موفق عمل کرده است حال این موسسه پکیج امتحان نهایی شیمی سال دوازدهم را برای دانش آموزان فراهم کرده است تا با تمامی سوالات امتحان های نهایی سال های گذشته آشنا شوند.

پکیج امتحان نهایی شیمی سال دوازدهم حرف آخر

موسسه حرف آخر پکیج امتحان نهایی شیمی پایه دوازدهم را برای کمک دانش آموزانی که در درس شیمی مشکل دارند تولید کرده است. با بررسی سوالات امتحان نهایی سال های اخیر، می توان اینطور نتیجه گرفت که سوالات به شدت به سمت مفهومی شدن پیش می روند و برای پاسخ دادن به هر سوال ، لازم است بر تمامی مطالب مرتبط در آن فصل کتاب مسلط باشید.

مدرس پکیج امتحان نهایی شیمی سال دوازدهم حرف آخر : آقای شیروانی

نحوه سفارش:

تمامی افرادی که خواهان دریافت پکیج امتحان نهایی شیمی سال دوازدهم حرف آخر می باشند می توانند از طریق ثبت سفارش خود از همین صفحه سایت مرکزی موسسه حرف آخر اقدام کنند. همچنین شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره در هر ساعت از شبانه روز با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر که شماره تماس آن ها در انتهای صفحه موجود می باشد تماس حاصل فرمایید.

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.