0
این پکیج شامل آموزش کامل فیزیک ترمودینامیک دهم (رشته ریاضی) (نظام جدید) و تولید شده توسط اساتید برتر موسسه حرف آخر است.مدرس این پکیج استاد پیمان کامیار هستند.به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.
قیمت (تومان) :
110,000
تخفیف (تومان) :
11,000
قیمت برای شما (تومان) :
99,000
افزودن به سبد خرید
٪

پکیج فیزیک ترمودینامیک دهم حرف آخر، اثری از استاد پیمان کامیار است. درس فیزیک دارای ضریب 3 برای دانش آموزان رشته ریاضی است که پاسخدهی به تست های آن در کنکور می تواند مانند یک برگ برنده به کمکتان بیاید تا به راحتی در همان شهر و رشته ای که تمایل دارید قبول شوید و ادامه تحصیل دهید.
نحوه آموزش فیزیک دهم موسسه حرف آخر به صورت مفهومی و شهودی است. به این شکل که استاد با کمک انیمیشن ها و تصاویر مطالب را آموزش می دهد و می توانید هر آنچه در کتاب درسی آمده است به چشم ببینید و دیگر هیچ ابهامی نداشته باشید. با این شیوه تدریس، آموخته های شما در حافظه بلند مدتتان جای می گیرند.
فیزیک دهم حرف اخر را تهیه کرده و با حفظ کردن فرمول ها خداحافظی کنید. زیرا این محصول اجازه حفظ هیچ فرمولی را به شما نمی دهند و به ازای تعداد زیادی فرمول به شما تعداد انگشت شماری الگوی مفهومی می آموزد تا با کمک آن ها تمامی مسائل فیزیک دوازدهم را به سادگی آب خوردن حل کنید.
سازماندهی مفاهیم فیزیک در مغز کار دشواری است. اما استاد کامیار نقشه های راه را برای شما آماده نموده است تا در ابتدای تدریس هر مبحث و در میانه راه به خوبی از آنچه تدریس شده و آنچه قرار است آموزش داده شود آگاه باشید و انسجام ذهنی خود را حفظ نمایید. شیوه تدریس در این مجموعه آموزشی بسیار جذاب است و استاد با انرژی زیادی به آموزش مطالب می پردازد. به همین دلیل در هنگام تدریس به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد و تا پایان هر درس با دقت به آموختن مطالب ادامه خواهید داد.
پس از پایان تدریس نیز به دلیل آنکه به خوبی همه مطالب را آموخته اید، علاقه بیشتری به درس فیزیک پیدا می کنید و با میل و اشتیاق به حل تست ها و تمرینات می پردازید تا مهارت و سرعت خود را افزایش دهید و آموخته های فیزیک دوازدهم خود را محک بزنید.

جلسه اول: ترمودینامیک

جلسه دوم: ترمودینامیک

جلسه سوم: ترمودینامیک

اثر فوتوالکتریک

19 فروردين 1398
علی علی
سلام خسته نباشین ببخید میشه فقط با 20 ازمون و به همراه پاسخ نماش موفق شد بدون ویدیوهای اموزشی 60 رو میگم فقط 40 چنده
گروه حرف آخر - سایت مرکزی موسسه حرف آخر (کنکور 1401) گروه حرف آخر - سایت مرکزی موسسه حرف آخر (کنکور 1401)

از آنجا که پاسخ تمام سوالات بصورت مفصل در پاسخنما توضیح داده شده است مطمئنا به شما جهت یادگیری کمک خواهد کرد.

اینجا کلیک کنید تا بتوانید به 20 آزمون نظام جدید دسترسی داشته باشید.