این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
30 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
790,000
تخفیف (تومان) :
258,330
قیمت برای شما (تومان) :
602,770
افزودن به سبد خرید
٪

زیست شناسی دوازدهم حرف آخر، اثری از دپارتمان زیست حرف آخر است. کنکور رشته تجربی شامل دروس متفاوتی است که تسلط به هریک از آن ها به نوبه خود اهمیت فراوانی دارد اما در این میان، درس زیست شاسی با ضریب 4، مهمترین درس رشته تجربی است. سوالات زیست شناسی دوازدهم از کتاب های زیست سال های دهم تا دوازدم طرح می شود و حتی ممکن است گزینه های یک سوال از چند کتاب زیست متفاوت استخراج شده باشد که همین امر، پاسخگویی به سوالات درس زیست شناسی را بسیار دشوار می نماید.

اگرچه تمامی کتب زیست دوره متوسطه مهم هستند، اما باید به زیست پایه دوازدهم توجه خاصی داشته باشید چرا که فرصت مطالعه و تست زنی برای این کتاب، نسبت به سایر کتب زیست کمتر است. بنابراین بهترین کار آن است که بازده مطالعه خود را بالا برده و میزان مطالعه و مرور هر درس را کاهش دهید. استفاده از یک پکیج آموزشی جامع که درست مانند یک معلم خصوصی هر فصل از کتاب را با بیانی شیوا برایتان تدریس کند و به حل سوالات مهم و پرتکرار کنکور زیست شناسی دوازدهم بپردازد راه حل مناسبی است.

معرفی پکیج زیست شناسی دوازدهم حرف آخر

دپارتمان زیست شناسی حرف آخر از اساتید حرفه ای و توانمندی تشکیل شده است که به خوبی با دشواری های کتاب زیست دوازدهم و تست های کنکور مرتبط با آن آشنا هستند. این اساتید برای آسان تر شدن دروس پیچیده و دشوار زیست دوازدهم، برای اولین بار در ایران موفق شده اند تمامی مفاهیم زیست را به صورت انیمیشن و تصویر تدریس نمایند.
از آنجایی که بخش عظیمی از یادگیری انسان ها از راه دیدن صورت می گیرد، این روش تدریس زیست شناسی دوازدهم به دانش آموزان کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی، تمامی مفاهیم هر فصل را به صورت عمیق و ریشه ای بیاموزند.

پس از آنکه مطالب اصلی و کلی توسط فیلم و توضیحات تکمیلی اساتید تدریس شد و به خوبی در ذهن مخاطب جا گرفت، نوبت به بررسی متن کتاب می رسد چرا که منبع اصلی طرح سوالات زیست کنکور، کتاب درسی است و نباید از آن غافل شد. بدین منظور متن و تصاویر کتاب با پاورپوینت نمایش داده می شود و یکی از اساتید زیست موسسه حرف آخر از روی متن کتاب خوانده و نکات مهم خط به خط آن را برجسته می کند و در مورد آن ها توضیح می دهد.

در پایان وقت آن است که مطالب آموخته شده در ذهن مخاطب تثبیت شود. به همین دلیل است که دو تن از اساتید خبره زیست حرف آخر، در مورد بخش های مختلف هر فصل به بحث و طرح سوال از یکدیگر می پردازند. این شیوه که تقریبا در هیچ پکیج آموزشی دیگری انجام نمی شود، دانش آموزان را با سوالات مهم و نکات چالش برانگیز هر درس آشنا می نماید.

پکیج زیست شناسی دوازدهم شما را از هر معلم و کلاسی بی نیاز می سازد و می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن مطالب هر درس را به خوبی بیاموزید و در صورت تمایل بارها و بارها تدریس و توضیحات اساتید را تماشا نمایید.

 

DVD1 : (فصل 1 و 2)
گفتار 1 فصل اول
گفتار 2 فصل اول

 

DVD2 : (فصل 1 و 2)
گفتار 3 فصل اول
تک رقمی بخوان فصل اول
الگوی عمل 100 فصل اول

 

DVD3 : (فصل 1 و 2)
گفتار 1، 2 و 3  فصل دوم
تک رقمی بخوان فصل دوم
الگوی عمل 100 فصل دوم

 

DVD4 : (فصل 5)
گفتار 1: تامین انرژی
گفتار 2: اکسایش بیشتر
گفتار 3: زیستن مستقل از اکسیژن
الگوی عمل 100

 

DVD5 : (فصل 6)
گفتار 1: فتوسنتز
گفتار 2: واکنش های فتوسنتز
گفتار 3: فتوسنتز در شرایط دشوار
الگوی عمل 100
 

DVD6 : (فصل 7 و 8)
گفتار 1،2 و 3: فصل 7
الگوی عمل 100 فصل 7
گفتار 1،2 و 3: فصل 8
الگوی عمل 100 فصل 8

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
31 خرداد 1401
ام ام
استاد شعبانی و شاکری هستند تو ضبط جدید
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

خیر، ضبط جدید پکیج زیست دوازدهم توسط استاد همدانی به همراه استاد منتظری انجام شده است.

12 آبان 1398
آرین آرین
سلام
آیا این پکیج از پارسال تا امسال آپدیت شده ؟
یا همونه؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.خیر

12 آبان 1398
علی شکورزاده علی شکورزاده
سلام.فصل ۳ و چهار چرا نیستن یا تو اطلاعات ننوشتین؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.فصل 3 و 4 مربوط به ژنتیک هست که در پکیج ژنتیک ارایه میشه

26 شهريور 1398
Ehsan Ehsan
سلام خسته نباشید به همه حرف اخری ها ببخشید ایا این پکیج مناسب کنکور 99هست؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام و تشکر از جنابعالی، بله مناسب کنکور 99 هست.