این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
76 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
2,810,000
تخفیف (تومان) :
281,000
قیمت برای شما (تومان) :
2,529,000
افزودن به سبد خرید
٪

پکیج کامل فیزیک نظام جدید حرف آخر اثری از استاد پیمان کامیار برای کنکوری های نظام جدید است. درس فیزیک یکی از دروس مهم و نسبتا دشوار در میان دروس اختصاصی است که هم در کنکور ریاضی و هم در کنکور تجربی سوالاتی از آن طرح می شود. درس فیزیک در کنکور رشته ریاضی از اهمیت بالاتری برخوردار است چرا که ضریب آن برای رشته های دانشگاهی گروه 1 برابر با 3 بوده و 45 سوال از آن طرح می شود. اما در کنکور تجربی ضریب درس فیزیک برای رشته های دانشگاهی گروه 1 برابر 2 است و تعداد 30 تست از آن مطرح خواهد شد. مباحث درس فیزیک در رشته ریاضی و تجربی بجز چند فصل، کاملا یکسان است و شامل تعداد زیادی فرمول می شود که برای حل برخی از مسائل به چند مورد از آن ها نیاز است.
از آنجایی که برای یادآوری فرمول های مرتبط با حل هر سوال، تحت شرایط پر استرس کنکور و تنها در مدت زمان چند ثانیه کاری بسیار دشوار است، بسیاری از دانش آموزان با وجود تسلط به تمامی مفاهیم، نتیجه خوبی از فیزیک کنکور نمی گیرند.
دپارتمان فیزیک موسسه حرف آخر، برای کمک به داوطلبین کنکور در امر فهم مطالب و همچنین یادگیری حل مسائل بدون حفظ کردن تعداد زیادی فرمول، اقدام به تهیه دی وی دی آموزش کامل فیزیک برای کنکور نموده است.

ویژگی های پکیج کامل فیزیک حرف آخر (رشته تجربی)

در این پکیج از روشی نوین برای آموزش استفاده می شود که باعث می شود تمامی درس ها و مفاهیم در کوتاهترین زمان ممکن توسط نیم کره راست مغز فراگیری شود و در حافظه بلند مدت جای گیرد.
استفاده از انیمیشن های ساده و مرتبط با هر فصل به شما کمک خواهد کرد تا درهنگام حل مسائل، به خوبی مفاهیم مهم را آموخته و با یادآوری توضیحات هر انیمیشن، به راحتی مسائل را حل نمایید.
استاد مجموعه فیزیک نظام جدید حرف آخر، مهندس پیمان کامیار، دارای مدرک کارشناسی ارشد فیزیک از دانشگاه صنعتی شریف هستند که با دانش بالای خود، شما را از حفظ کردن حجم زیادی فرمول که به سادگی فراموش می شوند، رهانیده است. در حقیقت پس از تهیه و مشاهده فیلم های آموزش فیزیک نظام جدید، خواهید آموخت که به جای حفظ کردن بیش از 50 فرمول، فقط از بخش سینماتیک، تنها با 1 الگو تمامی مسائل این قسمت را حل نمایید. همچنین در بخش دینامیک به جای حفظ تعداد زیادی فرمول، می آموزید که تنها با 1 الگو هر نوع سوالی را پاسخگو باشید. فقط و فقط با کمک الگوی دایره و مثلت به آسانی قادر به حل تمامی سوالات بخش نوسان و موج خواهید بود.

به همین شکل فرمول های تمام فصل های کتاب های فیزیک نظام جدید تبدیل به نقشه های راه والگوهای آسان شده اند تا در جلسه کنکور وقت خود را صرف به یاد آوری فرمول های متفاوت نکنید. برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات فیزیک حرف آخر مراجعه کنید.

این پک شامل محصولات زیر است:

فیزیک - سال دهم (فصل3-ویژگی ماده) + (کتاب کار)
فیزیک - سال دهم (فصل1و2و4) + (کتاب کار)
فیزیک - سال یازدهم + (کتاب کار)
فیزیک - سال دوازدهم(سینماتیک) + (کتاب کار)
فیزیک - سال دوازدهم (دینامیک) + (کتاب کار)
فیزیک - سال دوازدهم (نوسان) + (کتاب کار)
فیزیک - سال دوازدهم (موج،اتمی،هسته ای) + (کتاب کار)

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
02 شهريور 1398
حسین حسین
تو این پکیج روش تست زنی هم وجود داره؟؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.همراه با آموزش تست های کنکور سال های گذشته نیز مرور می گردد که در حین بررسی تست ها الگو های حل تست نیز آموزش داده می شود.

03 مرداد 1398
شاین شاین
این بکیج برای کنکور 99 مناسبه یا وایسیم جدید شد بعد بخریم؟؟؟؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.برای این محصول آپدیت جدیدی نمیاد و میتونید از همین محصول برای کنکور 99 استفاده کنید.