جزئیات محصولات حرف آخر

هندسه (رشته تجربی و ریاضی) (نظام جدید) + کتاب کار

قیمت : 150,000 تومان
با تخفیف: 105,000 تومان
تعداد دی وی دی: 2
10 ساعت تدریس و حل تست
به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود

هندسه نظام جدید حرف آخر ، اثری از استاد عبدالرضا منتظری و استاد مهران قاسمی برای داوطلبان نظام جدید می باشد.
تفاوتی ندارد داوطلب رشته ریاضی یا تجربی باشید. تست های درس ریاضی در کنکور شامل بخش های متفاوتی است که هندسه نظام جدید، یکی از مهم ترین و زمانبرترین مباحث آن است.
به دلیل پیچیدگی خاصی که درس هندسه دارد، بسیاری از دانش آموزان رشته تجربی و برخی از دانش آموزان رشته ریاضی، همه یا قسمتی از هندسه را رها کرده و در آزمون کنکور نیز سوالات این بخش را جواب نمی دهند، همین امر باعث افت شدید رتبه داوطلبان کنکور می گردد.
پیشنهاد ما به تمام دانش آموزان با انگیزه که با هدف قبولی در رشته و دانشگاهی خاص درس می خوانند، آن است که بجای حذف هندسه نظام جدید از کنکور که اشتباهی غیر قابل جبران است،  شیوه مطالعه خود را تغییر دهند تا بازده بیشتری داشته باشند. استاد منتظری که نام آوازه او در تدریس ریاضیات به گوش هر دانش آموز کنکوری رسیده است، اقدام به تدریس هندسه با شیوه صحیح نموده و فیلم های بسیار کم حجم آموزش هندسه نظام جدید را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.
به جرأت می توان گفت که کمتر کتاب یا کلاس آموزشی می تواند با کیفیت دی وی دی های آموزش هندسه
موسسه حرف آخر به رقابت بپردازد. زیرا در این مجموعه آموزشی، استاد منتظری با استفاده از تکنیک درک شهودی که توسط نمایش انیمیشن های مرتبط با هر مبحث اجرا می شود، مطالب را در عمیق ترین لایه های حافظه بلند مدت شما هک می کند تا هرگز آن ها را از یاد نبرید.
دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول ها و راه حل ها نیست چرا که استاد منتظری به شما می آموزد تنها با استفاده از 1 الگو که نام آن “بادبادک” است، تمامی مسائل هندسه نظام جدید را با حداکثر سرعت ممکن حل نمایید.
در این مجموعه از پایه ای ترین مطالب هندسه، تا آخرین خط کتاب به شما تدریس خواهد شد. در هنگام تدریس یکی از اساتید به عنوان استادیار در کنار استاد منتظری حضور دارند و همانند کلاس درس از استاد سوالات احتمالی دانش آموزان را می پرسند و به تدریس روان تر و تفهیم بهتر مطالب کمک می نمایند.
بدین ترتیب علاوه بر آنکه به سوالات احتمالی شما پاسخ داده خواهد شد، استادیار با مطرح کردن سوالات هدفمند، مطالب مهم و نکات کلیدی را در ذهن بیننده برجسته می کند تا با تاکید بیشتر بر این نکات، در پاسخگویی به سوالات کنکور دچار خطا نشوید. علاوه بر تدریس کامل هندسه نظام جدید ، در این مجموعه آموزشی به حل تمرین نیز پرداخته می شود.
بدین منظور
استاد منتظری تست های هندسه کنکور سراسری را برای شما گلچین نموده اند و به حل و تشریح تعداد زیادی تست خواهند پرداخت تا مطالب به خوبی در ذهن مخاطب جا بیفتند. به همراه دی وی دی های آموزش هندسه نظام جدید حرف اخر، یک جلد کتاب کار نیز برای شما ارسال خواهد شد.

 

DVD1 :
انواع تشابه - قضیه تالس
ضریب تبدیل - قضیه مساحت
انواع زوایا - اجزاء فرعی مثلث
مثلث قائم الزاویه


DVD2 :
3 و 6 ضلعی منتظم
مثلث متساوی الساقین
4 و 8 ضلعی - ذوزنقه
ناگفته ها

 

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.

نظرات

 • Amir :
  03 مهر 1398

  سلام، این پکیج شامل کل مباحث هندسه رشته ریاضی میشه؟؟؟
  چون دایره ها و مباحث هندسه دوازدهم رو نداره

  گروه حرف آخر:

  سلام.مباحث تدریس شده در جزئیات محصول قید شده است.شامل مباحث مشترک تجربی و ریاضی است.

 • محمد :
  22 مرداد 1398

  سلام ببخشید هندسه دوازدهم هم داره این دوحلقه؟

  گروه حرف آخر:

  با سلام.بله محصول هندسه برای کل دوران متوسطه هست.

 • نصرت الله فرهادنیا :
  29 خرداد 1398

  ببخشید ریاضی جامع چرا رو سایت موجود نیست ! داره دوباره ضبط میشه یا ا÷دیت میشه یا کلا موجود نیست

  گروه حرف آخر:

  در حال ضبط جدید هست و بزودی آماده خواهد شد.

گذاشتن نظر