0

ریاضی جامع (3) رشته تجربی (نظام جدید)

به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.
15 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
680,000
تخفیف (تومان) :
68,000
قیمت برای شما (تومان) :
612,000
افزودن به سبد خرید
٪

موسسه حرف آخر با سال ها تجربه در تدریس ریاضی جامع سه نظام جدید کنکور، از شیوه ای جدید برای آموزش ریاضی استفاده کرده است تا بازده ذهنی شما را در به خاطر سپاری مطالب افزایش دهد و به شما کمک کند در زمان کوتاهی به درصد بالا در درس ریاضی کنکور نظام جدید برسید.
دیگر نیازی به حفظ کردن هیچ فرمول و مطلب ریاضی نخواهد بود، چرا که در بسته آموزش ریاضی جامع 1 نظام جدید حرف اخر تمامی مطالب به سرعت و به سادگی در حافظه بلند مدت شما جای خواهد گرفت.
در تدریس این مجموعه بی نظیر ریاضی از تصاویر و انیمیشن استفاده شده تا حافظ تصویری شما نیز درگیر یادگیری شود و آموخته های شما توسط نیم کره راست مغزتان ثبت شوند.با این روش بازده یادگیری شما بالا می رود و در نتیجه در زمان کوتاه تر مطالب بیشتری را به صورت عمقی خواهید آموخت.
در پایان هر مبحث استاد منتظری سوالات کنکور سراسری مرتبط با آن درس را برای شما حل خواهد کرد. علاوه بر آن تعدادی سوال تالیفی با شانس دیده شدن در کنکور نیز حل می شوند. خواهید دید که در پایان این مجموعه علاوه بر آموختن ریاضی جامع سه نظام جدید به طور کامل، بیش از 2000 تست مهم و ارزشمند نیز حل کرده اید.

لیست محتوای ریاضیات جامع (3) رشته تجربی:

مجموعه و بازه
شمارش بدون شمردن
هندسه
آنالیز و احتمال
آمار
مقاطع مخروطی

 

گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر - کنکور 1400 با حرف اخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر