این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
15 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
820,000
تخفیف (تومان) :
82,000
قیمت برای شما (تومان) :
738,000
افزودن به سبد خرید
٪

 

ریاضی جامع (3) رشته تجربی حرف آخر

موسسه حرف آخر با سال ها تجربه در تدریس ریاضی جامع سه نظام جدید کنکور، از شیوه ای جدید برای آموزش ریاضی استفاده کرده است تا بازده ذهنی شما را در به خاطر سپاری مطالب افزایش دهد و به شما کمک کند در زمان کوتاهی به درصد بالا در درس ریاضی کنکور نظام جدید برسید.
با استفاده از پکیج آموزش ریاضی جامع 3 نظام جدید حرف آخر، دیگر به حفظ کردن هیچ فرمولی نیاز نخواهید داشت؛ زیرا تمامی مطالب به سرعت و به سادگی در حافظه بلندمدت شما جای خواهد گرفت.
در تدریس این مجموعه بی نظیر ریاضی از تصاویر و انیمیشن استفاده شده تا حافظه تصویری شما نیز درگیر یادگیری شود و آموخته های شما توسط نیم کره راست مغزتان ثبت شوند. با این روش بازده یادگیری شما بالا می رود و در نتیجه در زمان کوتاه تر مطالب بیشتری را به صورت عمقی خواهید آموخت.
در پایان هر مبحث استاد منتظری سوالات کنکور سراسری مرتبط با آن درس را برای شما حل خواهد کرد. علاوه بر آن تعدادی سوال تالیفی با شانس دیده شدن در کنکور نیز حل می شوند. خواهید دید که در پایان این مجموعه علاوه بر آموختن کامل ریاضی جامع سه نظام جدید، بیش از 2000 تست مهم و ارزشمند نیز حل کرده اید. برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات ریاضی حرف آخر مراجعه کنید.

لیست محتوای ریاضیات جامع (3) رشته تجربی:

 

قسمت اول: شمارش و احتمال
قسمت دوم: مجموعه و بازه – الگو و دنباله
قسمت سوم: آمار
قسمت چهارم: هندسه پایه، مختصاتی و مقاطع

برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات ریاضی حرف آخر مراجعه کنید.

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر