0

پکیج ریاضی جامع رشته تجربی (نظام جدید) + کتاب کار

به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.
124 ساعت تدریس و حل تست
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود
قیمت (تومان) :
2,040,000
تخفیف (تومان) :
408,000
قیمت برای شما (تومان) :
1,632,000
افزودن به سبد خرید
٪

روش ارسال روش ارسال

روش پرداخت روش پرداخت

پشتیبانی تلفنی 24 ساعته پشتیبانی تلفنی 24 ساعته

ضمانت بازگشت کالا ضمانت بازگشت کالا

روش ثبت سفارش روش ثبت سفارش


پکیج ریاضی جامع رشته تجربی نظام جدید کاری از دپارتمان ریاضی موسسه حرف آخر می باشد. درس ریاضی نظام جدید کنکور در حقیقت مجموعه ای از دروس بسیار مهمی مانند مثلثات، احتمال، توابع، آنالیز ترکیبی و… است. این مباحث به حدی مهم هستند که هم در پاسخ دادن به تست های ریاضی مورد استفاده قرار می گیرند و هم در پاسخگویی به سوالات دروسی مثل فیزیک اهمیت دارند.

اگر قصد دارید در یک رشته عالی و در یک دانشگاه معتبر ادامه تحصیل دهید، نباید از درس ریاضی غافل شوید. متأسفانه طیف وسیعی از دانش آموزان و داوطلبین کنکور به دلیل عدم برخورداری از آموزش صحیح، به درستی به سوالات درس ریاضی پاسخ نمی دهند. از سوی دیگر، اغلب دانش آموزان روش درسی مناسبی برای مطالعه درس ریاضی ندارند و صرفا وقت خود را برای حفظ مطالب ریاضی نظام جدید هدر می دهند و به دلیل آنکه نتیجه ای نمی گیرند، از مطالعه و تمرین ناامید می شوند.
استاد منتظری پکیج کامل ریاضی نظام جدید کنکور را برای شما آماده نموده است تا از آموزش صحیح بهره مند شده و برای تست زنی و کسب درصد بالای 70 آماده گردید.

استفاده از پکیج کامل ریاضی حرف آخر چه مزایایی دارد؟

پکیج ریاضی نظام جدید حرف اخر بسته ای کامل شامل تمامی مطالبی است که در بخش ریاضیات کنکور از آن ها تست طرح می شود. تدریس این مجموعه بسیار جذاب است و مخاطب با انرژی تا انتهای هر درس را تماشا می کند.
استفاده از انیمیش ها و تصاویر که تحریک کننده حافظه تصویری هستند، بازده آموزش را افزایش می دهد و یادگیری از طریق نیم کره راست مغز سبب می شود هر آنچه آموختید، در حافظه بلند مدت طبقه بندی شود.
با تماشای دی وی دی های بسته کامل ریاضی نظام جدید حرف آخر خواهید آموخت که به جای حفظ کردن فرمول های طولانی (مثل فرمول های فراوان بخش مثلثات) از الگوهای محدودی که استاد منتظری به شما می آموزند استفاده کنید و در نتیجه دیگر امکان فراموشی یا اشتباه در نوشتن فرمول ها وجود ندارد و قادر به حل تمامی سوالات خواهید بود.
با توجه به آنکه حل تمرین بخش مهمی از یادگیری است، استاد منتظری تعداد زیاد تست مهم کنکور سراسری را توضیح داده و حل خواهند کرد. علاوه بر این تست ها، سوالات تالیفی و نکته دار نیز توسط این استاد باتجربه بررسی خواهد شد.
شیوه تدریس مجموعه کامل ریاضی نظام جدید حرف آخر دو استادی است. یعنی یکی دیگر از اساتید به عنوان استادیار در کنار آقای منتظری حضور یافته وعلاوه بر کمک به ایشان در تدریس و توضیح دادن دروس، سولات احتمالی دانش آموزان را از استاد می پرسند یا بر مطالب مهم و نکاتی که باید به آن ها توجه کنید، تاکید می نمایند.

این پک شامل محصولات زیر می باشد:

ریاضی  جامع (1)
ریاضی جامع (2)
ریاضی جامع (3)
مثلثات،ترکیب و تبدیل توابع

05 آبان 1398
مهرداد
با سلام و تشکر آیا این پکیج برای کنکور 1400 و استفاده در طول سال مدرسه مناسب است یا فقط برای کنکوری ها مناسب می باشد ؟
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

با سلام و سپاس از همراهیتان، بله مناسب کنکور 1400 هست.مباحث کنکوری طبیعتا مناسب کنکور هستند تا دروس مدرسه، پیشنهاد میکنم برای مدرسه از محصولات تشریحی موسسه استفاده کنید.

01 آبان 1398
حسین
سلام ببخشید من پارسال پک ۶۰۴۰ گرفتم.ریاضی پک ۶۰۴۰ با این پک چه تفاوتی دارن؟
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

سلام.محصولات 6040 نسبت به پک کامل از تعداد جلسات و تست های کمتری برخوردار هستند ولی از حیث مباحث یکی هستند.

02 مهر 1398
حسین
سلام ریاضی یازدهم و دوازدهم نیست؟ جدا باشه مثل دهم
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

سلام.خیر بصورت جداگانه محصولی تولید نشده است.

17 مرداد 1398
رضا
سلام و خسته نباشید ببخشید من محصولات ر6040 رو دارم و ریاضی جامع 1 چه جاهاش تغییر میکنه یا همش تغییر میکنه ممنون میشم بگین
گروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

سلام.به محض آماده شدن جزئیات محصول در سایت درج میشه

23 فروردين 1398
رضا مرادیان
لطفا اگه میشه تبدیل توابع و مثلثات رو به صورت جدا از هم قرار بدهیدگروه سایت مرکزی موسسه حرف آخر- کنکور 1400 با حرف آخر

درخواست شما به واحد آموزش انتقال داده می شود،در صورت صلاحدید در تولید محصولات بعدی مدنظر قرار داده می گردد.