این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
167 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
3,300,000
تخفیف (تومان) :
1,079,100
قیمت برای شما (تومان) :
2,517,900
افزودن به سبد خرید
٪

ضریب درس زیست شناسی برای رشته های گروه یک که پرطرفدارترین رشته های گروه تجربی هستند 4 است. به این معنا که یک دانش آموز رشته تجربی برای قبولی در کنکور باید بیشترین زمان خود را به مطالعه دروس زیست شناسی و بررسی و حل تست های گوناگون اختصاص دهد.

در گذشته که سوالات کنکور بسیار ساده تر بود، دانش آموزان تنها با چند مرتبه مطالعه کتاب های زیست و تسلط کامل به مطالب قادر به کسب درصد بالا در درس زیست نظام جدید بودند. اما رفته رفته با افزایش داوطلبان کنکور، سوالات نیز دشوارتر شدند و طی سالیان گذشته، سوالات درس زیست شناسی نیز شکل تازه ای به خود گرفتند. به گونه ای که دیگر نمی توانیم زیست شناسی را به زیست 1، زیست 2 و… تقسیم کنیم بلکه امروزه سوالات طرح شده در کنکور، ادغامی از تمامی کتب درس زیست شناسی هستند. بنابراین دانش آموزان برای دست یابی به درصد قابل قبول در این درس، باید نسبت به گذشته تعداد دفعات بسیار زیادی کتاب ها را مرور کنند که امری وقت گیر است. به همین علت به دانش آموزان پیشنهاد می شود با بهره گیری از اساتید مسلط به الگوهای تست زنی، تعداد دفعات مطالعه کتب را کاهش و بازده مطالعه خود را افزایش دهند تا بدون اتلاف وقت به نتیجه دلخواه که کسب درصد بالا در زیست است، برسند.

اما دسترسی به اساتید مورد اعتماد و مجرب، به دلیل دوری راه و هزینه های بسیار، برای دانش آموزان همه مناطق کشور ممکن نیست. به همین دلیل است که موسسه حرف آخر، پکیج کامل زیست نظام جدید را تهیه نموده است تا در هر کجای کشور و در هر زمان دلخواه بتوانید فیلم های این مجموعه را تماشا نمایید.

ویژگی های پکیج زیست شناسی جامع نظام جدید حرف آخر

استاد شعبانی، استاد روان و استاد شاکری، سه تن از اساتید مجرب زیست نظام جدید حرف آخر هستند که با علم کامل به تغییرات کتاب زیست نظام جدید، شما را با 50 الگوی پر کاربرد کنکور آشنا خواهند نمود تا در مدت 10 روز، قادر به پاسخگویی صحیح به حداقل 70 درصد از سوالات درس زیست شناسی کنکور باشید.

در این مجموعه از محصولات زیست شناسی حرف آخر، کلیه دروس در سه مرحله به شما آموزش داده شده و در ذهنتان نهادینه می گردند. در اولین سطح، با استفاده از انیمیشن های ساده و تصویر سازی مبحث مورد نظر به خوبی در نیم کره راست مغز جای می گیرند. در دومین مرحله وقت آن است که کتاب درسی و تصاویر آن در قالب پاور پوینت، به دقت مورد بررسی قرار گیرد، تا نکات ریزی که همیشه دانش آموزان را دچار خطا می کنند بررسی شده و برجسته شوند. در آخرین مرحله که لایه سوم آموزش است، به حل سوالات ترکیبی پرداخته خواهد شد. با تهیه پکیج زیست نظام جدید حدود 500 تست ارزشمند کنکور را با کمک اساتید این مجموعه بررسی خواهید کرد و پاسخ هر سوال برایتان تشریح خواهد شد.

این پک شامل محصولات زیر است:

زیست شناسی دهم +کتاب کار
زیست شناسی یازدهم +کتاب کار
زیست گیاهی +کتاب کار
ژنتیک +کتاب کار
زیست شناسی دوازدهم +کتاب کار
زیست شناسی در دایره
کتاب الگو تا رتبه ژنتیک
کتاب الگو تا رتبه زیست گیاهی
کتاب الگو تا رتبه زیست دوازدهم
کتاب الگو تا رتبه زیست یازدهم
کتاب الگو تا رتبه زیست دهم

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
26 تير 1400
ارمین ارمین
سلام این پکیج برای کنکور ۱۴۰۱ خوبه ؟ اپدیت شده؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام. وقت بخیر

بله

14 تير 1400
مهدی مهدی
سلام ببخشید اگر من پکیج کامل زیست رو تهیه کنم .
در اون زیست در دایره هم هست؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام. وقت بخیر

بله با مشاورین ما در ارتباط باشید.

21 آبان 1398
roya roya
سلام ببخشید کتاب الگو تا رتبه زیست دوازدهم فصل 1 و 2 جدیده یا پارسالم تو پکیج بوده؟
چون من برای کنکور 98 پکیج کاملو تهیه کردم اما این کتاب برام نیومد
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.خیر جدید هست و در پکیج سال قبل ارائه نمیشد.

29 شهريور 1398
محمد محمد
سلام.ادمین جان ایا محصولات زیست اپدیت شدن یا همون ورژن قبلی هستن؟ینی ایا پک زیست 98 برای 99 هم خوب بوده یا رفتین جدیدش کردین مثل ریاضی و زبان ودینی؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.برای زیست آپدیت جدید ارائه نشده و میتونید از همون محصول قبلی نیز استفاده کنید.