0
به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.
35 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
1,040,000
تخفیف (تومان) :
104,000
قیمت برای شما (تومان) :
936,000
افزودن به سبد خرید
٪

پکیج فیزیک دوازدهم حرف آخر، اثری از استاد پیمان کامیار است. درس فیزیک با ضریب بالایی که در کنکور دارد (ضریب 3 در رشته ریاضی و ضریب 2 در رشته تجربی) می تواند مانند یک برگ برنده به کمکتان بیاید تا به راحتی در همان شهر و رشته ای که تمایل دارید قبول شوید و ادامه تحصیل دهید. در میان کتاب های فیزیک سال های مختلف، فیزیک سال دوازدهم که تعداد زیادی از سوالات کنکور فیزیک نظام جدید را به خود اختصاص می دهد، دارای مطالب پیچیده و دشواری نظیر دینامیک، موج و نوسان، صوت و… می باشد.
اگرچه این مطالب  بسیار دشوار و مهم هستند، بسیاری از دانش آموزان تمایلی به مطالعه آن ها ندارند زیرا یادگیری این مطالب مخصوصا از روی کتاب و به صورت خودآموز بسیار مشکل است. در نتیجه در زمان آزمون کنکور به تسلط کافی از این درس نرسیده اند و توانایی پاسخ دادن به تست های فیزیک دوازدهم را ندارند.
نحوه آموزش فیزیک دوازدهم
موسسه حرف آخر به صورت مفهومی و شهودی است. به این شکل که استاد با کمک انیمیشن ها و تصاویر مطالب را آموزش می دهد و می توانید هر آنچه در کتاب درسی آمده است به چشم ببینید و دیگر هیچ ابهامی نداشته باشید. با این شیوه تدریس، آموخته های شما در حافظه بلند مدتتان جای می گیرند.
فیزیک دوازدهم حرف اخر را تهیه کرده و با حفظ کردن فرمول ها خداحافظی کنید. زیرا این محصول اجازه حفظ هیچ فرمولی را به شما نمی دهند و به ازای تعداد زیادی فرمول به شما تعداد انگشت شماری الگوی مفهومی می آموزد تا با کمک آن ها تمامی مسائل فیزیک دوازدهم را به سادگی آب خوردن حل کنید.
سازماندهی مفاهیم فیزیک در مغز کار دشواری است. اما
استاد کامیار نقشه های راه را برای شما آماده نموده است تا در ابتدای تدریس هر مبحث و در میانه راه به خوبی از آنچه تدریس شده و آنچه قرار است آموزش داده شود آگاه باشید و انسجام ذهنی خود را حفظ نمایید. شیوه تدریس در این مجموعه آموزشی بسیار جذاب است و استاد با انرژی زیادی به آموزش مطالب می پردازد. به همین دلیل در هنگام تدریس به هیچ عنوان احساس خستگی نخواهید کرد و تا پایان هر درس با دقت به آموختن مطالب ادامه خواهید داد.
پس از پایان تدریس نیز به دلیل آنکه به خوبی همه مطالب را آموخته اید، علاقه بیشتری به درس فیزیک پیدا می کنید و با میل و اشتیاق به حل تست ها و تمرینات می پردازید تا مهارت و سرعت خود را افزایش دهید و آموخته های فیزیک دوازدهم خود را محک بزنید.

این مجموعه شامل موارد زیر است:

فیزیک دینامیک دوازدهم
فیزیک سینماتیک دوازدهم
فیزیک نوسان دوازدهم
فیزیک موج،اتمی، هسته ای دوازدهم

 

گروه حرف آخر - سایت مرکزی موسسه حرف آخر (کنکور 1401)
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
09 آبان 1398
Babak Babak
ببخشید می تونین از این پکیج برای یادگیری مفهومی و امتحانات پایان ترم استفاده کنیم؟ یعنی برای پاسخ دهی به امتحانات پایان ترم هم کاربرد داره؟
گروه حرف آخر - سایت مرکزی موسسه حرف آخر (کنکور 1401) گروه حرف آخر - سایت مرکزی موسسه حرف آخر (کنکور 1401)

سلام.کمکتون خواهد کرد ولی ترجیحا محصولات کنکوری مناسب پاسخگویی به تست ها هستند.

10 مهر 1398
محمد مسلمی زاده محمد مسلمی زاده
سینماتیک همون فصل اول فیزیک محسوب میشه؟حرکت بر روی خط راست و ایناس!؟
گروه حرف آخر - سایت مرکزی موسسه حرف آخر (کنکور 1401) گروه حرف آخر - سایت مرکزی موسسه حرف آخر (کنکور 1401)

سلام.بله مربوط به حرکت شناسی هست. مباحث ارائه شده در جزئیات محصول درج شده است.