این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
102 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
2,980,000
تخفیف (تومان) :
1,299,280
قیمت برای شما (تومان) :
1,948,920
افزودن به سبد خرید
٪

درس شیمی یکی از مهم ترین دروس اختصاصی رشته ریاضی و تجربی است. درواقع دانش آموزان رشته تجربی که علاقمند به تحصیل در رشته هایی نظیر پزشکی، دندان پزشکی، پیراپزشکی، دارو سازی و امثال آن ها هستند و یا دانش آموزان رشته ریاضی که مشتاق به ادامه تحصیل در رشته هایی نظیر مهندسی نفت، مهندسی پلیمر، مهندسی شیمی و… هستند، باید به طور کامل بر درس شیمی تسلط داشته باشند. زیرا ضریب درس شیمی برای چنین رشته هایی برابر 3 است.

همچنین کسب درصد بالا در درس شیمی برای رشته های دانشگاهی با ضریب 2 نیز اهمیت فراوانی دارد. چرا که اغلب دانش آموزان در این درس دارای ضعف هستند و بدست آوردن درصد بالا می تواند ضامن قبولی شما در رشته و شهر مورد نظرتان باشد. از درس شیمی 35 سوال مطرح می شود که آخرین سوالات دفترچه دروس اختصاصی را شامل می شوند.

این 35 سوال در دو فرم کلی مفاهیم یا مسائل ظاهر می شوند. اغلب دانش آموزان با مسائل، فرمول های فراوان و طولانی و زمانبر بودن حل مسائل مشکل دارند و بخش مفاهیم شیمی نظام جدید را ساده می انگارند. غافل ازآن که مفاهیم شیمی نیز به اندازه مسائل آن پیچیده و سردرگم کننده هستند. چرا که در سال های اخیر سوالات شیمی شدیدا حالت مفهومی و ترکیبی گرفته اند و دیگر با روش های سنتی مطالعه و حفظ کردن مطالب کتاب شیمی نظام جدید نمی توان به آن ها پاسخ گفت.

استاد شیروانی دبیر با تجربه دپارتمان شیمی موسسه حرف آخر و استاد یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران، در پکیج کامل شیمی حرف آخر با ارائه راهکارها، الگوها، نقشه های راه و کلیدهای حل مسائل شیمی کنکور را برایتان آسان نموده است.

ویژگی های پکیج شیمی جامع حرف آخر

مهم ترین نکته در یادگیری هر درس روش صحیح مطالعه است. در روش های سنتی مطالعه شیمی تنها بر مرور چندباره کتاب و حفظ مطالب تکیه می شود که در اغلب اوقات پس ازگذشت چند روز یا نهایتا چند هفته، تمامی مطالب به فراموشی سپرده می شوند. اما در پکیج کامل شیمی کنکور حرف آخر با استفاده از انیمیشن و تصاویر سه بعدی نیم کره راست مغز و حافظه بلند مدت مشغول به یادگیری می شود تا هیچ یک از مطالب از خاطرتان نرود.
استاد سلوکی برای تست های مربوط به مسائل شیمی نیز چاره ای اندیشیده اند تا به جای حفظ تعداد زیادی فرمول طولانی و درگیری با چندین کسر و ساده کردن آن ها، مسائل شیمی نظام جدید را تنها با کمک یک کسر و فقط با نگاه کردن، در زمان کمتر از یک دقیقه پاسخ دهید. با استفاده از این روش دیگر زمان ارزشمند خود را برای حل تست های مسائل هدر نمی دهید و فرصت کافی برای خواندن و پاسخ دادن به تمامی سوالات را خواهید داشت.
همچنین میزان خطای محاسباتی به شدت کاهش خواهد یافت. پس از تدریس هر مبحث و جا افتادن مطالب نوبت به تمرین می رسد. بدین منظور تست های واقعی کنکور سراسری به عنوان تمرین مطرح می شوند و استاد به تشریح و حل شیمی نظام جدید می پردازد. با تهیه پکیج کامل شیمی نظام جدید حرف اخر می توانید در مدت زمانی بسیار کوتاه و بدون خستگی، بر تمامی شیمی نظام جدید تسلط پیدا کنید. همچنین شما میتوانید برای مشاهده و تهیه سایر پکیج های مربوط به این درس به صفحه محصولات شیمی حرف آخر مراجعه کنید.

پکیج کامل شیمی حرف آخر محصولات زیر است:

مفاهیم شیمی - سال دهم و یازدهم +کتاب کار
مفاهیم شیمی سال دوازدهم +کتاب کار
مسایل شیمی - سال دهم، یازدهم و دوازدهم +کتاب کار

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
31 مرداد 1401
محمد جواد شریف پور محمد جواد شریف پور
سلام. ببخشید استاد این پکیج آقای دکتر شیروانی هستن یا آقای سلوکی. من میخواستم پکیج آقای شیروانی رو سفارش بدم ولی بالای صفحه نام مدرس رو آقای سلوکی قید کردید.
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام وقت بخیر

پکیج شیمی استاد سلوکی ضبط جدید و مناسب کنکور 1402 است که آموزش های آن بر اساس شیوه ی نوین آموزش موسسه حرف آخر می باشد.

27 مرداد 1400
مهدی مهدی
عالیه
من صفر تا صد دارم محشره
04 شهريور 1398
محمد شعبانی محمد شعبانی
با سلام.
مسایل شیمی کنکور دهم و یازدهم که بصورت جدا فروخته می شود، همان مسایل شیمی کنکور دهم و یازدهم در پک کامل شیمی کنکور است؟به عبارت دیگر،dvd هایی که به صورت جدا فروخته می شوند با dvd هایی که داخل پک های کامل هستند متفاوت است؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

با سلام، خیر با هم تفاوتی ندارند.

23 اسفند 1397
محمدصادق محمدصادق
ایا این محصول واسه کنکور ۱۴۰۰مناسبه؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

با سلام

معمولا تغییرات دروس آنچنان نیست که کارایی محصول را کم کند و این محصول مناسب کنکور 1400 خواهد بود.