5
به همراه این محصول کتاب کار ارسال میگردد.
تقریبا 59 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
1,280,000
تخفیف (تومان) :
512,000
قیمت برای شما (تومان) :
768,000
افزودن به سبد خرید
٪

ادبیات جامع حرف آخر

درس ادبیات فارسی یکی از پرچالش ترین بخش های کنکور است چرا که اغلب دانش آموزان صرفاً به جهت اینکه زبان مادریشان فارسی است، آن را دست کم می گیرند. اما با نگاه کردن به چند نمونه از سوالات کنکور درس ادبیات متوجه خواهید شد که پاسخگویی به آن ها بسیار دشوار است.

سوالات ادبیات فارسی در کنکور به چند بخش تقسیم می شوند. به این شکل که معمولا از مبحث املا حدود 3 سوال، از بخش دستور زبان حدود 6 سوال، از قسمت معنای لغات حدود 3 سوال، از تاریخ ادبیات و درآمدها 3 سوال، از بخش درک مطلب و قرابت معنایی حدودا 3 سوال و در آخر از مبحث آرایه های ادبی تقریبا 3 سوال مطرح می شود. بنابراین باید به خوبی به تک تک این مباحث درسی در کلیه کتاب های ادبیات دوره متوسطه، اشراف داشته باشید تا بتوانید در زمان اندک و محدود کنکور، به تعداد زیادی از سوالات درس ادبیات پاسخ صحیح دهید. با توجه به آنکه حجم کتاب های ادبیات بسیار زیاد و نکات هر مبحث فراوان است، عملاً دانش آموزان موفق به مرور چندین و چندباره دروس نمی شوند. در نتیجه برای پیشی گرفتن از سایرین روش هوشمندانه، بالابردن سرعت و بازده مطالعه است. پکیج ادبیات جامع نظام جدید حرف اخر، شما را در این راه یاری خواهد داد.

ویژگی های پکیج ادبیات جامع (نظام جدید) حرف آخر

در طراحی پکیج ادبیات جامع موسسه حرف آخر که به همت استاد محسن منتظری تدوین شده است، سعی شده تا تمامی مفاهیم دروس ادبیات فارسی دوره متوسطه به آسان ترین شکل ممکن تدریس و تفهیم شود تا دانش آموزان پس از تماشای این مجموعه فیلم های آموزشی،از هر گونه کلاس کنکور و معلمی بی نیاز شوند. در پکیج ادبیات جامع حرف آخر با هدف دسترسی آسان دانش آموزان به مباحث گوناگون، تمامی دروس ادبیات فارسی دسته بندی شده اند. همچنین برای حل سریع و صحیح سوالات کنکور، تکنیک های الگو گذاری خاصی آموزش داد می شوند که دانش آموزان را در یافتن جملات پایه، کشف سریع متمم، تشخیص واژه و تک واژ، حل سوالات مربوط به چند جزئی های گذرا و ناگذر، یافتن هسته گروه اسمی و… به تسلط کافی خواهند رساند.

در این مجموعه با بهره گیری از انیمیشن های جذاب داستانی تلاش شده است تا علاوه بر آموزش برخی پیش نیازها به دانش آموزان، از ایجاد خستگی در مخاطب جلوگیری شود و افراد تا پایان هر درس با دقت و انگیزه کافی به تماشای فیلم های پکیج کامل ادبیات فارسی بنشینند. در پکیج کامل ادبیات حرف آخر، سوالاتی که شانس بالاتری برای طرح شدن در کنکور سراسری دارند و همچنین دام های تستی، مطرح و حل خواهند شد. علاوه بر این پس از تدریس هر مبحث درسی، به حل تست های هدفمند در خصوص آن مبحث پرداخته می شود که تعداد آن ها به حدود 350 تست خواهد رسید. برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات ادبیات حرف آخر مراجعه کنید.

این پک شامل محصولات زیر است:

ادبیات کنکور (واژگان، لغات و املا) (نظام جدید) + کتاب کار
قرابت معنایی (نظام قدیم و جدید) + کتاب کار
آرایه های ادبی (نظام جدید) + کتاب کار
زبان فارسی (نظام جدید) + کتاب کار
تاریخ ادبیات(نظام جدید) + کتاب کار

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
13 خرداد 1398
جواد محسنی جواد محسنی
من بسته رو چند روز پیش سفارش دادم .هنوز به دستم نرسیده. چطور میتونم پیگیری کنم؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

کد رهگیری پس از ارسال از پروفایل کاربری در دسترس خواهد بود.