0
به همراه این محصول کتاب کار بصورت رایگان ارسال میگردد.

پکیج فیزیک جامع نظام قدیم موسسه حرف آخر اثری از استاد پیمان کامیار می باشد. شما با تهیه این پکیج درصد بالای درس فیزیک خود را در کنکور تضمین می کنید. درس فیزیک یکی از دروس اصلی کنکور رشته ریاضی و تجربی است. این درس برای رشته های دانشگاهی گروه 1 ریاضی دارای ضریب 3 بوده و 45 سوال از آن مطرح می شود که برای خواندن هر سوال و پاسخ دهی به آن کمتر از 2 دقیقه وقت دارید.
درس فیزیک در کنکور تجربی برای رشته های دانشگاهی گروه 1 دارای ضریب 2 است و از آن 30 تست طرح می شود که زمان مطالعه و پاسخگویی به آن از دو دقیقه کمتر است. یکی از مشکلات بزرگ دانش آموزان با درس فیزیک آن است که در هر فصل با تعداد زیادی فرمول مواجه می شوند. اما این انتهای کار نیست و در سال تحصیلی بعدی نیز کتاب فیزیک جدید شامل تعداد زیادی فرمول است که بر روی فرمول های قبلی انباشته می شود. از آنجایی که اکثر سوالات فیزیک کنکور به صورت مساله طرح می شوند، داوطلبان کنکور باید قادر باشند در زمان کمتر از دو دقیقه، هر سوال را خوانده، فرمول یا فرمول های مرتبط با آن را به یاد آورده، محاسبات را انجام داده و پاسخ صحیح را انتخاب نمایند. اما به یاد آوردن فرمول صحیح حل هر مساله در شرایط پر فشار کنکور بسیار دشوار است و بسیاری از دانش آموزان ادعا می کنند که به یکباره همه چیز را فراموش کردند. بهترین راه آن است که به جای حفظ تعداد زیادی فرمول، تعداد انگشت شماری نقشه راه و الگو فرا بگیرید و با کمک آن ها تمامی مسائل را در کسری از ثانیه حل نمایید.
در تدریس فیزیک کنکور
موسسه حرف اخر از انیمیشن و تصاویر متحرک، برای آموزش دروس استفاده شده است. این شیوه تدریس باعث می شود که یادگیری از طریق نیم کره راست مغز صورت گیرد تا تمامی مباحث در حافظه بلند مدت مغرتان باقی بماند.
با تهیه پک کامل فیزیک کنکور
حرف آخر دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول های فراوان و طولانی نخواهید داشت. چرا که استاد کامیار 51 فرمول سینماتیک را تنها به 1 الگوی ساده تبدیل نموده است. همچنین به جای تمام فرمول های بخش دینامیک کتاب می آموزید که تنها با یک الگو تمامی مسائل را حل نمایید. در بخش نوسان و موج نیز به ازای تمامی نسبت های طولانی و گیج کننده، فقط و فقط یک الگو برای حل تمامی مسائل خواهید آموخت. به طور مشابه برای تمامی بخش ها و دروس کتاب، به ازای تعداد زیادی فرمول، یک الگو یا نقشه راه می آموزید که با استفاده از آن به سرعت قادر به حل تمامی مسائل خواهید بود.
استاد کامیار با استفاده از روش ها، الگوها و انیمیشن ها فیزیک را به قدری جذاب تدریس نموده است که به درس مورد علاقه شما تبدیل شود.

این پک شامل محصولات زیر می باشد:

فیزیک سال اول و دوم (نظام قدیم)
فیزیک سال سوم (الکتریسیته ساکن و خازن) (نظام قدیم)
فیزیک سال سوم (مدار و مغناطیس) (نظام قدیم)
فیزیک پیش یک (سینماتیک) (نظام قدیم)
فیزیک پیش یک (دینامیک) (نظام قدیم)
فیزیک پیش یک (نوسان و موج ) (نظام قدیم)
فیزیک پیش دو (نظام قدیم)

گروه حرف آخر - سایت مرکزی موسسه حرف آخر (کنکور 1401)
تصویر کد امنیتی ثبت نظر