0
به همراه این محصول دفترچه آزمون و کلید سوالات بصورت رایگان ارسال میگردد.
150 ساعت حل تصویری سوالات
قیمت (تومان) :
1,900,000
تخفیف (تومان) :
910,000
قیمت برای شما (تومان) :
990,000
افزودن به سبد خرید
٪

کنکور سراسری یک آزمون بسیار مهم و سرنوشت ساز است، به خصوص برای افرادی که هدف مشخصی از ادامه تحصیل دارند و حتما قبولی در رشته یا دانشگاهی خاص برایشان حائز اهمیت است. بنابراین بسیار مهم است که به خوبی خود را برای این مسابقه سرنوشت ساز آماده کنید. بدین منظور مطالعه کتاب های درسی و کسب دانش کافی در تک تک دروس عمومی و اختصاصی در درجه اول اهمیت قرار دارد اما تنها مطالعه کافی نیست و باید حتما برای هر درس، حتی دروس عمومی یا دروسی که ساده به نظر می رسند، به خوبی تمرین نمایید.
یک راه بسیار عالی برای محک زدن خود شرکت در آزمون های جامع است. آزمون جامع ده آزمون مبحثی تمام دروس حرف آخر نظام جدید در واقع نوعی آزمون شبیه سازی شده کنکور است. یعنی دقیقا مانند کنکور از تمام دروس عمومی و اختصاصی تست هایی مطرح می شوند که باید در زمان محدود و مشخص به آن ها پاسخ دهید.
در حالی که اغلب موسسات آموزشی تنها حدود 2 تا 3 آزمون جامع برگزار می نمایند، موسسه حرف آخر بسته 10 آزمون مبحثی تمام دروس را به شما پیشنهاد می دهد تا با استفاده ز آن بتوانید 10 مرتبه در شرایط کنکور قرار بگیرید و خود را محک بزنید.

ویژگی های 10 آزمون مبحثی نظام جدید حرف آخر
همانطور که گفته شد، یکی از مهم ترین ویژگی های بسته 10 آزمون مبحثی حرف اخر تعداد زیاد آزمون های آن نسبت به سایر موسسات است. این آزمون ها به صورت تألیفی و کاملا منطبق بر استانداردهای کنکور سراسری است. همچنین این سوالات با توجه به ضرایب دروس و میزان اهمیت آن ها طرح شده اند و تالیف هر یک از این تست ها با توجه و دقت انجام شده است به همین دلیل است که پک 10 آزمون مبحثی تمام دروس حرف آخر محک مناسبی برای اطلاع از درصدهای احتمالی شما در کنکور خواهد بود.
دومین ویژگی ده آزمون مبحثی نظام جدید موسسه حرف آخر، 150 ساعت حل تصویری تمام سوالات آن است که در هیچ موسسه و مجموعه دیگری مشابه آن را نخواهید دید.
در حقیقت پاسخنامه این آزمون ها برخلاف سایر پاسخنامه های رایج، در توضیحات چند خطی خلاصه نشده است. بلکه برای جلوگیری از سردرگمی دانش آموزان، دقیقا همان روش حلی که در قسمت آموزش به مخاطبان آموزش داده شده بود، با همان الگوها و تکنیک ها، برای حل تست های آزمون های مبحثی استفاده می شود.
با استفاده از این 10 آزمون مبحثی تمام دروس حرف آخر نظام جدید به آسانی نقاط ضعف خود را شناسایی می نمایید و با استفاده از پاسخ نما به سرعت و به راحتی ایرادات خود را رفع می نمایید.
با توجه به آنکه آزمون های حرف آخر تمامی مباحث را دربر می گیرند می توان از این محصول به عنوان منبعی برای مرور و جمع بندی دروس کنکور استفاده نمود.

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
01 مرداد 1400
فائزه فائزه
سلام پاسخنامه کلیدی ده آزمون رو باید از کجا دانلود کنیم ؟!
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام. وقت بخیر

باید خریداری شود.

27 مهر 1398
Gh Gh
این محصول مربوط به کدوم رشته است
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.آزمونهای موسسه حرف آخر در حال حاضر مختص رشته تجربی هست که البته برای دروس تخصصی تا 70درصد مباحث رشته ریاضی را هم پوشش میدهد.دروس عمومی که برای هر دو رشته مشترک هست.

12 مهر 1398
مهدی مهدی
سلام به درد بچه های رشته ریاضی هم میخوره؟
چون هندسه و ریاضی وفیریک رشته ریاضی گسترده تره آیا اونا رو هم پوشش میده؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.ده آزمون مبحثی نظام جدید تا 70% مباحث ریاضی رو پوشش میده

11 مهر 1398
آرین  عیسوند دهداری آرین عیسوند دهداری
سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم این 10 آزمون آپدیت جدید یا مال 98 آخه من تهیه کردم واسه کنکور 98 میخواستم بدونم برای 99 آپدیت شده چون اگر تغییری نکرده تهیه نکنم
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.میتونید از همون محصول قبلی استفاده کنید.

برچسب های کالا