این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
14 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
660,000
تخفیف (تومان) :
215,820
قیمت برای شما (تومان) :
503,580
افزودن به سبد خرید
٪

یکی از درس های بسیار مهم و سرنوشت ساز کنکور درس فیزیک است. سوالات فیزیک کنکور نظام جدید از کتاب های سال های دهم، یازدهم و دوازدهم مطرح می شود. در صورتی که از ابتدا این درس را به خوبی بیاموزید، راه و روش حل مسائل آن را یاد می گیرید و مشکلی با درس فیزیک نخواهید داشت. اما متاسفانه اغلب دانش آموزان با درس فیزیک میانه خوبی ندارند چون این درس دارای مفاهیم پیچیده و دشوار است.
مضاف بر آن، برای حل مسائل فیزیک باید از فرمول های بسیاری استفاده کنید. حتی گاهی برای حل یک مساله به چندین فرمول متفاوت نیاز خواهید داشت. همین امر موجب سردرگمی و ایجاد پیچیدگی می گردد.
از جمله دلایلی که باعث می شود هنگام مواجهه با یک سوال توانایی به یاد آوردن فرمول های مورد نیاز را نداشته باشید حفظ کردن است. حتی اگر ساعت ها برای حفظ فرمول های مختلف وقت گذاشته باشید، ممکن است در جلسه کنکور هیچ یک از آن ها را به خاطر نیاورید. زیرا هنگامی که یک مطلب را حفظ می کنید، آن را در حافظه کوتاه مدت خود جای می دهید که نهایتاً پس از چند هفته به فراموشی سپرده می شود.

پکیج فیزیک دهم (بجز ویژگی ماده) حرف آخر

استاد کامیار، دبیر باسابقه دپارتمان فیزیک حرف آخر، پکیج آموزش فیزیک دهم (بجز ویژگی ماده) را برای شما آماده نموده است تا از همین ابتدا با شیوه صحیح آموزش و مطالعه فیزیک دهم آشنا شوید و بدون نیاز به حفظ کردن، فیزیک را به صورت کاملا مفهومی بیاموزید.
اولین چیزی که باید در فیزیک بیاموزید، مفاهیم است به همین دلیل پکیج آموزشی فیزیک دهم (بجز ویژگی ماده) حرف اخر، به گونه ای تولید شده است که مفاهیم را بدون نقص فرا بگیرید. یکی از بزرگترین مشکلات دانش آموزان در درس فیزیک، حفظ کردن فرمول ها است. اما استاد کامیار به هیچ عنوان به شما اجازه حفظ کردن مطلبی را نمی دهد بلکه در بسته آموزش فیزیک دهم به شما می آموزد که بدون حفظ کردن هیچ فرمولی و تنها با کمک یک الگوی پایه، تمامی سوالات را به آسانی حل کنید.

در تدریس فیزیک دهم  موسسه حرف آخر از نقشه راه برای حفظ انسجام دروس استفاده می شود. بنابراین در هر لحظه از تدریس می دانید که تا کنون چه مقدار از مطالب و چه موضوعاتی آموزش داده شده است و چه مسیری در پیش خواهید داشت. همچین انیمیشن ها و تصاویر به شما کمک می کند تا به صورت شهودی مطالب فیزیک دهم نظام جدید را بیاموزید و هر آنچه یاد می گیرید در حافظه بلند مدت شما ذخیره خواهد شد.

استاد منتظری، مدیر موسسه حرف آخر و دبیر ریاضیات کنکور، به عنوان استادیار در کنار آقای کامیار حضور دارند و پس از تدریس هر بخش به پرسش و پاسخ با استاد می پردازند تا سوالات احتمالی شما پاسخ داده شود و بر نکات مهم تاکید بیشتری گردد.

به جرات می توان ادعا کرد که تدریس در مجموعه آموزش فیزیک دهم حرف آخر با هر منبع آموزشی دیگر متفاوت است. زیرا استاد کامیار در این فیلم های آموزشی بر مفاهیم تاکید ویژه ای دارند و به شدت با حفظ کردن مطالب و فرمول ها مخالفت می نمایند.

مباحث درسی پکیج آموزشی فیزیک دهم انتشارات حرف آخر:

- اندازه گیری
- کار،توان،انرژی
- دما گرما

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
29 خرداد 1401
امیر محمد امیر محمد
سلام وقت بخیر
آیا در این محصول تست حل شده؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام وقت بخیر

اساتید حرف آخر در تمامی پکیج های آموزشی، در طی تدریس انواع تست های کنکور سال های اخیر و تست های تالیفی دشوار را بررسی و حل می نمایند.

26 مرداد 1400
متین متین
سلام آخرین تولید فیزیک دهم مربوط به چه سالی است؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام. وقت بخیر

هر سال آپدیت میشود.

26 شهريور 1398
علیرضا مباهی علیرضا مباهی
سلام ببخشید ای محصول دوباره ضبط میشود ؟ لطفا جواب بدید با تشکر
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.خیر

20 شهريور 1398
علیرضا علیرضا
سلام ببخشید من امسال میرم پایه دهم میخواستم بپرسم این محصول برای من مناسب هست ؟ لطفا جواب بدید با تشکر
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام، بله این محصول مخصوص پایه دهم هست.

19 شهريور 1398
علیرضا مباهی علیرضا مباهی
سلام ببخشید این محصول برای سال ۹۹-۹۸ مناسب هست ؟ وکی مجدد تولید میشود باتشکر از مجموعه خوبتون
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام. بله ماسب کنکور 99 هست و برای این درس آپدیت جدیدی ارائه نخواهد شد.

17 شهريور 1398
علیرضا علیرضا
سلام ببخشید کی مجدد تولید میشه وبرای سال ۹۹-۹۸ مناسب هست ؟ لطفا جواب بدید با تشکر
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

با سلام. این محصول مناسب کنکور پیش رو هست و آپدیت جدیدی برای این محصول ارائه نخواهد شد.

17 شهريور 1398
علیرضا مباهی علیرضا مباهی
سلام‌ ببخشید این محصول تولید امساله یعنی تولید 98 هست یعنی تازه هست لطفا جواب بدید با تشکر از مجموعه خوبتون
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.خیر این محصول در سال 98 تولید مجدد نشده است.

14 شهريور 1398
علیرضا علیرضا
سلام ببخشید این محصول برای سال ۱۴۰۰ مناسبه؟ لطفا جواب بدید
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

با سلام.تغییرات کتب درسی عموما در پایان سال تحصیلی مشخص و اعلام میشود و قاطعانه نمیتوان از الآن برای 1400 چیزی را عنوان کرد.ولی معمولا تغییرات کتب درسی در حدی نیست که کارایی محصول قبلی را از بین ببرد.