این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
19 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
760,000
تخفیف (تومان) :
248,520
قیمت برای شما (تومان) :
579,880
افزودن به سبد خرید
٪

فیزیک یازدهم حرف آخر اثری از استاد پیمان کامیار است. فیزیک درس مشترک میان دو رشته ریاضی و تجربی و یکی از مهم ترین دروس این دو رشته است. به گونه ای که برخی درس فیزیک را دومین درس مهم رشته ریاضی و سومین درس مهم در رشته تجربی می دانند. اهمیت درس فیزیک به اندازه ای زیاد است که برخی افراد ضعف خود در درس ریاضی را با درصد بالای درس فیزیک می پوشانند و می توانند در رشته و شهر مورد نظر خود قبول شوند. از فیزیک یازدهم در کنکور رشته تجربی تقریبا 30 درصد و برای رشته ریاضی تقریبا 35 درصد سوال کنکور مطرح می شود.

دانش آموزان در مورد درس فیزیک دارای دو نظر کاملا متفاوت هستند. برخی آن را به شدت دشوار و غیر قابل درک می دانند و برخی دیگر فیزیک را به عنوان یک درس شیرین و جذاب می شناسند. زیرا گروه اول به اشتباه سعی دارند با حفظ فرمول ها مسائل فیزیک یازدهم نظام جدید را حل کنند اما در عمل این مطالب در حافظه کوتاه مدتشان قرار می گیرد و طی چند هفته فراموش می شود. در نتیجه در زمان حل سوالات قادر به یادآوری فرمول ها نیستند اما گروه دوم از همان ابتدا با شیوه صحیح مطالعه فیزیک آشنا شده اند و فیزیک برایشان تبدیل به درس شیرینی شده است.

پکیج فیزیک یازدهم حرف آخر

پکیج فیزیک یازدهم موسسه حرف آخر مجموعه ای بی نظیر برای یادگیری اصولی فیزیک است. استاد کامیار برای تدریس فیزیک یازدهم از تصویر و انیمیشن استفاده می نماید تا اول از همه مطالب درسی فیزیک یازدهم حرف آخر به صورت شهودی تدریس شوند و درک آن ها آسان شود و هر آنچه تدریس می شود با کمک نیمکره راست مغز آموخته شده در حافظه بلند مدت فرد ذخیره شود. به جای حفظ کردن فرمول های متعدد برای حل تست ها که استفاده از آن ها بسیار زمان بر بوده و احتمال فراموشی یا خطا زیاد است، می آموزید که از تعداد اندکی الگوی پایه برای حل هر نوع سوالی استفاده نمایید. در این صورت هیچ نگرانی از بابت فراموش کردن فرمول ها فیزیک یازدهم نخواهید داشت و سرعت تست زدنتان بالا می رود.

تدریس در این فیلم های آموزشی بسیار روان و جذاب است و دانش آموز بدون احساس خستگی هر درس را تا پایان بادقت تماشا می کند و پس از پایان درس به دلیل آنکه تمامی مطالب را به شکل بسیار ساده ای آموخته است، به درس فیزیک علاقمند می شود و به حل سوال و تست تمایل پیدا می کند که موجب افزایش مهارت او خواهد شد.

در ابتدای هر درس نقشه راه که خلاصه ای از مسیر تدریس است برای دانش آموزان نمایش داده می شود تا تصوری از آنچه قرار است در ادامه بیاموزند داشته باشند و خلاصه ای از آن ها را بدانند. این امر به انسجام تدریس و منظم نمودن مطالب در ذهن دانش آموز کمک می نماید.

با تهیه پکیج فیزیک یازدهم حرف اخر که بسیار کم حجم است می توانید در مدتی کوتاه فیزیک پایه یازدهم را به درستی بیاموزید و توانایی حل هر نوع تست مطرح شده از این کتاب را داشته باشید. برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات فیزیک حرف آخر مراجعه کنید.

مباحث درسی پکیج آموزشی فیزیک یازدهم حرف آخر:

- الکتریسیته ساکن
- الکتریسیته جاری
- مغناطیس
- الکترومغناطیس

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر