این محصول در بستر VOD قابل مشاهده است.
42 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
690,000
تخفیف (تومان) :
225,630
قیمت برای شما (تومان) :
526,470
افزودن به سبد خرید
٪

پکیج زیست شناسی یازدهم حرف آخر، کاری از دپارتمان زیست شناسی موسسه حرف آخر است. کتاب زیست شناسی یازدهم که زیست شناسی (2) هم نامیده می شد یکی از مهم ترین کتاب های دوره متوسطه است چرا که تعدادی از سوالات کنکور زیست شناسی یازدهم از بخش های مختلف این کتاب مطرح می شود یا حتی ممکن است در جلسه کنکور سوالات ترکیبی از کتاب زیست یازدهم و پایه های دیگر تحصیلی را مشاهده نمایید.

کتاب زیست یازدهم شامل فصل هایی با موضوعاتی نظیر اندام حسی، تنظیم شیمیایی، دستگاه عصبی، گیاهان، محرک ها و… است. برخی از این مباحث ساده تر هستند و در زندگی روزمره با آن ها آشنا شده ایم یا آن ها را با چشم دیده ایم. اما برخی دیگر بسیار پیچیده، غیر قابل درک و پر از نکات ریز و درشت هستند که دانش آموزان را به شدت کلافه می کند. اما از آنجایی که درس زیست دارای بیشترین ضریب در کنکور رشته تجربی است، نمی توانید از یادگیری هیچ یک از فصل های این کتاب چشم پوشی کنید. اغلب دانش آموزان برای حل این مشکل به کلاس های متفاوت کنکور و معلم های مختلف پناه می برند و در این راه ساعت ها وقت و البته هزینه گزافی صرف می کنند که در بسیاری موارد بی نتیجه می ماند.

اما دپارتمان زیست شناسی حرف آخر با تلاش های شبانه روزی و همت اساتید به نام زیست شناسی کشور، اقدام به تولید فیلم های آموزشی زیست یازدهم نموده است. این مجموعه با قیمت مناسب، به آسانی در دسترس تمامی دانش آموزان است و به آنان کمک می کند بدون هدر دادن زمان، بهترین نتیجه را کسب نمایند.

شیوه آموزش تصویری زیست یازدهم حرف آخر به دانش آموزان کمک می کند که حتی ناملموس ترین و پیچیده ترین مفاهیم کتاب را نیز در کوتاه ترین زمان ممکن، به طور کامل درک نمایند. بنابراین می توانید آسوده خاطر باشید که با تهیه این دی وی دی ها، هیچ نکته درسی از قلم نمی افتد.

در مرحله نهایی تدریس، دو استاد این مجموعه به طرح سوال و مباحثه می پردازند. این شیوه تدریس که تقریبا در هیچ مجموعه آموزشی دیگری استفاده نشده است، ذهن دانش آموزان را به چالش می کشد و آنان را با سوالات احتمالی و پر تکرار و نکات مهم آشنا می سازد. با تهیه این بکیج آموزشی، بدون نیاز به معلم خصوصی یا کلاس های آموزشی، بازده مطالعه خود را بالا می برید و دفعات مطالعه دروس کاهش می یابد. در نتیجه زمان بیشتری برای حل سوالات امتحان نهایی و تست های مرتبط زیست شناسی یازدهم خواهید داشت. همچنینی شما میتوانید برای مشاهده سایر پکیج های این درس به صفحه محصولات زیست شناسی حرف آخر مراجعه کنید.

مزایای زیست یازدهم حرف آخر

۱-کلیه فصل های زیست شناسی یازدهم در قالب انیمیشن های فوق حرفه ای و عالی ارائه شده است.
۲- تحلیل و پاسخ دادن به تعداد زیادی عبارت درست و نادرست که بسیار شبیه عبارات کنکور های سال های اخیر هستند.
۳-تعداد زیادی تست شبیه ساز کنکور در این محصول جای داده شده که به تست زنی دانش آموز بسیار کمک می کند زیرا مدرسین این تست ها را تحلیل کرده و راه و روش ترکیب و تحلیل را تعلیم میدهند.
۴-تمام تصاویر کتاب با کیفیت فوق العاده بالا تحلیل و نکته بینی شده.
5- به همه مفاهیم اصلی که جهت یادگیری این علم نیازمند هستید دست پیدا می کنید.آن هم با صرف کمترین زمان با سفری شگفت انگیز به درون بدن.
6- پس از تدریس هر مبحث از کتاب درسی با ارئه تست های مختلف سعی در تثبیت مطلب و آموختن روش تست زنی زیست شناسی دارد.

 

DVD1 :
پتانسیل آرامش و عمل

DVD2 :
دستگاه عصبی
اعتیاد+نخاع
انعکاس نخاعی
مبانی

DVD3 :
مبانی (ادامه)

DVD4 :
مبانی (ادامه)
فصل اول تنظیم عصبی

DVD5 :
فصل اول تنظیم عصبی (ادامه)

DVD6 :
فصل اول تنظیم عصبی (ادامه)
فصل دوم حواس

DVD7 :
فصل دوم حواس (ادامه)

DVD8 :
فصل سوم (دستگاه حرکتی)

DVD9 :
فصل چهارم (تنظیم شیمیایی)

DVD10 :
فصل پنجم (ایمنی)

DVD11 :
فصل هفتم (تولید مثل)

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
02 مهر 1398
حسین حسین
سلام. این قسمت از تدریس زیست یازدهم توی سایت https://harfeakhar.com/product/biology/eleventh-biology با دی وی دی من فرق میکنه ممنون میشم جواب بدید
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام. سوالتون رو واضحتر بیان کنید.

02 تير 1398
علی آذرپور علی آذرپور
باسلام واحترام
چرافصل6یازدهم تو پک نیست!
مگه توکنکور نمیاد
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

با سلام، بودجه بندی در پایین سایت موجود هست، لطفاً مطالعه بفرمایید.

09 خرداد 1398
مهران مهران
ببخشید من نظام قدیمی هستم و سال۱۴۰۰ میخوام کنکور بدم میشه کنکور نظام جدید شرکت کنم یا نه؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سال 1399 آخرین سال کنکور برای دانش آموزان نظام قدیم خواهد بود و در سال 1400 بالاجبار می بایست در کنکور نظام جدید شرکت نمایید.

28 ارديبهشت 1398
شایان شایان
با سلام.ببخشید می خواستم بدونم در برنامه 1000 ساعته دهم و یازدهم(به جز دوازدهم) آیا پکیج زیست گیاهی و ژنتیک و همچنین کتبا الگو تا رتبه وجود دارد؟با تشکر
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.کتاب الگو تا رتبه رو میبایست جداگانه تهیه کنید.پکیج زیست گیاهی و ژنتیک جزء محصولات سال دهم و یازدهم نیست.

06 ارديبهشت 1398
حمید بهرامیان حمید بهرامیان
سلام.با خرید این محصول کتاب الگو تا رتبه هم باید فرستاده بشه یا نه؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.خیر این محصول دارای کتاب کار هست که به همراه پک ارسال میگردد.کتاب الگو تا رتبه را می بایست مجزا تهیه نمایید.