جزئیات محصولات حرف آخر

محاسبات سریع + 7 الگوی طلائی زیست (نظام جدید)

قیمت : 100,000 تومان
با تخفیف: 20,000 تومان
تعداد دی وی دی: 2
9 ساعت تدریس و حل تست
این محصول شامل یک DVD محاسبات (الگو MM1) و یک DVD هفت الگو طلایی زیست می باشد.
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود

پکیج محاسبات سریع حرف آخر اثری از استاد عبدالرضا منتظری و صیاد می باشد، محاسبات حرف اخر کاربرد بسیاری در درس شیمی کنکور دارد. شیمی درس اختصاصی رشته های ریاضی و تجربی و آخرین درسی است که سوالات آن را در دفترچه کنکور می بینید. در کنکور هر دو رشته ریاضی و تجربی از درس شیمی 35 تست مطرح می شود که برای جواب دادن به آن ها زمان بسیار محدودی دارید و پاسخ گویی به هریک از آن ها رتبه و تراز شما را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد.
همانطور که حتما می دانید سوالات درس شیمی به دو بخش کلی مفاهیم و مسائل تقسیم می شود. مسائل و محاسبات مربوط به آن ها زمانبرترین سوالات شیمی کنکور را تشکیل می دهند. خواندن سوالات ، به خاطر آوردن فرمول های مربوط به حل هر تیپ سوال و انجام محاسبات، آن هم با اعداد بزرگ و غیر رُند، بسیار وقت گیر است و استرس زیاد و فشار کنکور نیز گذر از تمامی این مراحل را دشوارتر می نماید. بسیار دیده شده است که حتی باسوادترین دانش آموزان تنها با یک اشتباه کوچک در جایگذاری روابط استوکیومتری پاسخ اشتباهی را انتخاب نموده اند و درصد بسیارپایینی از درس شیمی کسب کرده اند.

7 الگوی زیست شناسی حرف آخر

قسمت اعظمی از تست های زیست کنکور سوالات ترکیبی است که گاهاً حل تست ها را برای داوطلبان سخت می کنند. اساتید زیست شناسی موسسه حرف آخر با روش های جدید و کاربردی زیست شناسی کنکور را در 7 الگو تقسم بندی کرده اند که همه مباحث را به طور کامل پوشش می دهد و مباحث به صورت ترکیبی تدریس شده است. یکی از ویژگی های بارز هفت الگوی طلایی زیست شناسی حرف آخر، ارائه تکنیک های برتر تست زدن و درک سریع سوالات مبهم است. بسیاری از سوالات زیست شناسی در کنکور دارای دام و تله های مفهومی است و این باعث میشود که داوطلبان نتوانند جواب سوال را سریع پیدا کنند اما روش های مفهومی و تکنیکی در هفت الگوی طلایی زیست شناسی این کمک را می کند تا بتوانید در کمتر از 30 ثانیه هر سوال از زیست شناسی را پاسخ بدهید.

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.

نظرات

 • زهرا :
  27 آبان 1398

  سلام .... ببخشید ما واسه ی داشتن همه ی این هفت الگو و همچنین کل آموزش های مربوط به محاسبات باید فقط همین پک رو تهیه کنیم یا این پک فقط قسمتی از این مباحث؟

  گروه حرف آخر:

  سلام.این پک شامل شش الگو میشه و الگوی هفتم که مربوط به شیمی میشه در پکیج شیمی در دسترس هست.

 • شهریار :
  25 شهريور 1398

  سلام من امسال میرم دهم واسه من مناسبه

  گروه حرف آخر:

  سلام.بسته محاسبات مناسب کل پایه های متوسطه هست.

 • علیرضا مباهی :
  23 شهريور 1398

  سلام ببخشید این محصول برای سال ۱۴۰۰ مناسبه و اینکه این محصول الان موجود هست ؟ لطفا جواب بدید با تشکر

  گروه حرف آخر:

  سلام.بله موجود بوده و مناسب کنکور 1400 نیز هست.

 • علیرضا مباهی :
  20 شهريور 1398

  سلام ببخشید این محصول برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ مناسب هست و این دو محصول برای کدام‌ پایه هستند ؟لطفا جواب بدید با تشکر از مجموعه خوبتون

  گروه حرف آخر:

  سلام.بله مناسب کنکور پیش رو هست. این محصول مربوط به کل متوسطه هست

گذاشتن نظر