0
به همراه این محصول کتاب کار ارسال میگردد.
20 ساعت تدریس و حل تست
این محصول شامل تخفیف پلکانی می شود
قیمت برای شما (تومان) :
740,000
افزودن به سبد خرید

درس زیست شناسی را می توان مهم ترین درس در کنکور تجربی نامید. این درس مهم به بخش های گوناگونی نظیر زیست جانوری-انسانی، ژنتیک، زیست گیاهی و… تقسیم می شود. بسیاری از دانش آموزان و حتی معلمان، زیست ژنتیک را دشوارتر از تمامی دروس و بخش های درس زیست شناسی می دانند. شاید دلیل این امر، ناملموس بودن مفاهیم و غیر قابل مشاهده بودن دروس ژنتیک است. روابط بین آلل ها، چند ژنی و تک ژنی، غالب و مغلوب و… تنها بخش بسیار کوچکی از زیست ژنتیک را تشکیل می دهند.

پکیج ژنتیک حرف آخر

پکیج زیست شناسی ژنتیک حرف آخر (نظام جدید)، فصل های مختلفی از کتاب های زیست سال های مختلف را در بر می گیرد. علاوه بر این مباحث نا آشنا و نادیدنی، احتمالات ژنتیکی و فرمول های خاص آن، یکی دیگر از کابوس های بسیاری از دانش آموزان رشته تجربی است.

یکی از اشتباهات رایج دانش آموزان که باعث می شود زیست ژنتیک را از آنچه هست، دشوارتر بپندارند، آن است که اغلب دانش آموزان به جای درک و فهم مطالب، سعی در حفظ نمودن آن ها دارند. در این شرایط مطالب حفظ شده در حافظه کوتاه مدت قرار می گیرد و کافی است چند مبحث جدید دیگر مطالعه نمایید تا مطالب قدیمی تر فراموش شوند.

استاد شعبانی، یکی از دبیران دپارتمان زیست شناسی ژنتیک نظام جدید موسسه حرف آخر در کنار استاد شاکری و روان با شیوه ای نوین اقدام به تدریس زیست ژنتیک نموده است تا ژنتیک را برایتان آسان و شیرین نماید و به شما کمک کند در زمانی بسیار کوتاه، تمامی درس های زیست ژنتیک را بیاموزید.
اساتید زیست حرف آخر با علم بر این مطلب که زیست شناسی ژنتیک نظام جدید یکی از مهم ترین قسمت های زیست کنکور است، در مجموعه زیست ژنتیک تلاش کرده اند مطالب را به صورت کامل مفهومی به شما تدریس کنند.

در این راستا، تمامی دروس ژنتیک به صورت انیمیشن و تصویر در آمده است تا بتوانید دور از ذهن ترین مفاهیم را با چشم ببینید و به سرعت بیاموزید. مزیت دیگر استفاده از این روش، درج تمامی مطالب در حافظه بلند مدت است. بنابراین دیگر نگران فراموش کردن درس ها و فرمول ها نخواهید بود. با تماشای این انیمیشن ها و تصاویر سه بعدی، حتی از جزوه نویسی و نکته برداری نیز بی نیاز می شوید. چرا که تمامی مطالب را به همان سرعتی که با چشم مشاهده می کنید، به خاطر خواهید سپرد و نیازی به روخوانی مجدد و حفظ کردن جزوه ها نخواهید داشت.

در مرحله بعدی تدرس، خط به خط کتاب از روی پاور پوینت، توسط اساتید خوانده و توضیح داده می شود. چرا که در بسیاری از کلمات به کار رفته در کتاب درسی، نکات مهمی نهفته است که ممکن است با روخوانی از روی کتاب متوجه آن ها نشوید. همچنین در زیست شناسی ژنتیک نظام جدید حرف اخر، الگوها و روش های ابداعی و نوین تست زنی به شما آموزش داده خواهد شد تا ضعفی که اکثر دانش آموزان در بخش حل تست دارند جبران شود و بتوانید بدون اتلاف وقت پاسخ هر تست را با کمک نقشه راه و سایر شیوه ها انتخاب کنید. همچنین برای تهیه سایر پکیج های این درس میتوانید به صفحه محصولات زیست شناسی حرف آخر مراجعه کنید.

 

DVD1 :
مبانی - تقسیم یاخته
میتوز
میوز و تولید مثل جنسی

DVD2 :
کامت
انتقال اطلاعات در نسل

DVD3 :
انواع صفات
تغییر در اطلاعات وراثتی

DVD4 :
تغییر در جمعیت ها
تغییر در گونه ها

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
30 شهريور 1398
محمد محمد
سلام من این پک رو قبل کنکور 98 گرفتم خرداد بود مال نظام جدید ایا با این فرقی دارد
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

با سلام، خیر همون محصول هست.

21 شهريور 1398
علیرضا مباهی علیرضا مباهی
سلام ببخشید این محصول برای کدام پایه هست؟لطفا جواب بدید با تشکر
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

با سلام.مناسب کل متوسطه هست.

30 تير 1398
امین اسدی اصل امین اسدی اصل
ببخشيد اين محصول دقيقا مثل پك ژنتيك پروژه 6040 ميمونه يا فرق ميكنه؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.متفاوت هست