5
به همراه این محصول کتاب کار ارسال میگردد.
10 ساعت تدریس و حل تست
قیمت (تومان) :
100,000
تخفیف (تومان) :
39,000
قیمت برای شما (تومان) :
61,000
افزودن به سبد خرید
٪

مثلثات، ترکیب و تبدیل توابع حرف آخر

پکیج مثلثات، ترکیب و تبدیل توابع حرف آخر مخصوص داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید  است. در کنکور رشته ریاضی  55 تست ریاضی مطرح می شود. به دلیل تعداد زیاد سوالات این درس، می توان آن را مهم ترین درس رشته ریاضی نامید. همانطور که حتما می دانید، ریاضیات کنکور دارای یک کتاب خاص نیست و سوالات آن مجموعه ای از تست های درس های دیگر مثل مثلثات، ترکیب توابع، هندسه، احتمال و… است.

یکی از پیچیده ترین و البته پرکاربردترین مباحث ریاضی مثلثات است. از این بخش علاوه بر اینکه در سوالات درس ریاضی تست هایی دیده می شود، در حل تست های فیزیک نیز مورد استفاده قرار می گردد. بنابراین در صورتی که قصد دارید در کنکور تراز بالایی کسب کنید، مجبور به یادگیری مثلثات هستید. بحث توابع و تبدیل و ترکیب آن ها نیز یکی از پرچالش ترین بخش های ریاضی است که دانش آموزان اغلب از آن فراری هستند.

یکی از مهم ترین ویژگی های مثلثات، ترکیب و تبدیل توابع حرف اخر این است که استاد عبدالرضا منتظری اجازه حفظ کردن هیچ مطلبی را به شما نمی دهد، به این معنی که دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول های فراوان و پیچیده مثلثات نخواهید داشت! به جای تمامی این فرمول ها می آموزید که چگونه با استفاده از تعداد انگشت شماری الگوی پایه ای مسائل مربوط به مثلثات، ترکیب و تبدیل توابع را حل کنید.

استفاده از انیمیشن و تصویر به فهم بهتر مطالب و فعال شدن نیم کره راست مغز کمک کرده و در نهایت هر آنچه تدریس می شود، در حافظه بلند مدت شما جای خواهد گرفت و میزان فراموشی آن به صفر می رسد.استاد منتظری در پکیج مثلثات، ترکیب و تبدیل توابع موسسه حرف آخر  تست های کنکور سراسری سال های 85 تا 95 را برایتان به تشریح حل خواهد نمود. علاوه بر این تست ها، تعداد زیادی سؤال تألیفی که دارای نکات و ریزه کاری های فراوانی هستند و شانس دیده شدن در کنکور را دارند نیز مطرح و حل می شود. بدین ترتیب طی مدت 6 جلسه کل مبحث مثلثات کنکور و همچنین تبدیل و ترکیب توابع را به طور کامل خواهید آموخت و علاوه بر آن نمونه سوالات مهم را نیز حل می کنید.  برای مشاهده سایر محصولات مرتبط با این درس میتوانید به صفحه محصولات ریاضی حرف آخر مراجعه کنید.

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
31 فروردين 1401
امیر امیر
سلام و عرض خسته نباشید. آیا از تابستان 1400 تا کنون(اردیبهشت1401) پکیج مثلثات دچار تغییرات و آپدیت شده؟ دیگر پکیج های ریاضیات جامع تجربی هم ایا از تابستان تا اکنون اپدیتی روشون صورت گرفته؟ خیلی ممنون میشم هردو رو بگید. با تشکر
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

خیر آپدیتی صورت نگرفته، تدریس ها طبق آخرین تغییرات کتب درسی انجام شده اند.

28 خرداد 1400
امیررضا امیررضا
سلام و عرض خسته نباشید. آیا از آبان ۹۸ تا کنون پکیج مثلثات دچار تغییرات و آپدیت شده؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام. وقت بخیر

بله آپدیت شده ولی تغییرات جزیی بوده.

05 آبان 1398
کوشا کوشا
سلام ببخشید آیا پکیج مثلثات آپدیت شده؟
گروه حرف آخر گروه حرف آخر

سلام.خیر آپدیت نشده