جزئیات محصولات حرف آخر

عربی جامع کنکور (نظام جدید)

قیمت : 520,000 تومان
تعداد دی وی دی: 4
22 ساعت تدریس و حل تست
به همراه این محصول کتاب بصورت رایگان ارسال میگردد.
این محصول شامل تخفیف پلکانی نمیشود
اضافه کردن به سبد خرید

پکیج عربی جامع نظام جدید حرف آخر با تدریس استاد محمد واعظی، مجموعه ای کامل از تمامی دانشی است که برای پاسخگویی به سوالات کنکور نیاز خواهید داشت. موسسه حرف آخر برای تدریس این مجموعه از شیوه خاص داستان سازی استفاده نموده و تمامی مفاهیم را با کمک انیمیشن آموزش می دهد. آموزش الگوها و نقشه های راه نیز در کنار تدریس اصلی به شما کمک خواهد کرد تا مطالب را به صورت منسجم در حافظه بلند مدت خود نگه داشته و قادر باشید با سرعت آن ها را به خاطر آورید.

تفاوتی ندارد که چه میزان معلوماتی از عربی دارید، با تهیه پکیج عربی جامع نظام جدید موسسه حرف اخر می توانید درصد عربی خود را به بالای 80 درصد برسانید.
8 سوال اول عربی از ترجمه، 8 سوال بعدی از‌ قواعد، 5 سوال از تحلیل الصرفی و شکل و 4 سوال هم از درک مطلب است.

با استفاده از پکیج عربی جامع
حرف اخر دیگر نیازی نیست لغتی برای ترجمه حفظ‌ کنید! استاد واعظی‌ تنها طی 4 ساعت کل‌ مبحث ترجمه و روش حل تست های آن را بدون حفظ‌ لغت آموزش داده و کلیه تست های مربوطه را در کمترین زمان ممکن حل می کنند.
مبحث اعلال که‌ در مدرسه نزدیک به 2 ماه زمان برای آموزش نیاز دارد، فقط در یک ساعت با یک الگو و چند انیمیشن به شما آموزش داده میشود و کلیه تست ها هم با همان یک الگو حل می گردد. برای سایر قواعد هم نکاتی یاد خواهید گرفت که درس عربی را برای شما تبدیل به یکی از شیرین ترین درس ها خواهد کرد.

 

 

DVD1 :
ترجمه

DVD2 :
فعل

DVD3 :
اسم
تحلیل صرفی
علامات اعراب – اعراب فعل مضارع
شکل (برای مطالعه)

DVD4 :
جملات اسمیه،نواسخ
منصوبات
جملات فعلیه
درک مطلب

اطلاعات اضافه موجود نمی باشد.

نظرات

 • asad :
  10 ارديبهشت 1398

  سلام من عربیو خریدم ولی نقشه راهشو جدا به عنوان یه جزوه از کجا میتونم پیدا کنم و بخونم

  گروه حرف آخر:

  متاسفانه نقشه راه بصورت مجزا موجود نیست و تنها به همراه پک ارسال میشود.

 • لاچین :
  06 فروردين 1398

  واقعا به نظر من حق هر دانش آموزیه که بتونه این محصولات فوق العاده استفاده کنن ولی بدبختانه هم شرایط سخت معیشتی هم قیمت زیاد کالاها واقعا کمر ه خانواده ای رو میشکنه از شما تمنا میکنم قیمت هارا طوری کنید هر دانش آموزی از هر قشری بتونن این محصولاتو تهیه کنن و بتونن خودشونو بکشن بالا و تو جامعه حرفی برای گفتن داشته باشن

  گروه حرف آخر:

  سپاس از لطف و همراهی جنابعالی،تلاش موسسه همیشه بر آن هست که همراه همه دانش آموزان در مسیر موفقیت باشد ولی متاسفانه هزینه های تولید محتوا روز به روز درحال افزایش بوده و در نتیجه قیمت تمام شده محصولات افزایش می یابد.با تمام توضیحات ارائه شده موسسه طرح های تشویقی متنوعی برای شما عزیزان در نظر میگیرد تا همگی بتوانند از محصولات آموزشی استفاده نمایند.

گذاشتن نظر