0
به همراه این محصول جزوه بصورت رایگان ارسال میگردد.
9 ساعت تدریس و حل تست

پکیج تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر اثری از استاد محسن منتظری برای داوطلبان نظام جدید می باشد.پاسخ گویی به سوالات این درس در کنکور بسیار سرنوشت ساز است چرا که بر خلاف انتظار، این درس دارای پیچیدگی های فراوانی است.

به نظر می رسد که پاسخ دهی به سوالات این بخش ساده و بدون هیچ گونه چالشی قابل انجام است، اما باید این هشدار را به شما بدهیم که حجم مطالب تاریخ ادبیات بسیار زیاد است و اغلب دانش آموزان قصد دارند تنها از طریق خواندن و حفظ کردن مطالب، به آمادگی لازم در این بخش برسند.

نتیجه آنکه به دلیل شیوه اشتباه مطالعه، بسیاری از مطالب صرفا در نیم کره چپ مغز و حافظه کوتاه مدت آنان جای خواهد گرفت. در نتیجه بخش زیادی از این مطالب حفظ شده پس از چند روز یا چند هفته فراموش خواهد شد. مابقی آنچه در ذهن مانده نیز به دلیل شباهت در تاریخ ها، آثار و اسامی ممکن است با یکدیگر ترکیب شوند و دانش آموز را نسبت به زمان پاسخ گویی سوالات، دچار خطا نماید.

از سوی دیگر، حتی اگر شیوه خواندن و حفظ کردن نتیجه بخش هم باشد، به زمان بسیار زیادی برای مطالعه و مرور نیاز دارد. اما با استفاده از پکیج تاریخ ادبیات حرف اخر و با کمک استاد محسن منتظری، مدرس توانمند و خبره این مجموعه می توانید تنها طی 9 ساعت تمامی مباحث مربوط به تاریخ ادبیات را به طور کامل بیاموزید.

 

DVD1 :
جلسه اول: تاریخ ادبیات کنکور دهم
جلسه دوم: تاریخ ادبیات کنکور یازدهم

DVD2 :
جلسه سوم: تاریخ ادبیات کنکور دوازدهم
هدیه حرف آخر(۳۰درصد ترجمه عربی)

 

گروه حرف آخر
تصویر کد امنیتی ثبت نظر
30 مرداد 1398
محمدرضا سراجی محمدرضا سراجی
تدریس فوق العاده جذاب ومفید خیلی ممنون از آقای محسن منتظری