کد فعال سازی

جهت فعالسازی محصولات بر روی تصویر زیر کلیک نموده، موارد خواسته شده را تکمیل کنید تا کد فعالسازی را دریافت نمایید. چنانچه موفق به دریافت کد فعالسازی نشدید یا بعد از وارد نمودن کد فعالسازی با خطاهایی از قبیل "کد فعالسازی را به درستی وارد نمایید" مواجه شدید از ساعت 9 الی 18 ایام کاری با شماره 02164035 داخلی 3 واحد پشتیبانی محصولات تماس بگیرید.

ممکن هست جواب بعضی از سوالات و خطاها در سوالات متداول سایت موجود باشد لطفاً قبل از تماس مطالعه بفرمایید. یا آموزش تصویری زیر را مشاهده کنید.

فعال سازی محصولات حرف آخر

 

چگونه محصولات حرف آخر را فعال سازی کنیم؟

جهت فعالسازی محصولات حرف آخر به صفحه کد فعالسازی حرف آخر مراجعه کنید و محصولات خریداری شده خود را فعال نمایید. تمامی مراحل فعالسازی محصولات در ویدیوی زیر قابل مشاهده می باشد. برای پاسخگویی به تمامی سوالات و راهنمایی کامل با مشاورین ارشد موسسه حرف آخر در تماس باشید. 02191014458

دریافت کد فعالسازی محصولات حرف آخر

همانطور که اطلاع دارید، تاکنون فعالسازی پکیج های آموزشی از طریق کد فعالسازی چسبانده شده در پشت بسته ها انجام میشد. اما از آنجایی که امکان مخدوش شدن، پاره شدن و یا گم شدن کدهای فعالسازی وجود داشت، برای رفع این مشکلات سازوکار جدیدی را برای شما دانش آموزان عزیز حرف آخری تنظیم کردیم که دیگر کدهای فعالسازی پشت پکیج ها چسبانده نمی شوند و باید کد فعالسازی خود را در سایت ببینید.
با این روش کدها همیشه برای شما محفوظ باقی خواهند ماند و شما میتوانید در هر زمان با مراجعه به سایت به کدفعالسازی بسته هایی که خریداری کرده اید دسترسی پیدا کنید.
توضیحات چگونگی انجام فعالسازی بسته های آموزشی را از زبان مهندس کرمانیها و مهندس محتشم بشنوید و حتما ویدیو را تا انتها ببینید.

راهنمای فعال سازی محصولات VOD حرف آخر

پروژه بی نظیر VOD کاری جدید از انتشارات حرف آخر که تحولی جدید در آموزش محسوب می شود. با استفاده از سیستم VOD در هر لحظه و هر جا به راحتی می توانید از فیلم های آموزشی استفاده کنید.
برای مشاهده ویدئو های آموزشی بر بستر VOD و همچنین فعالسازی پکیج ها، به آدرس harfeakhar.tv مراجعه کنید. با کلیک بر روی دکمه ورود و وارد کردن شماره همراه، کد تاییدی برای شما ارسال می شود که با استفاده از آن میتوانید وارد پنل کاربری خود شوید.
مراحل فعالسازی و توضیحات بیشتر را از زبان مهندس کرمانیها و مهندس محتشم بشنوید و ببینید.

پرفروش ترین های حرف آخر

بیشتر
پرفروش ترین محصول زیست شناسی دهم + کتاب کار

زیست شناسی دهم + کتاب کار

588,600 تومان 470,000 تومان
%
پرفروش ترین محصول فیزیک یازدهم + کتاب کار

فیزیک یازدهم + کتاب کار

828,400 تومان 662,000 تومان
%
پرفروش ترین محصول فیزیک دهم + کتاب کار

فیزیک دهم + کتاب کار

719,400 تومان 575,000 تومان
%
پرفروش ترین محصول زیست شناسی یازدهم + کتاب کار

زیست شناسی یازدهم + کتاب کار

752,100 تومان 601,000 تومان
%
پرفروش ترین محصول زیست گیاهی نظام جدید + کتاب کار

زیست گیاهی نظام جدید + کتاب کار

643,100 تومان 514,000 تومان
%
پرفروش ترین محصول زیست دوازدهم + کتاب کار

زیست دوازدهم + کتاب کار

861,100 تومان 688,000 تومان
%
پرفروش ترین محصول ژنتیک (نظام جدید) + کتاب کار

ژنتیک (نظام جدید) + کتاب کار

752,100 تومان 601,000 تومان
%