قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط استفاده از سایت

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.
اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و كلي بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که میتواند ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت،بانكي، مسائل مخابراتى،تجهیزات سخت افزاری وغیره) نمی پذیرد.

تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

با توجه به اینکه محصولات موسسه آموزشی حرف آخر دارای کد نرم افزاری انحصاری بوده و این کد با کد دانش آموزی و کد ملی، راه اندازی و فعال میگردد، پس به هیچ عنوان قابلیت فعال سازی برای دانش آموز دیگری را ندارد. به عبارتی دیگر، در موسسه حرف آخر ، خرید محصول یعنی خرید کد فعال سازی. لذا واریز مبلغ بابت محصولات آموزشی حرف آخر، توسط دانش آموز، به منزله ثبت و تایید نهایی خرید کد نرم افزاری اختصاصی میباشد. به همین دلیل، کد فعالسازی اختصاصی خریداری شده، غیر قابل استرداد بوده و موسسه حرف آخر متعهد میگردد، پس از انجام خرید، بسته آموزشی حرف‌آخر را برای دانش‌آموز ارسال نموده و در صورتی که دانش آموز، جهت فعال سازی به کمک نیاز داشته باشد، حرف آخر با تیم پشتیبانی خود، به بهترین شکل ممکن، خدمات پس از فروش را برای دانش‌آموز انجام دهد.

فروشگاه اینترنتی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

پرفروش ترین های حرف آخر

بیشتر
پرفروش ترین محصول زیست شناسی دهم + کتاب کار

زیست شناسی دهم + کتاب کار

588,600 تومان 353,160 تومان
%
پرفروش ترین محصول فیزیک یازدهم + کتاب کار

فیزیک یازدهم + کتاب کار

828,400 تومان 497,040 تومان
%
پرفروش ترین محصول فیزیک دهم + کتاب کار

فیزیک دهم + کتاب کار

719,400 تومان 431,640 تومان
%
پرفروش ترین محصول زیست شناسی یازدهم + کتاب کار

زیست شناسی یازدهم + کتاب کار

752,100 تومان 451,260 تومان
%
پرفروش ترین محصول زیست گیاهی نظام جدید + کتاب کار

زیست گیاهی نظام جدید + کتاب کار

643,100 تومان 385,860 تومان
%
پرفروش ترین محصول زیست دوازدهم + کتاب کار

زیست دوازدهم + کتاب کار

861,100 تومان 516,660 تومان
%
پرفروش ترین محصول ژنتیک (نظام جدید) + کتاب کار

ژنتیک (نظام جدید) + کتاب کار

752,100 تومان 451,260 تومان
%