بهترین منابع کنکور ریاضی 1402

کنکور یکی از مهم ترین اتفاقات زندگی دانش آموزان به حساب می آید. به سبب اهمیت این امتحان سرنوشت ساز، باید شما بهترین منابع کنکور و موسسه کنکوری را برای خود انتخاب کنید. موسسه حرف آخر یکی از معتبرترین ارائه دهندگان منابع کنکوری و همچنین مشاوره کنکوری می باشد. این موسسه، بهترین منابع کنکور ریاضی 1402 را برای شما جمع آوری کرده است. 
اگر شما از داوطلبان کنکور ریاضی هستید، حتما از پیچیدگی سوالات این آزمون آگاهی دارید. اگر می خواهید از پس این پیچیدگی ها بر آیید، حتما باید منابع کنکور ریاضی 1402 خود را با در نظر گرفتن تمام جوانب انتخاب کنید. موسسه حرف آخر برای شما، پکیج منابع پیشرفته را در نظر گرفته است.  حال پیش از این که به طور مجزا با بهترین منابع کنکور ریاضی 1402 در بخش عمومی و تخصصی آشنا شوید، باید جواب یک سوال مهم را بدانید. 

چرا موسسه حرف آخر بهترین منابع کنکور ریاضی 1402 را ارائه می دهد؟

استفاده از هر محصول آموزشی، نیازمند در نظر گرفتن جوانب مختلفی است. شما باید پیش از انتخاب منابع کنکور ریاضی 1402 مطمئن شوید که منابع انتخابی شما از هر لحاظ دارای ویژگی های لازم هستند. دلایل بسیاری وجود دارد برای این که به سراغ منابع کنکور ریاضی موسسه حرف آخر بروید. در اینجا، تنها به برخی از این دلایل اشاره می کنیم. شما پیش از آشنایی با این منابع، لازم است بدانید چرا باید به محصولات آموزشی حرف آخر اعتماد داشته باشید.

1. قیمت گذاری مناسب پکیج های درسی حرف آخر

جنبه اقتصادی تهیه محصولات آموزشی در کنار کیفیت درسی مطالب، از مهم ترین مسائل به شمار می آید. هر فردی برای تهیه منابع کنکور ریاضی 1402، بودجه مشخصی را کنار گذاشته است. این محدودیت مالی یعنی شما باید محصولاتی را انتخاب کنید که با آن بودجه همخوانی داشته باشد. محصولات موسسه حرف آخر نیز، بدین گونه هستند که شما در نسبت با سایر محصولات مشابه، می توانید با بودجه ای کم چندین محصول خریداری کنید. 

2. پوشش دهی کامل مطالب درسی 

در کنکور شما باید مطالب درسی چندین سال تحصیلی را به صورت همزمان تحت فشار بسیاری آزمون بدهید. مهم است که شما منابع کنکور ریاضی 1402 را به گونه ای انتخاب کنید که تمام مطالب درسی شما را پوشش بدهد. از آنجا که در بازار، محصولات آموزشی بسیاری موجود می باشد، داوطلبان سردرگم می شوند که کدام یک کامل ترین می باشد. 
محصولات آموزشی حرف آخر که برای منابع کنکور ریاضی 1402 ارائه می شوند، بهترین و کامل ترین پکیج های آموزشی را ارائه می دهند. این پکیج های درسی به گونه ای هستند که هم دروس عمومی و هم تخصصی را پوشش می دهند. در ادامه، هر یک از این موارد را به صورت جداگانه به شما معرفی خواهیم کرد. 

3. آشنایی با ترفندهای تست زدن در کنکور

منابع کنکور ریاضی 1402 که توسط موسسه حرف آخر تهیه شده اند، نه تنها از لحاظ پوشش دهی علمی کامل هستند، بلکه به شما چگونه آزمون دادن را نیز یاد می دهند. کنکور تماما در مورد خواندن مطالب درسی نیست، بلکه باید یاد  بگیرید که چگونه از این مطالب درسی به نفع خود در کنکور استفاده کنید. شما با محصولات آموزشی حرف آخر، به راحتی به چنین استعدادی دست پیدا می کنید. 

4. تدریس توسط بهترین اساتید کنکور ریاضی 

شما در منابع کنکور ریاضی 1402 در موسسه حرف آخر، از دانش بهترین اساتید فعال در تدریس مطالب کنکوری بهره مند خواهید شد. اهمیت اساتید نه تنها در توانایی برای انتقال مطالب است، بلکه داشتن برنامه ریزی درسی و یادگیری روش های تست زدن نیز، در گرو داشتن یک استاد مجرب است. شما باید منابعی را انتخاب کنید که توسط اساتید با تجربه تنظیم شده اند. در ادامه همین مقاله، ما منابعی را به شما معرفی می کنیم که دارای چنین ویژگی هایی هستند.

5. استفاده از روش های نوین علمی 

روز به روز در سراسر کشور، کارشناسان روش های تازه ای را برای درس خواندن به منظور موفقیت در آزمون کنکور پیدا می کنند. این روش ها در تنظیم منابع کنکور ریاضی 1402 توسط حرف آخر، مد نظر گرفته شده اند. این روش ها و استراتژی های آموزشی باعث شده است تا پکیج های درسی پیشرفته ای مانند صفر تا صد تنظیم شوند.

آشنایی با بهترین منابع کنکور ریاضی 1402

بهترین منابع دروس عمومی کنکور ریاضی 1402

تغییرات کنکور 1402 و حذف دروس عمومی از کنکور موجب شده است تا بسیاری از داوطلبان برای مطالعه دروس عمومی دچار سردرگمی شودند. به خاطر داشته باشید که حذف دروس عمومی از کنکور به معنای کم اهمیت شدن آنها نیست و نمرات امتحانات نهایی این دروس در نتیجه آزمون کنکور شما تاثیر قطعی خواهد داشت؛ بنابراین داشتن منابع درست و جامع و مطالعه در طول سال تحصیلی از مواردی است که باید بدان توجه داشته باشید.

تغییرات کنکور موجب شده است منابع زیادی برای مطالعه تشریحی دروس عمومی در دسترس نباشد و این موضوع به نگرانی برای داوطلبان تبدیل شود. از آنجاییکه موسسه حرف آخر همواره در زمینه آموزش پیشرو بوده است اقدام به ضبط دروس عمومی تشریحی کرده است. با استفاده از پکیج های عمومی تشریحی حرف آخر شما می توانید با مطالعه یک منبع جامع، نمرات مطلوبی را در آزمون های نهایی کسب نمایید.
یکی از موفق ترین پروژه های موسسه حرف آخر، پکیج های درسی صفر تا صد ریاضی است. این پکیج درسی تمام دروس را در تمام پایه های تحصیلی به صورت کامل پوشش می دهد. از بهترین انتخاب های پروژه 0 تا 100 موسسه حرف آخر به عنوان منابع کنکور ریاضی 14021 در بخش دروس عمومی، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

1. پکیج دین و زندگی تشریحی دوازدهم

دین و زندگی درسی است که نسبت به سایر دروس عمومی از پیچیدگی های کمتری برخوردار است و شما تنها با داشتن یک منبع جامع و مطالعه در طول سال تحصیلی می توانید براحتی نمره کامل ر در این درس کسب نمایید. پکیج دین و زندگی تشریحی دوازدهم موسسه حرف آخر ضبط جدید بوده و شما را از هر منبع دیگری بی نیاز خواهد کرد.

2. ادبیات فارسی تشریحی دوازدهم
درس ادبیات فارسی دارای انواع مختلفی از سوالات است. این سوال ها هر کدام، به صورت مجزا بخشی از دانسته های داوطلب در حوزه های مختلف ادبی را مورد محک قرار می دهند. شما برای این که به تمام این حوزه ها تسلط لازم را داشته باشید، باید بهترین منابع کنکور ریاضی 1402 برای مطالعه تشریحی درس فارسی را انتخاب کنید. 

3. عربی تشریحی دوازدهم
شما به راحتی با منابع کنکور ریاضی 1402 که توسط موسسه حرف آخر ارائه می شوند، می توانید به زبان عربی مسلط شوید. زبان عربی نیز مانند زبان انگلیسی، از بخش های مختلفی اعم از درک مطلب، قواعد و لغات تشکیل شده است. بدون داشتن منابعی معتبر، شما نمی توانید به تمام این بخش ها مسلط شوید. 

4. زبان انگلیسی دوازدهم (تشریحی)
زبان انگلیسی درسی است که برخی از دانش آموزان به دلیل شیوه تدریس نامناسب اظهار به دشوار بودن آن می کنند! ما به شما این اطمینان را می دهیم که با استفاده از پکیج تشریحی زبان انگلیسی موسسه حرف آخر شما می توانید ضمن کسب نمره کامل به این درس علاقمند شوید.

4 پکیج درسی معرفی شده در بالا از جمله محصولات پروژه 0 تا 100 موسسه حرف آخر بودند که تمام مطالب درسی را به صورت جامع توضیح می دهند. تمامی منابع کنکور ریاضی 1402 ضبط جدید می باشد و با ارائه روش های نوین به شما کمک می کنند تا در هر دو آزمون کنکور و تشریحی به سوالات پاسخ دهید. تمامی پکیج های موسسه حرف آخر با شیوه نوین آموزشی می باشد و در بستر VOD ارائه می شوند. پکیج های عمومی حرف آخر به همراه کلاس های تمرین، رفع اشکال و کارگاه های شب امتحان ارائه می شوند که به دانش آموزان اجازه می دهد تا به طور مستقیم با اساتید در ارتباط باشند و اشکالات خود را رفع نمایند.

پیشنهاد خواندن مقاله: بهترین منابع کنکور انسانی 1403

بهترین منابع دروس تخصصی کنکور ریاضی 1402

موسسه حرف آخر برای هر کدام از دروس تخصصی رشته ریاضی، منابع معتبری را در اختیار داوطلبان قرار داده است. در ادامه برخی از این منابع را به شما معرفی می کنیم. این سه پکیج معرفی شده برای دروس تخصصی ریاضی، از پروژه 0 تا 100 موسسه حرف آخر هستند. 

1. پکیج فیزیک جامع (ریاضی) (نظام جدید) + کتاب کار
پکیج فیزیک 0 تا 100 حرف آخر از مجموعه بهترین منابع کنکور ریاضی 1402، به شما کمک می کند تا در مدت کم پیش از کنکور، تمام مطالب درسی فیزیک را یاد بگیرید. درس فیزیک یکی از مهم ترین دروس کنکور ریاضی به شمار می آید. به دلیل اهمیت این درس، باید حتما از منابع معتبر در این حوزه استفاده کنید. 

2. پکیج شیمی جامع (نظام جدید) + کتاب کار
از مهم ترین ویژگی های این پکیج درسی می توان به استفاده از شیوه های نوین تدریس و آموزش در آن اشاره کرد. به طور کلی تمام محصولات برتر در حوزه منابع کنکور، تلاش داشته اند تا از جدیدترین شیوه های علمی استفاده کنند. این پکیج به کمک اساتید مجرب موسسه حرف آخر، توانسته تا راه حل های کوتاه و مفیدی در حل سوالات شیمی به داوطلبان آموزش دهد. 

3. پکیج ریاضی جامع رشته ریاضی (نظام جدید) + کتاب کار
بخش سوالات ریاضی در دفترچه تخصصی کنکور ریاضی، از چندین مبحث تشکیل شده است که هر کدام را در یک پایه تحصیلی خوانده اید. این دروس هر کدام در پکیج های متفاوت و مجزایی به داوطلبان آموزش داده می شود. همین امر باعث شده تا تفکیک مطالب درسی و منابع کنکور ریاضی 1402 آسان تر باشد. برنامه ریزی این پکیج درسی به گونه ای است که شما تمام فرمول ها، میان برها، مطالب درسی، تست های پر تکرار و غیره را یاد خواهید گرفت. 

منابع کنکور ریاضی 1402 تخصصی معرفی شده در بالا، مربوط به پکیج صفر تا صد ریاضی حرف آخر بوده که شامل تمام پکیج های درسی می شود. اما این محصولات آموزشی تنها منابع معتبر تخصصی رشته ریاضی نیستند. از جمله سایر منابع، می توان به موارد زیر نیز اشاره داشت:

1.بخش درس ریاضی کنکور

 • ریاضی جامع (1) رشته ریاضی (نظام جدید) + کتاب کار
 • ریاضی جامع (3) رشته ریاضی (نظام جدید) + کتاب کار
 • مثلثات، ترکیب و تبدیل توابع (نظام جدید) + کتاب کار
 • ریاضی جامع (2) رشته ریاضی (نظام جدید) + کتاب کار

2.بخش درس فیزیک کنکور

 • مکمل فیزیک دهم - ترمودینامیک (رشته ریاضی) (نظام جدید) + کتاب کار
 • فیزیک یازدهم + کتاب کار
 • فیزیک دینامیک دوازدهم + کتاب کار
 • فیزیک نوسان دوازدهم + کتاب کار
 • مکمل فیزیک دوازدهم (رشته ریاضی) + کتاب کار

3.بخش درس شیمی کنکور

 • مفاهیم شیمی سال دوازدهم + (کتاب کار)
 • مسایل شیمی کنکور سال دهم، یازدهم و دوازدهم + (کتاب کار)
 • شیمی صفر
 • مفاهیم شیمی سال دوازدهم (فصل 3 و 4) + (کتاب کار)

بهترین منابع کنکور ریاضی با موسسه حرف آخر

 

منابع سوالات کنکور ریاضی 1402 به چه صورت است؟
 

دسته موضوعی

کتاب

کد کتاب

پایه تدریس کتاب

سال چاپ کتاب

منابع کنکور ریاضی 1402 دروس عمومی

 

ادبیات

فارسی 1

110201

دهم

98

فارسی 2

111201

یازدهم

99

فارسی 3

112201

دوازدهم

1400

 

عربی

عربی 1

110206

دهم

98

عربی 2

111206

یازدهم

99

عربی 3

112206

دوازدهم

1400

 

دین و زندگی

دین و زندگی 1

110204

دهم

98

دین و زندگی 2

111204

یازدهم

99

دین و زندگی 3

112204

دوازدهم

1400

 

زبان انگلیسی

زبان انگلیسی 1

110230

دهم

98

زبان انگلیسی 2

111230

یازدهم

99

زبان انگلیسی 3

112230

دوازدهم

1400

منابع کنکور ریاضی 1402 دروس تخصصی

 

 

 

ریاضیات

هندسه 1

110213

دهم

98

هندسه 2

111213

یازدهم

99

هندسه 3

112213

دوازدهم

1400

آمار و احتمال

111215

یازدهم

99

حسابان 1

111214

یازدهم

99

حسابان 2

112214

دوازدهم

1400

ریاضیات گسسته

112215

دوازدهم

1400

 

فیزیک

فیزیک 1

110209

دهم

98

فیزیک 2

111209

یازدهم

99

فیزیک 3

112209

دوازدهم

1400

 

شیمی

شیمی 1

110210

دهم

98

شیمی 2

111210

یازدهم

99

شیمی 3

112210

دوازدهم

1400

انتخاب بهترین منابع کنکور ریاضی 1402 با موسسه حرف آخر

در اختیار داشتن بهترین منابع کنکور ریاضی 1402 یکی از مهم ترین کارهایی است که باید پیش از شروع دوران مطالعاتی خود، به آن رسیدگی کنید. تمام دوران مطالعاتی کنکور، بسته به کیفیت منابعی دارد که انتخاب می کنید. موسسه حرف آخر، با منابع خود برای گروه ریاضی، توانسته به داوطلبان کمک کند به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کنند. 

بهترین منابع کنکور ریاضی 1401

این موسسه نیازهای مختلف داوطلبان رشته ریاضی در کنکور را مد نظر داشته است. برای مثال، در زمره منابع کنکور ریاضی 1402 ارائه شده توسط این موسسه، در پروژه 0 تا 100 تلاش شده تا مطالب به صورت جامع ارائه شوند.
شما برای تهیه تمام منابع کنکور ریاضی 1402 که توسط حرف آخر تهیه شده اند، می توانید به سایت موسسه و قسمت محصولات مراجعه داشته باشید. همچنین بهترین پکیج های درسی ریاضی را نیز در همین مقاله به شما معرفی کردیم تا راحت تر بتوانید تصمیم گیری کنید. 

ارسال دیدگاه جدید

تصویر کد امنیتی ثبت نظر